Witam, jestem w trakcie pisania małej aplikacji, która na razie służy głównie edukacji, ale chciałbym w przyszłości ją wdrożyć. Mam jeden problem i nie wiem z której strony go ugryźć.

Piszę aplikację na Windows Phone 8.1. Chciałbym zrobić jakieś ładne komunikaty dla użytkownika. Na początku używałem MessageBoxa, ale jak on wygląda każdy widzi. Mogę uzyskać trochę większą kontrolę jeśli użyję klasy CustomMessageBox z Windows Phone Toolkitu, ale nadal szału nie ma.

W którym kierunku powinienem się udać, żeby znaleźć coś, co będzie się wyświetlało na ekranie, powiedzmy że to będzie okienko z tekstem na środku, gdzie będę mógł dowolnie zmieniać kolory/obramowanie itd. Czy jest coś takiego gotowego, a jeśli nie to w jaki sposób powinienem samemu się do tego zabrać.

I drugie pytanie, czy znacie jakieś biblioteki albo gotowe narzędzia, które są przydatne żeby swojej aplikacji nadać więcej świeżości jeśli chodzi o grafikę? Chciałbym się dowiedzieć przede wszystkim na ile jestem w stanie sprawić, żeby wszystko wyglądało dokładnie tak jakbym chciał.