Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kontakty...niewidoczne :(

Telefon
    Nokia
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Kontakty...niewidoczne :(

Po wejściu w kontakty "wszyscy" od paru dni wyświetla mi się tylko jedno konto "Ja" ale nie wiem skąd się wzięło gdyż go nie edytowałem, nie można go usunąć bo brak takiej opcji, w ustawieniach jest opcja "ustaw status" oraz "zacznij udostępniać" a w niej wybór Outlook, Hotmail, Google, Facebook i jeszcze parę innych. Kontakty są dostępne ale dopiero po wyborze opcji "szukaj" i wpisanie początkowej litery, ale wyświetlane tylko z początkową literą. Jest to dość upierdliwe nie mogąc przewijać i wybierać z listy wszystkich kontaktów. Mankament ten skutkuje również brakiem wyświetlania przewijających się zdjęć na kafelku "kontakty" na ekranie startowym, wcześniej było OK. Telefon używam od 3-tygodni, nie wiem, być może załączyłem nieświadomie jakąś funkcję, ale nie wiem jak przywrócić widoczne "wszystkie kontakty", przyznam że próbowałem doszukać się jakiegoś powiązania ale beż skutecznie, więc jeśli ktoś może służyć poradą, rozwiązaniem tego problemu to proszę o info.

Awatar marszand

Telefon
    Lumia 735
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    71
    Wyłączyłeś filtr kontaktów. Rozwiązanie:
    Kontakty < ... < Ustawienia < Filtruj moją listę kontaktów < zaznacz odpowiedni kwadracik
    Wystarczy moment, wystarczy chwila aby z normalnego człowieka zrobić debila.

Pomogłem postaw PIWO!
    Bosch 509, Motorola, Nokia 3310, SE T100, SE T1000, Mio A501,HTC TouchPRO, HTC TouchPRO2, Samsung Omnia2, HTC Desire Z, HTC Mozart, iPhone 4s, HTC 8S, Nokia Lumia 925, LG G3 Tytan (nigdy więcej androida), Lumia 735 LTE

Telefon
    Nokia
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    to byłoby zbyt proste i pewnie bym nie zakładał wątku ponieważ w opcji "filtruj moją listę kontaktów" mam do odhaczenia tylko "Hotmail" więc wybór żaden

...problem rozwiązany, "Hotmail" to konto Microsoft'u, po zalogowaniu zrobił kopię moich kontaktów i od tego momentu wszystkie kontakty mam widoczne, pozostaje jednak kontakt "Ja" (czyli Hotmail Microsoft'u) któremu nie można zmienić nazwy nawet z poziomu www.
    Ostatnio edytowane przez Refix ; 06-11-2013 o 23:38

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)