Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Pęknięty ekran

Telefon
    Samsung galaxy 3
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Pęknięty ekran

Siemka.
    Nie za bardzo wiedziałem gdzie napisać więc stworzyłem temat osobny tutaj bo mam nie lada problem. Mój telefon czyli samsung galaxy s3 spadł mi na beton i stłukł się wyświetlacz. Może uda mi się samemu wymienić ten ekran ale potrzebuje informacji od was gdzie kupić najlepiej taki ekran? macie może coś do polecenia by zakupić taki ekran do telefonu samsung? Jeżeli coś wiecie więcej dajcie znać. Dziękuje za informację. Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu. Jeszcze raz przepraszam

Awatar marszand

Telefon
    Lumia 735
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    71
    nie wiem czy warto to naprawiać. sam wyświetlacz to koszt ponad 400 zł plus dotyk ok 30-50 zł
    Wystarczy moment, wystarczy chwila aby z normalnego człowieka zrobić debila.

Pomogłem postaw PIWO!
    Bosch 509, Motorola, Nokia 3310, SE T100, SE T1000, Mio A501,HTC TouchPRO, HTC TouchPRO2, Samsung Omnia2, HTC Desire Z, HTC Mozart, iPhone 4s, HTC 8S, Nokia Lumia 925, LG G3 Tytan (nigdy więcej androida), Lumia 735 LTE

Awatar Ziom41

Telefon
    Nokia Lumia 1520
    ROM
    8.1 Update 2
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    125
    To bot jest.

Notatka od moderatora:
    kamiton: To wywalaj / banuj
    Z: Już mi się nie chce, przynajmniej ruch generują
    Ostatnio edytowane przez Ziom41 ; 10-07-2015 o 22:07

Telefon
    HTC 7 PRO
    ROM
    7.8
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witaj,
    Raczej nie da się tego naprawić. To znaczy z tego co ja się dowiedziałem gdy rozbiłem szybkę od iphone'a to można wymienić, ale będzie to kosztować tyle co połowa telefonu, więc nie wiem czy jest to opłacalne. Ja kupiłem nowy telefon. Ale zerknij sobie jeszcze tutaj http://www.czescisamsung.pl/, napisz maila, może tam coś poradzą...
    Na przyszłość kup sobie też taką ochronkę na ekran żeby Ci się to znowu nie przytrafiło.
    Ostatnio edytowane przez Vicher ; 28-07-2015 o 13:05

Awatar aniazalo92

Telefon
    HTC 8X
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    nie wiem czy taka wymiana ekranu ma sens. Jeśli masz zdolności samemu wymienić to zostaje tylko koszt zakupu takiego ekranu. Może poszukaj na największym portalu aukcyjnym na A.. jakie są ceny samych ekranów i jakie ceny telefonu i oszacujesz czy warto wymieniać czy lepiej kupić nowy telefon.

Telefon
    LG
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ale telefon dalej działa? Reaguje na dotyk? Jak długo go już masz? Może warto się przemęczyć kilka miesięcy z pękniętym wyświetlaczem - widziałem że mój znajomy już pół roku chodzi z pękniętym wyświetlaczem i mówi, że można się przyzwyczaić. Przez ten czas możesz rozejrzeć się za jakimś nowym telefonem. Nawet używanym. Moim zdaniem bez sensu jest wydawać tyle kasy na naprawę, jeśli nie wiadomo, czy inne elementy nie ucierpiały przy upadku.

Telefon
    HTC 8X
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Szczerze mówiąc to jak mi spadł na ziemie telefon i na wyświetlaczu pojawiło się pęknięcie to nie brałam pod uwagę możliwości wymiany wyświetlacza. To nie był telefon z górnej półki, a do końca umowy miałam tylko 6 doładowań. Wydaje mi się, że im droższy telefon tym wymiana się bardziej opłaca. Ile masz jeszcze doładowań/miesięcy do końca umowy? Może warto przetrwać ten czas na jakimś zapasowym telefonie.

Telefon
    Samsung galaxy 3
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Wypraszam sobie obrazę siebie typu hasłami bot, bo nim nie jestem mam problem to pisze i oczekuję pomocy, a nie obrażania od razu od botów. Szanuje moderatorów i ludzi pod nich więc liczę tego samego od was. No tak dotyk kompletnie nie działa jest po prostu biały ekran i nic nie działa więc właściwie padłem na pomysł wymiany, ale widzę, że tutaj nie ma za ciekawych teorii więc chyba zostanie kupno telefonu. Dzisiaj go rozbiorę zobaczę co się da zrobić może jednak kupię ten wyświetlacz.

Telefon
    Nokia Lumia 830
    ROM
    Windows 8.1
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Przy tej cenie tego telefonu wymiana ekranu dotykowego i wyświetlacza jeszcze się opłaca. Najlepiej go kupić na Allegro, są Sprzedawcy, którzy to od razu wymienią: http://allegro.pl/listing/listing.ph...m-ele-1-1-0629

A na przyszłość - ekrany telefonów najlepiej zabezpieczać szkłem hartowanym, do Samsung Galaxy S3 masz takie szkło np. tutaj:
    http://vegacom.eu/product-pol-25400-...-S3-i9300.html

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)