Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Filmowa aplikacja

Telefon
    Nokia Asha 302
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Filmowa aplikacja

Cześć! Szukam aplikacji, która pozwalałaby na oglądanie filmów na telefonie bez konieczności pobierania ich na dysk. Coś w stylu podłączania się do internetu i na zasadzie streamingu danych oglądać filmy online. Takie kino w wersji na smartfona Najlepiej, by były tam te najnowsze filmy, nie tylko stare klasyki, bo lubię być na bieżąco, ale nie lubię wydawać pieniędzy na kino i półgodzinne oglądanie reklam, więc szukam legalnych alternatyw Mam Windowsa, więc potrzebna na Windows Phone'a tylko nic jak dotąd nie znalazłem :/ Ktoś może coś polecić?

Awatar Ziom41

Telefon
    Nokia Lumia 1520
    ROM
    8.1 Update 2
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    125
    Kinoplex, HBO GO

Awatar Plachcik

Telefon
    Lumia 610
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Korzystam z Kinoplexu i z czystym sumieniem mogę polecić. Mam wykupiony pakiet, nie jest taki drogi, a oglądam seriale dowolnie. Filmy też mają, więc na pewno coś dla siebie znajdziesz. Może nie są to filmy, które teraz lecą w kinie, ale tak powiedzmy do miesiąca-dwóch są już powoli publikowane. Wiadomo, różne filmy, różne czasy publikacji Ostatnio dość dobre wrażenie zrobił na mnie ten film

Awatar antroidso

Telefon
    Nokia Lumia 900
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    również Kinoplex polecam, jest ok

Telefon
    Nokia 6300
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez sysia Zobacz posta
    Ja u siebie w telefonie mam aplikację filmy no i ściągnąłem sobie też iple
    Moim zdaniem ipla sprawdza się znakomicie, sam korzystam z tej aplikacji i filmy są w dobrej jakości i mogę je oglądać kiedy tylko chcę , plusem jest to, że aplikacja jest darmowa i za oglądanie filmów nie trzeba ponosić zbędnych opłat, także wszystko łatwo szybko i przyjemnie. Kiedyś testowałem tez inne programy i aplikacje, ale moim zdaniem ipla najlepiej daje radę, bo wszystko dostępne jest od razu na bieżąco

Zbanowany
    Telefon
    iPhone 5S
    ROM
    8.1.3
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Jeszcze jest dużo do zrobienia - nie piszcie tak że jest kolorowo bo nie jest. Jakość za niewielkie pieniądze mogliby podnieść do HD - na spokojnie. Ja w monitoringu na oprogramowaniu Astim w aplikacji mam lepszą jakość niż tvn player…

Telefon
    nokia
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    ipla daje radę , tak jak napisał Pandzik

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów