Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Czy nadal warto? L925

Telefon
    Lumia 610
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Czy nadal warto? L925

Witam
    Napalam się strasznie na wygląd wspomnianej Lumii, bardzo mi odpowiada ten model. Nie chce L920 tylko właśnie ten telefon. Warto pchać się w ten model?
    Pozdrawiam

Awatar marszand

Telefon
    Lumia 735
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    71
    korzystam właśnie z tego modelu i nie narzekam co prawda przymierzam się do zmiany na L930 lub 1520 ale to jeszcze chwilkę potrwa. czy warto ? oczywiście że warto
    Wystarczy moment, wystarczy chwila aby z normalnego człowieka zrobić debila.

Pomogłem postaw PIWO!
    Bosch 509, Motorola, Nokia 3310, SE T100, SE T1000, Mio A501,HTC TouchPRO, HTC TouchPRO2, Samsung Omnia2, HTC Desire Z, HTC Mozart, iPhone 4s, HTC 8S, Nokia Lumia 925, LG G3 Tytan (nigdy więcej androida), Lumia 735 LTE

Telefon
    Lumia 610
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    A jak pod względem technicznym? Ma ten model jakieś wady o których warto wiedzieć? Wypalający się AMOLED? Zasięg? Bateria?

Awatar marszand

Telefon
    Lumia 735
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    71
    nie uznał bym to za wadę ale bateria 1 dzień to max. zasięg mam LTE więc nie wiele mogę na ten temat powiedzieć, ekran nie do zdarcia pamięci również starcza. w gry nie gram. zdjęcia robi przyzwoite. rozpływać się nad zaletami nie będę bo skoro jesteś na kupnie to doskonale wiesz co kupujesz
    Wystarczy moment, wystarczy chwila aby z normalnego człowieka zrobić debila.

Pomogłem postaw PIWO!
    Bosch 509, Motorola, Nokia 3310, SE T100, SE T1000, Mio A501,HTC TouchPRO, HTC TouchPRO2, Samsung Omnia2, HTC Desire Z, HTC Mozart, iPhone 4s, HTC 8S, Nokia Lumia 925, LG G3 Tytan (nigdy więcej androida), Lumia 735 LTE

Telefon
    Lumia 610
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Zalety urządzenia to fakt, potrafię dostrzec. Gorzej z wadami które napiszą mi tylko userzy komórki a nie sponsorowane recenzje.
    Nie inaczej, dzięki za utwierdzenie mnie w wyborze. Jak ktoś ma jeszcze jakąś opinię do dodania to chętnie przeczytam

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Ja gorąco nie polecam tego modelu - niby flagowiec, ale ja bym go w życiu tak nie nazwał.
    1. Problemy z zasięgiem.
    2. Bateria wręcz tragiczna - chwilkę neta i leci w oczach.
    3. Strasznie delikatna.
    4. Źle spasowana obudowa klika.
    5. Ekran ładny, ale niby AMOLED a świeci cały przy Glance Screen.
    6. Irytująca czerwona barwa czujnika (bodajże światła) podczas korzystania z Glance Screen.
    7. Zdjęcia przy słabym świetle miód, ale dzienne mnie zawiodły.

NIE POLECAM A męczyłem się z nim rok, więc co nieco wiem.
    To tak na szybko, w razie wątpliwości pytaj.
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    Lumia 610
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Możesz poświęcić więcej czasu jeśli można prosić?
    Jak działa LTE na tym smartfonie?

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    LTE na nim nie używałem, bo moja poprzednia oferta go nie gwarantowała, dopiero wraz z L735 się go dorobiłem. Jedyne co Ci mogę dopowiedzieć na ten temat to strasznie upierdliwe nagrzewanie się telefonu - bardzo uporczywe, wręcz nieprzyjemne (zwłaszcza aluminiowa ramka).
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    Lumia 610
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Przypomniało mi się o tym wątku to pomyślałem, że może zostawię jakiś ślad. Telefonik mam miesiąc.
    Formalnie to mam wersję 925.1 (Orange), jak guglałem o co chodzi z tym numerkiem (występuje jeszcze 925.4 oraz 925.5) to były jakieś zauważalne różnice względem ekranu. Cóż na swój nie narzekam.

Pierwsze co - genialny AMOLED. Soczyste kolory sprawiają, że następny telefon będzie MUSIAŁ mieć AMOLEDA Trochę hejt na układ Pentile (czasem to widać) ale po za "geekami" nikt nie zwróci na to uwagę.

Zasięg? Cisnę na karcie z Playa (Mobile Vikings) + Roaming T-mobile (dosyć często) więc formalnie zasięg słaby. Rzadko kiedy widuję 5 kresek (głównie w bloku jak jestem wysoko) najczęściej 4, bądź 3. Przy 1 kresce transmisja siada, ale SMSy i rozmowy normalnie działają więc w kwestii zasięgu - mój model nie ma żadnych problemów.

Bateria - chyba największy deal-breaker. Wystarczy odpalić coś co nie ma czarnego tła i bateria leci w oczach. Z baterią kiepsko. Bardzo często ładuje telefon 2 razy dziennie. Jak wracam do domu o 17:00 +/- to mam z reguły 20%, czasem 15%, 10%, chyba, że mniej używałem telefonu to moooooże 35%. Generalnie przy moim użytkowaniu telefon nie ma szans dotrwać do wieczora (22:00) Jakoś specjalnie mocno go też nie używam co też mnie trochę zniesmaczyło.
    tl;dr
    Bateria ssie pałę.

Nagrzewanie się - tutaj też nie jest ciekawie. Wystarczy pograć w gierkę (zwykłe Angry Birds wystarczy) tak 30 min i telefon w rogu nad przyciskami vol + jest nieprzyjemny w dotyku. W internecie też potrafi się zgotować. Plusem jest tego to, że aluminium tak jak dobrze chłonie ciepło, tak samo dobrze je oddaje. Wystarczy położyć telefon na 2-3 minuty i ochłonie.

Tyle z wad, reszta na plus (szybkość działania, LTE, KAMERA +++,)
    Generalnie to jestem w miarę zadowolony, w tej cenie nic ciekawszego z Androidowców (pod moje wymogi) bym nie dostał.
    Przeczuwam, że telefon wytrwa ze mną pozostały okres gwarancyjny (18 miesięcy jeszcze) Żyję też nadzieją (naiwny ja), że z czasem poprawią trochę appki to feeling z użytkowania telefonu będzie jeszcze lepszy (oby)
    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)