Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kino domowe

Telefon
    Nokia Asha 302
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Kino domowe

Chcę sobie urządzić pokój, w które będzie centrum rozrywki w moim domu. Będę oglądał mecze i inne wydarzenia sportowe wraz z moimi znajomymi. Również filmy jak i słuchał muzyki. A może i uda się konsolę podłączyć. Szukam informacji chodzę po sklepach z takim sprzętem i w ostatnim sklepie sprzedawca mi polecał kolumny podstawkowe. Mega je zachwalał. Ale wiem, że to jego zadanie. Możecie mi wyjaśnić co to jest i czy warto w takie coś zainwestować??

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    A może tak zapytaj na windowsmanii - djtonka chętnie z wami pogada i się wami zaopiekuje

Telefon
    Sony Xperia T
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    A wystarczyło wpisać w google frazę "kolumny podstawkowe" i już patrząc na kilka pierwszych obrazków, wiedział/wiedziałabyś czym one są, ską wzięła się ta nazwa. Posiadam, ale w takiej trochę wersji "mini" i przyznam szczerze żę jestem bardzo zadowolony z jakości oglądania i komfortu jaki taki zestaw dostarcza

Awatar anna88

Telefon
    nokia lumia
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Kolumny podstawkowe to kolumny tak jakby pionowe... Czyli chyba te najpopularniejsze. Nie wiem o co konkretnie pytasz. Jakość kolumn nie zależy od ich nazwy tylko od parametrów czy producenta. To czy warto inwestować w kolumny nie zależy od kształtu, podaj jaki masz konkretnie model na oku, do jakiego pomieszczenia, spróbuję coś podpowiedzieć.
    dieta cambridge próbowałyście?

Telefon
    Sony Xperia J
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Jak masz ograniczone miejsce w pomieszczeniu to może rzeczywiście dwie kolumny podstawkowe będą najlepszym rozwiązaniem. Zgadzam się natomiast z wypowiedzią poprzedniczki, że jest to tylko rodzaj głośników, w obrębie którego występuje sporo różnych modeli, które są bardzo zróżnicowane, zarówno pod względem jakości dźwięku, jak i ceny. Jak nie masz miejsca na bardziej rozbudowane systemy nagłośnienia to bierz podstawkowe.

Awatar Pokrak

Telefon
    Nokia Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Oprócz tego, że robią dobre nagłośnienie, to jeszcze fajnie wyglądają. Szczególnie, jeśli są na jakichś designerskich nóżkach. Słuchałem kilku modeli w różnych pomieszczeniach i konfiguracjach. Brzmienie super, świeże, energetyczne, soczyste. Dają radę nawet w trudnych warunkach akustycznych. Tutaj masz specyfikację i różne modele: http://www.sklep.bestaudio.pl/sprzet...y-podstawkowe/, poszperaj sobie:-)
    Ostatnio edytowane przez Pokrak ; 30-07-2015 o 17:10

Awatar Trango

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    człowiek zapytał na forum i już go zjechali. Taka nasza polska mentalność. To tak odbiegając od tematu.
    W domowych warunkach jak ktoś nie ma ucha audiofila to wydaje mi się że przy takich tańszych zestawach nie zauważy znacznej różnicy w jakości dźwięków wytwarzanych przed kino domowe.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)