Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Skradziono Lumię 920

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Skradziono Lumię 920

Witam serdecznie.
    Jak w temacie skradziono mi moją ukochaną Lumię 920. Telefon został skradziony w poniedziałek (17.02.2014) i wiem na pewno, że jest od środy włączony gdyż jestem na skype dostępny. Może macie jakieś rady co zrobić żeby namierzyć telefon?? Dodam że miałem uruchomiona funkcję namierzana ale ona działa tylko i wyłącznie z moją kartą sim której mam już zrobiony duplikat. Miałem również założone konto na Xbox Live. Sprawa jest zgłoszona na policję i nawet zgłaszałem, że ktoś włączył mój telefon ale gdzie oni będą szukać za przeproszeniem "zasranego" telefonu. Doradźcie mi co mogę jeszcze zrobić. Sporo szukałem na różnych forach i nic. Nawet dzwoniłem do operatora (PLUS GSM) ale oni powiedzieli, iż "jeszcze" nie mają takiej możliwości żeby namierzyć mój telefon.
    POMOCY!!!
    Ostatnio edytowane przez Mati91 ; 22-02-2014 o 20:40 Powód: 17 luty, a nie maj :D

Awatar Mati91

Telefon
    Nokia Lumia 1320
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    62
    Piwa (Otrzymane)
    59
    Pozostaje Ci poczekać na działania policji. Wykrywalność skradzionych telefonów jest coraz większa. Bądź dobrej myśli.

Awatar raptowny13

Telefon
    Sony Xperia Z
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    108
    Dokładnie czekaj może im sie uda,próbowałeś wbić na Windows mobile i zlokalizować telefon?

Masz problem z odblokowaniem developerskim,albo ze zwiększeniem ilości XAPów? Napisz do mnie

Awatar celius

Telefon
    LUMIA 625
    ROM
    najnowsze :)
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    33
    Raczej na windowsphone
    Brzydzę się tzw. warszawką, ich arogancją, chamstwem i pseudo wysokim ego

Awatar raptowny13

Telefon
    Sony Xperia Z
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    108
    No dokładnie to mialem na myśli sorki wczorajszy jestem

Masz problem z odblokowaniem developerskim,albo ze zwiększeniem ilości XAPów? Napisz do mnie

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez raptowny13 Zobacz posta
    Dokładnie czekaj może im sie uda,próbowałeś wbić na Windows mobile i zlokalizować telefon?
    Tsk próbowałem i to nie jedno krotnie i jak napisałem w wątku wyszukiwanie przez stronę Windows Phone działa na zasadzie wysyłania wiadomości na numer telefonu podany w formularzu i dopiero wtedy jest możliwość namierzenia telefonu. A co do czekania na działania policji to mam kolegę funkcjonariusza i on mi powiedział jak to działa więc sam wolę ruszyć sprawę. Żałuję jedynie, że nie ustawiłem odblokowywania ekranu kodem bo w tedy po trzech nie udanych próbach otrzymał bym fote osoby która owe próby podjęła. Tak to bywa niestety:/

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    20
    merlin88, powinno dać się namierzyć bez wysyłania wiadomości SMS. Oczywiście o ile miałeś włączoną w telefonie transmisję danych i najlepiej GPS. Możesz próbować cały czas wysyłać próby lokalizacji telefonu ze strony windowsphone. Blokować telefonu nie zalecam jeśli policja go namierza (jeśli chodzi o IMEI). Blokowanie z pozycji strony też odradzam bo ktoś mądry w MS dał możliwość wyłączenia telefonu nawet jak się zna kod blokady. U ciebie w ogóle kiepsko.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez PathfinderPL Zobacz posta
    merlin88, powinno dać się namierzyć bez wysyłania wiadomości SMS.
    Jak próbuję namierzyć telefon to dostaję sms-a o następującej treści: Sky#AgAxBMRSH... itd. Więc namierzanie działa na zasadzie wysyłania wiadomości na telefon. Już się pogodziłem z tym, że nie odzyskam telefonu i szukam nowego,
    Dzięki

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    (Black)
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Zaciekawiło mnie to wyszukiwanie. Mam już nie używaną L800, leży bez karty i bez problemu telefon jest lokalizowany, jak i odtwarza dźwięk.. Logowałeś się przez podstawowy alias ?

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez ArthurGreen Zobacz posta
    Logowałeś się przez podstawowy alias ?
    Kolego co masz na myśli pisząc "podstawowy alias"??

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    (Black)
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ten na który masz zarejestrowane konto live. Ja mam podstawowy jako @hotmail i drugi jako @windowslive.com Na bank lokalizacja działa bez włożonej karty sim. Chyba coś o tym pisałeś na windowsmani jak się nie mylę.

Awatar raptowny13

Telefon
    Sony Xperia Z
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    108
    Pisal że tak robił. Pozostaje poczekac na działania policji,ale wątpię że pomogą

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ten na który masz zarejestrowane konto live. Ja mam podstawowy jako @hotmail i drugi jako @windowslive.com Na bank lokalizacja działa bez włożonej karty sim. Chyba coś o tym pisałeś na windowsmani jak się nie mylę.
    Tak pisałem bo już wszystkiego się imam. Zaraz spróbuję zalogować się z innego e-maila.

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    (Black)
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Zaloguj się z tego na który rejestrowałeś konto. Ja jak się zaloguję przez @windowslive.com też mi nie lokalizuje telofonów (mam 2 lumie zarejestrowane na 1 koncie)

Jak pisałem wcześniej, sim z L800 już jest używany w nowej L625 a pomimo to telefon jest lokalizowany po GPS, bo po nim jest lokallizacja, nie po stacjach bazowych.

edit: Troszkę skłamałem. Myślałem, że dzwięk odtwarza. Niestety nie. Do tego potrzebna jest karta sim.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Zaloguj się z tego na który rejestrowałeś konto. Ja jak się zaloguję przez @windowslive.com też mi nie lokalizuje telofonów (mam 2 lumie zarejestrowane na 1 koncie)
    Mogę się zalogować tylko przez konto @wimdowslive.com

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów