Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Problem z płatnością kartą

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Problem z płatnością kartą

Witam.

Dnia 31 grudnia do konta Microsoft dodałem kartę debetową Visa z banku PKO BP. Została zaakceptowana bez żadnych problemów i obciążona kwotą 3zł w celu autoryzacji. Następnie kupiłem 2 aplikacje. Niestety wczoraj dostałem od MS maila:

"Nie możemy obciążyć Cię za następujące zakupy rozliczane w ramach usług Microsoft Billing Services.
    (...)
    Twoje konto zostanie zawieszone i nie będziesz mieć możliwości dokonywania zakupów do czasu, gdy otrzymamy aktualne informacje rozliczeniowe. Jeżeli należy uregulować płatność za inne usługi firmy Microsoft kupione za pomocą powyższej karty, może to dotyczyć również tych usług. "

Zgodnie z radą zawartą w mailu spróbowałem zaktualizować dane mojej karty (nie wprowadzając żadnych zmian, gdyż są one na 100% poprawne), jednak otrzymałem błąd:

"Nie można autoryzować metody płatności. Upewnij się, że informacje są poprawne lub użyj innej metody płatności. Jeżeli ten komunikat będzie się nadal pojawiać, skontaktuj się z instytucją finansową."

Uważam, że jest to dziwne. Na początku karta bez problemów została zaakceptowana. Na pewno nie jest to wina limitów płatności ani braku środków na koncie.

Czy ktoś spotkał się kiedyś z taką sytuacją lub wie jak można rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam.

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    mam to samo. bo kupilem kiedys aplikacje na kreche i mi zablokowali ta karte i nie moge dodac nowej. wplacilem kasa na ta karte i czekam az im sie znow przypomni zeby sprobowac sciagnac kase.
    Kupiles aplikacje na ktora nie starczylo ci kasy z karty i dlatego nie moga pobrac i ci ja przyblokowali.

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Raczej nie chodzi o to, bo przy kupowaniu aplikacji miałem dostępne środki :/

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    commerce.microsoft.com spradz sobie historie. moze tam znajdziesz problem. moze nie moga cie za cos obciazyc

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    No właśnie cały problem polega na tym, że MS nie może obciążyć karty za te 2 appsy...

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    jak juz mowilem. ja wzialem aplikacje nie majac kasy. a skoro masz kase i nie moga pobrac to znaczy ze to wina karty. ogolnie polecam internetowa z wbk. nikt z nimi nie ma problemow. wchodziles na ta stronke?

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Już chyba wiem, w czy tkwi problem. PKO BP wymaga, by przy każdej transakcji kartą debetową był wysyłany kod CVV. Natomiast MS wysyła go tylko przy dodawaniu karty do konta, a dalsze płatności odbywają się bez niego. Mówisz, że z kartą internetową WBK nie ma żadnych problemów? Pomyślę nad tym. Dzięki.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    20
    Sprawdźcie czy limit na karcie na transakcje online/telefoniczne nie jest przekroczony lub ustawiony na 0 zł (lub za małą kwotę).

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Limity są dobrze ustawione. Jak pisałem, jest to wina zabezpieczeń PKO :/

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)