Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Lumia 620 plus-problemy z bluetooth i wifi

Telefon
    lumia 925
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2

Lumia 620 plus-problemy z bluetooth i wifi

Mam soft z plusa,amber
    Problem z wifi jest taki ze jak sie połacze w domu z autoryzowana siecia,to gdy wyjde i wroce to niechce sie połaczyc zpowrotem a po restarcie fona pyta o hasło od nowa.
    Problem z bluetooth jest taki ze z autoryzowanym zestawem w aucie łaczy sie za trzecim razem,a jak wyjde z auta i wroce to juz sie nie połaczy za chiny ludowe

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Software reset, a jak nie to gwarancja. Ile razy mam Ci na to odpisywać?...
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    Do skutku jak widać. Jeśli nie chcesz, to nie pisz.

Telefon
    lumia 925
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Cytat Zamieszczone przez antyhaker Zobacz posta
    Software reset, a jak nie to gwarancja. Ile razy mam Ci na to odpisywać?...
    I co wgraja mi system od nowa ,odesla fon po miesiacu i napisza ze problem nie wystepuje? a jak to wina softu to co mam siedziec i modlic sie o nowa aktualizacje?I ile razy mozna resetowac telefon,on jest do uzywania ,nawet komputera juz z 5 lat nie musiałem resetowac ,widac ze maja głeboko gdzies swoj mobilny system a tylko nokie pograzyli

---------- Post dodano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Samsung do s4 wydał 1 poprawke juz po miesiacu od premiery

---------- Post dodano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Ale ten system skonczy pewnie tak jak windows mobile , mameo i mego.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    jsbiznes ale ty jesteś .. nie mogę powiedzieć bo nie chcę bana, ale nie ma w języku kulturalnych ludzi słów których mógłbym użyć aby cię określić bez otrzymywania wakacji od forum.

TO WINA BRANDA Z PLUSA. PISZĘ DRUKOWANYMI, BO MOŻE TYLKO JE POTRAFISZ ZROZUMIEĆ. NOKIA, ANI MS NIE MAJĄ POJĘCIA O PROBLEMACH STWORZONYCH PRZEZ UŁOMNOŚĆ LUDZI Z PLUSA KTÓRZY TWORZĄ TAK ZABUGOWANE OPROGRAMOWANIE KTÓRE NAWET WP POTRAFI ZNISZCZYĆ. WGRAJ NIEBRANDOWANY SOFT, TO WSZYSTKIE PROBLEMY ZNIKNĄ.

I skoro Samsung po miesiącu wydał poprawkę, to można tylko ubolewać jak tak bogata firma może wydać oprogramowanie które po miesiącu wymaga poprawek.

EDIT.

I to kiedy ludzie odejdą od Androida na rzecz WP i iOS to kwestia czasu.
    Ostatnio edytowane przez Arkhan ; 25-11-2013 o 22:47
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Cytat Zamieszczone przez mcmc Zobacz posta
    Do skutku jak widać. Jeśli nie chcesz, to nie pisz.
    Jakbym nie chciał to bym nie odpisywał, proste.

---------- Post dodano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat Zamieszczone przez jsbiznes Zobacz posta
    I co wgraja mi system od nowa ,odesla fon po miesiacu i napisza ze problem nie wystepuje? a jak to wina softu to co mam siedziec i modlic sie o nowa aktualizacje?I ile razy mozna resetowac telefon,on jest do uzywania ,nawet komputera juz z 5 lat nie musiałem resetowac ,widac ze maja głeboko gdzies swoj mobilny system a tylko nokie pograzyli

---------- Post dodano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Samsung do s4 wydał 1 poprawke juz po miesiacu od premiery

---------- Post dodano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Ale ten system skonczy pewnie tak jak windows mobile , mameo i mego.
    1. Nie masz resetować fona, tylko zrobić SOFTWARE RESET ... Co się dzieje w serwisie to już nie moja wina, a tym bardziej nie jest to wina WP, więc po co o tym wspominać? Tak głęboko gdzieś mają, iż tylko Tobie nie chce działać. Może MS szczególnie Cię nie lubi?
    2. I co w związku z tym? Skoro było trzeba to wydali, jakby na WP trzeba było to też by wydali. Nie trzeba to nie wydają na szybko i czekają do GDR.
    3. Czyli jak skończy? WM niejako "wyewoluował" do WP, a Maemo>MeeGo>SailFish OS (tak się reklamują). Więc żaden z nich jako tako nie padł.
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)