Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Krytyka androida a sprawa forum i administracji

Zbanowany
    Telefon
    hLogic VT1
    ROM
    Sp-AP 9
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1

Krytyka androida a sprawa forum i administracji

Cytat Zamieszczone przez mcmc Zobacz posta
    Tak, ponoć się udawało na N9 wgrać zielony syf.
    z całym szacunkiem - 99% ludzi zajmujących się zawodowo oprogramowaniem mobilnym twierdzi że to właśnie WP jest syfiasty.
    Temu systemowi brakuje wielu przydatnych funkcji które posiada zielony ludek, wliczając w to otwartość kodu.
    Także, jakbyś mógł, to zamilknij.

Notatka od moderatora:
    kamiton: Następny post w takim stylu i odpoczniesz od forum.
    Ostatnio edytowane przez kamiton ; 10-12-2013 o 22:52

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    Nie zamilknę.

Nie zajmuję się zawodowo programowaniem ani zabawą z telefonami. Dla mnie smartfon ma działać bez kombinacji, a tego warunku 99% telefonów z Androidem nie spełnia.

I, jakbyś mógł, to popracuj nad sposobem komunikowania swoich spostrzeżeń, bo nie jest on mile na tym forum widziany.

3. Piwa Mati91, Bounce postawil(li) piwo za ten post

Telefon
    Nokia Lumia 1020
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    15
    Cytat Zamieszczone przez pixiu Zobacz posta
    z całym szacunkiem - 99% ludzi zajmujących się zawodowo oprogramowaniem mobilnym twierdzi że to właśnie WP jest syfiasty.

haha, proszę o źródło do tych statystyk!

5. Piwa Mati91, CODER_BEST postawil(li) piwo za ten post
    Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Temu systemowi brakuje wielu przydatnych funkcji które posiada zielony ludek, wliczając w to otwartość kodu.
    Także, jakbyś mógł, to zamilknij.
    Od kiedy otwartoźródłowośc jest FUNKCJĄ? Resztę bełkotu pominę.
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

7. Piwa Bounce postawil(li) piwo za ten post
    Zbanowany
    Telefon
    hLogic VT1
    ROM
    Sp-AP 9
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1
    @Mcmc - hm wiesz co myślę ? rzeczą która jest nie mile widziana jest krytyka - zarówno WP jak i załogi tego forum.
    @Kamilton - zdajesz sobie sprawę z faktu, iż groźby są karalne? To, że jesteś modem nie zdejmuje z Ciebie (czy z nikogo innego) obowiązku przestrzegania prawa.

Notatka od moderatora:
    adrianos12211: Radzę Ci kolego przystopować,bo forum dotyczy WP,a więc dyskutuj na jego temat,a nie o konkurencji..
    Ostatnio edytowane przez adrianos12211 ; 11-12-2013 o 15:01

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    Krytykować można - o ile jest to konstruktywne i na poziomie. Twoja wypowiedź tego warunku nie spełniała. A posty wydzielam w inne miejsce.

10. Piwa Bounce postawil(li) piwo za ten post
    Awatar Mati91

Telefon
    Nokia Lumia 1320
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    62
    Piwa (Otrzymane)
    59
    Tutaj nie ma o czym dyskutować. WP to stabilność, szybkość, najważniejsze aplikacje, a także nawigacja i fajne funkcje fotograficzne. Do grania to proszę kupić sobie PSP, albo Xboxa - od telefonu nie wymagam nie wiadomo czego! I proszę nie dyskutować o Androidzie - od tego są inne fora i strony www. Z WP jestem zadowolony, bo w moim urządzeniu posiadam wszystko to, czego potrzebuję. Pozdrawiam

Zbanowany
    Telefon
    hLogic VT1
    ROM
    Sp-AP 9
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1
    szybkość - owszem zgodzę się;
    stabilność - również się zgodzę

co zaś tyczy się wad wp to podstawowa wada to brak mapowania telefonu przez komputer (tak jak Androida). Dla mnie samo to dyskwalifikuje system.

Ciekawi mnie tylko czemu wg Was jest to super system, i czemu nie można go skrytykować?

PS. adrianos12211, przeczytaj co napisałem do Kamilton'a, weź to sobie do serca.

Do moderatorów udzielających się w tym temacie: groźby są karalne. Nie będę tolerował gróźb pod moim adresem - bierzcie przykład z @mcmc - post #2 napisał ostro ale bez gróźb.

Notatka od moderatora:
    adrianos12211: Ty mi nie będziesz mówił co mam robić jeszcze jakieś uwagi czy może przerwa kilku dniowa na ochłonięcie?
    Ostatnio edytowane przez adrianos12211 ; 11-12-2013 o 22:11

Awatar Mati91

Telefon
    Nokia Lumia 1320
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    62
    Piwa (Otrzymane)
    59
    Owszem możesz go skrytykować. WP ma swoje wady. Dlatego jeżeli komuś on nie wystarcza to po prostu trzeba zmienić telefon. Używałem Androida na bardzo dużej ilości telefonów, ale wolę WP. Może sentyment do Nokii? PS. Ja Ci nie grożę...

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    szybkość - owszem zgodzę się;
    stabilność - również się zgodzę

co zaś tyczy się wad wp to podstawowa wada to brak mapowania telefonu przez komputer (tak jak Androida). Dla mnie samo to dyskwalifikuje system.

Ciekawi mnie tylko czemu wg Was jest to super system, i czemu nie można go skrytykować?

PS. adrianos12211, przeczytaj co napisałem do Kamilton'a, weź to sobie do serca.

Do moderatorów udzielających się w tym temacie: groźby są karalne. Nie będę tolerował gróźb pod moim adresem - bierzcie przykład z @mcmc - post #2 napisał ostro ale bez gróźb.
    ja Ci nie groże, jedynie ostrzegam,i tak jak napisałem - kolejne posty w stylu "zamilknij .itp" będą karane.
    Ostatnio edytowane przez kamiton ; 11-12-2013 o 22:48

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Nie dramatyzuj. "Groźba" dostania bana nie jest raczej zbyt karalna ...
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar Ziom41

Telefon
    Nokia Lumia 1520
    ROM
    8.1 Update 2
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    125

Słuchaj, z tego co widzę jest to pisemne ostrzeżenie, a nie groźba, nikt ci tu nie grozi że ci krzywdę zrobi, więc to nie jest groźba. A pisząc zamknij się do modów i adminów obrażasz ich, więc należy ci się ostrzeżenie, na twoim miejscu bym się cieszył że było tylko pisemne, gdybym ja tu wcześniej wpadł to już by nie było tak kolorowo i byś dostał ostrzeżenie na konto zamiast pisemnego upomnienia.
    Każdy tu akceptuje wady i zalety każdego systemu obecnego rynku, więc proszę cię abyś się uspokoił z tymi wyzwiskami o hejtingu Androida, system jak każdy inny, jednak trzeba przyznać że ma sporo wad jak na to ile jest na rynku.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Do moderatorów udzielających się w tym temacie: groźby są karalne. Nie będę tolerował gróźb pod moim adresem
    Po pierwsze koleżko powinieneś dostać WARNA za OT. Po drugie rejestrując się tutaj zaakceptowałeś regulamin. Po trzecie groźby karalne to:

Groźby karalne, zgodnie z ustawą z dnia 6 czerwca 1997 r. kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553 z późn. zm.) stanowią przestępstwa przeciwko wolności. Na podstawie przepisu art. 190 § 1 k.k. kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Z powyższego przepisu wyraźnie wynika, iż sprawca omawianego przestępstwa nie musi kierować się rzeczywistą wolą np. pozbawienia życia lub pobicia innej osoby. Dla zaistnienia tego przestępstwa wystarczające jest, iż osoba, pod której adresem sprawca wypowiedział groźbę w sposób rzeczywisty obawia się jej spełnienia oraz obawa ta jest uzasadniona.

A wracając do tematu każdy OS na smartfony ma swoje plusy jak i minusy, nie oczekuj żeby na forum ktoś wypowiadał się pochlebne na temat OS konkurencji. Każdy ma prawo zamieścić swoje zdanie ale nie oznacza to że każdy będzie się z nim zgadzał.

18. Piwa kamiton, antyhaker postawil(li) piwo za ten post
    Zbanowany
    Telefon
    hLogic VT1
    ROM
    Sp-AP 9
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1
    widzę zebrało się bractwo adoracyjne WP - ja i tak wiem swoje i zdania (ani systemu na komórce) nie zmienię.... o tym iż nie lubię MSa niech świadczy fakt że ostatnio na swoim lapie usunąłem w7 i wsadziłem co? Ubuntu witaj wolność

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    I co w związku z tym?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)