Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Telefon kupiony w pl komisie od włoskiego operatora.

Telefon
    galaxy s II
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    0

Telefon kupiony w pl komisie od włoskiego operatora.

Cześć, wczoraj kupiłem mamie telefon i po przyjściu do domu pierwsze co mi się rzuciło w oczy przy włączaniu telefonu to znak firmowy "Tim"(włoski operator) potem się wyświetliła nokia i windows phone. Kupiłem telefon w polskim komisie, 24mies gwarancja. (aukcja: http://allegro.pl/nowa-nokia-lumia-5...426020638.html) Pytanie moje jest takie, czy mogą być z czymś problemy z powodu tego operatora? Do telefonu nic nie mam, bo póki co działa bardzo dobrze. Da się zrobić tak żeby się nie wyświetlał przy włączaniu ten operator? Jak można sprawdzić stan gwarancji?

Telefon
    K&M Move
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Na twoim miejscu poszedł bym do tego komisu i się zapytał o co chodzi no i ewentualnie poprosiłbym o wymianę modelu telefonu lub o zwrot pieniędzy. Jeśli jednak była gdzieś o tym mowa itp. to chyba musisz z tym żyć. A telefon pewnie nie jest nowy tylko odnowiony.

3. Piwa kamileq postawil(li) piwo za ten post

Telefon
    galaxy s II
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Na aukcji jest napisane: "Sprzedawany smartfon pochodzi z europejskiej dystrybucji."..więc teoretycznie zostałem poinformowany. O co ewentualnie zapytać w serwisie? Jeśli chodzi o gwarancję to mam fakturę i kartę gwarancyjną, kazali mi przychodzić do nich w razie problemów. Telefon działa bez zastrzeżeń jak na razie. W sumie sklep wydaje się wiarygodny...

Telefon
    K&M Move
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    kamileq zapytaj się dlaczego masz takie logo przy włączaniu telefonu no i oczywiście zapytaj się czy jest możliwość wymiany na inny, taki sam telefon. Tylko następnym razem sprawdź przy sprzedawcy czy wszystko jest ok, odpal go itp. Jeśli telefon masz krócej niż 10 dni (czy tam 14) to możesz oddać nie podając powodu. Przynajmniej tak jest w większości przypadków.

Telefon
    galaxy s II
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Telefon kupiłem w ostatni piątek. Jednak nie wiem czy to nie jest tak, że musi być nieużywany żeby go móc oddać..
    Wymieć na inny, w sensie z polskiej dystrybucji nie? Chociaż nie wiem czy oni w ogóle takie mają.

Telefon
    K&M Move
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    kamileq jak nieużywany? Bez sensu Właśnie to jest po to, że jak go używałeś przez te kilka dni i ci się nie spodobał to możesz go oddać i żądać zwrotu gotówki lub wymiany na inny model. Tak, zapytaj się czy nie mają czegoś z polskiej dystrybucji.

Telefon
    galaxy s II
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ok dzięki za wszystko. Wiesz, kupowałem 3 telefony i z każdym coś było nie tak, albo głośnik spieprzony, albo nie wykrywał baterii albo coś jeszcze..Nie tylko do telefonów mam takiego pecha(kupowałem odtwarzacz dvd to przyszedł zepsuty ) W piątek kupiłem tę lumię i w końcu wszystko działa jak należy, mama jest zadowolona, dlatego pytałem czy ten operator coś zmienia, czy warto znowu ganiać za nowym modelem, który pewnie na moje szczęście tym razem będzie miał jakąś wadę

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)