Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: zżeranie kasy

Telefon
    534 490 641
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

zżeranie kasy

Witam,

od kilku tygodni mam nokie lumie 520, mój problem dotyczy aktualizacji. Kiedy po raz pierwszy na smartfonie zobaczyłem, że pojawiły się aktualizacje do pobrania postanowiłem je pobrać, ale nie miałem wcześniej konta microsoft, które podobne było konieczne do pobrania aktualizacji na mój telefon. Założyłem więc konto w outlook-u, aktualizacje pobrały się, ale nie wszystkie bo z 21 na początku 7 nadal nie zostało pobranych. Jednak zauważyłem, że odkąd załozyłem konto w outlook i pobrałem te aktualizacje cos zaczęło mi "zżerać" pieniądze z telefonu. Przejrzałem jeszcze raz ustawienia dotyczące synchronizacji outlook'a i pomimo tego że ustawione mam "po odbiorze wiadomości" to nadal coś mi zżera kase, co w takim razie może być tego przyczyną (jakaś aplikacja? tylko jak ja znaleźć)?

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Przecież "po odbiorze wiadomości" oznacza, że jak tylko dostaniesz maila to od razu będzie on pobierany ^^ Zatem to chyba najgorsza z możliwych opcji, jeśli chcesz zaoszczędzić♥ Poza tym, już samo uruchomienie transmisji danych sprawia, że telefon co jakiś czas łączy się to tu to tam i pobiera jakieś dane. Czy to właśnie mail, czy sprawdzanie aktualizacji systemu/aplikacji etc. Zatem jeśli nie korzystasz z transmisji danych, to ją po prostu wyłącz.
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    534 490 641
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    nie sądzę, żeby była najgorsza bo pozostałe opcje dotyczyły synchronizacji co 2, 3 dni lub tydzień

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wyłączyć tą mobilną transmisje danych bo szukam i nie mogę tego znaleźć?

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Sieć komórkowa > transfer danych.

No jak pisałem - jest to najgorsza opcja w momencie, gdy chcesz oszczędzać pakiet.
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)