Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Aktualizacja do 8.1

Telefon
    Lumia 1320
    ROM
    Wp 8.1
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    2

Aktualizacja do 8.1

Od 14 kwietnia można zainstalować Windows Phone 8.1 w wersji deweloperskiej. Poradnik instalacji znajduje się na stronie: http://windows-phone.pl/2014/04/wind...or-developers/ . Pomimo tego, że aktualizacja jest dla wszystkich telefonów, to lumia 1320, dostała parę "bajerów" (których nie widziałem na innych screenach) które poprawiają używanie tego dużego ekranu, na które narzekają w każdej recenzji. Są to między innymi: więcej "guzików" w pasku powiadomień, czy niższą, łatwiejszą w użytkowaniu klawiaturę, czy dodane we wszystkich "zrzucanie" aplikacji, które sprawia, że nie musimy dosięgać "x' żeby zamknąć aplikację:

Oprócz tego wrzucam parę innych screenów:

Myślę, że jeśli wyjdzie ta aktualizacja, więcej osób, będzie chciało kupić telefon z WP.

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Te dwie zmiany które są w L1320 są wymuszone wielkością jej ekranu ^^
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    Lumia 1320
    ROM
    Wp 8.1
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Możliwe, ale ważne, że są

Telefon
    5530
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witam.
    Korzystając z tematu o aktualizacji do windows phone 8.1 chciałbym zapytać czy warto nabyć taką lumię 1320 z brandem operatorskim czy lepiej czysty system z pewną aktualizacją do wp 8.1?? Nie ukrywam, że pierwsza opcja wychodzi korzystniej cenowo ale czy na pewno dostane taką aktualizację od operatora? Nie zależy mi na czasie ale na gwarancji takiej aktualizacji!! Nie korzystałem nigdy z wp więc proszę wybaczyć takie pytania.

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    Telefony z brandowanym softem dostają aktualizacje w czasie zaleznym od operatora,zazwyczaj trzeba troche poczekac -róznie to bywa,żaden operator jeszcze nie wstrzymał żadnej aktualizacji na WP -można mieć pewność w 100% ze aktualizacje się otrzyma.Urządzenia bez brandowanego softu dostają aktualizacje w dniu oficjalnego wydania jej.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów