Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 125

Wątek: Awanse do forumowych grup

Telefon
    Nokia Lunia 800
    ROM
    7.10.8773.98
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Widać forum leci w dól....

Awatar oskarb35

Telefon
    Nokia
    ROM
    8107
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    kams kiwnij tyle palcem na forum co niektórzy, którzy tu są od dawna a potem krytykuj

Telefon
    nie dotyczy
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Spokojnie, na moje kiwnięcie palcem przyjdzie jeszcze czas, przynajmniej ja nie narzekam, że forum leci w dół, że żenada na forum.
    To właśnie narzekający powinni ruszyć tyłki, albo podpowiedzieć chociaż, czego brakuje i co można by zmienić...

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    I jeśli coś jest nie tak to przycisk raportuj nie gryzie Jeśli temat ma złą nazwę albo jest w złym dziale zawsze można wysłać raport

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    Cytat Zamieszczone przez djdkaa Zobacz posta
    Widać forum leci w dól....
    A jakieś szczegóły zdradzisz?

Awatar pawelooss

Telefon
    Nokia E52
    ROM
    081.003 Hacked
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Cytat Zamieszczone przez Artur Zobacz posta
    Wodnik również zrezygnował z rangi sam. Nikt ich nie wyrzucił, siłą też nikt nie będzie zatrzymywał.
    No, akurat forma tego odejścia jest trochę niejasna, skoro z jakiejś części uprawnień rzeczywiście zrezygnował (czy zawiesił działalność na jakiś czas - nie wiem dokładnie), a jednak zostały odebrane mu wszystkie. Gdyby wszystko było cacy, to nikt nie pisałby tutaj przecież żadnych postów w tej sprawie.

To jednak my z Wodnikiem mimo wszystko zakładaliśmy to forum, układaliśmy działy, uprawnienia, grupy, wstawialiśmy pierwszy content - zanim zostało przejęte - a Wodnik dalej wykonał jeszcze masę wartościowej pracy. Nie piszę tego, by się chwalić czy żalić, bo sam w swoim czasie dobrowolnie i w dobrych nastrojach oddałem je w dobrej wierze i nadziei, że będzie dalej z rozmachem rozwijane.

Technicznie i komercyjnie na pewno znacznie się rozrosło, ale atmosfera i duch forum jak widzę zbliża się już do kłótliwego i despotycznego systemu kastowego panującego niestety na większości forów komórkowych - o czym przekonawszy się na własnej skórze już dawno i nie potrafiwszy na dłuższa metę tego zdzierżyć, musiałem założyć swoje własne, gdzie bez bana da się przynajmniej pooddychać.

Cóż, nie mój cyrk i nie moje małpy, ale pożegnania w takim stylu pozostawiają jednak bardzo niefajne wrażenie...

@DOWN - Artur: Hmm, czyli wyszła tu kwestia zwyczajnego niedogadania. Bywa. Wobec tego myślę jednak, że forma uprzedniego dopytania zamiast rozstrzelania za jedno niedomówienie byłaby ździebko adekwatniejsza.
    Ostatnio edytowane przez pawelooss ; 30-08-2012 o 11:32
    Nie widzę przez ściany i nie umiem pleść wiklinowych koszyków! ||| Nokia Connecting People... Forever!
    Motorola V.2288 -> Ericsson A2618s / A2628s -> Nokia 3410 / 3510i -> 6020 -> 3110c -> E51 -> Nokia E52

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    No niefajne, bo wypadałoby powiedzieć "do widzenia".

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    pawelooss, sęk w tym, że Wodnik sam odebrał sobie uprawnienia i nikomu nic na ten temat nie powiedział. Nikt nie wiedział dlaczego, czy chce wrócić itd.
    Gdyby wszystko było cacy, powiadomiłby o zawieszeniu działalności wcześniej kogoś "z góry" i by się kogoś zorganizowało na zastępstwo. A że zachował się jak zachował, to zostały mu odebrane wszystkie drogi dostępu, bo nikt nie wiedział co, jak i dlaczego.

Awatar Obeebok

Telefon
    HTC Mozart
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    17
    Haha, telenowela kolumbijska. Alehandro, odszedłeś bez słowa, DLACZEGO?!!?! Nigdy już nie wracaj, nienawidzę cię!!!! Conchitta, wróć, kocham Cię!!!

Telefon
    L800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    @pawelooss wg Ciebie duch forum był fajny tak??? Ostrzeżenia za inne poglądy, kasowanie krytycznych postów bez żadnych merytorycznych podstaw. Faktycznie duch forum był debest. Jestem czynnie na kilku największych forach praktycznie od ich początków, jedno duże współtworzyłem, NIGDZIE nie było i nie jest tak jak było tu. Nigdzie administracja nie była "panami i wyroczniami" forum. Administracja jest od nadawania kierunku i pilnowania porządku na forum a nie pilnowania aby nikt nie odważył się mnie skrytykować. Popatrzcie wstecz na wpisy Wodnika na temat userów androida. Połowa nadawała sie do usuniecia (obrażanie innych, szydzenie). Po uwadze, że są sprzeczne z regulaminem dostałem ostrzeżenie. To faktycznie było rewelacyjnie.
    Przestańcie biadolić. Chcecie porządne forum to coś dajcie od siebie. Nasty raz pisze: forum nie tworzy administracja tylko userzy. Jak sami zadbamy tak będzie. I wg mnie nie ważne jest w jaki sposób Wodnik stracił uprawnienia. Wiedzy przecież nikt mu nie wykasował (a ma dużą na temat WP). I raczej nikt mu nie zabroni pisać i pomagać innym.

Telefon
    Mozart
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Artur mam nadzieje, że nie zniszczysz tego co zrobili:
    Wodnik wraz z pawelooss'em - Stworzyli i rozkręcili to forum
    Tahion jako genialny moderator od którego wiele się nauczyłem
    Pewek & Daryn - najlepsi redaktorzy
    djtonka, który ma niesamowitą wiedzę i najbardziej w ostatnim czasie rozkręcił dyskusje na forum oraz utrzymywał porządek na nim.

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Cytat Zamieszczone przez lupus Zobacz posta
    @pawelooss wg Ciebie duch forum był fajny tak??? Ostrzeżenia za inne poglądy, kasowanie krytycznych postów bez żadnych merytorycznych podstaw. Faktycznie duch forum był debest. Jestem czynnie na kilku największych forach praktycznie od ich początków, jedno duże współtworzyłem, NIGDZIE nie było i nie jest tak jak było tu. Nigdzie administracja nie była "panami i wyroczniami" forum. Administracja jest od nadawania kierunku i pilnowania porządku na forum a nie pilnowania aby nikt nie odważył się mnie skrytykować. Popatrzcie wstecz na wpisy Wodnika na temat userów androida. Połowa nadawała sie do usuniecia (obrażanie innych, szydzenie). Po uwadze, że są sprzeczne z regulaminem dostałem ostrzeżenie. To faktycznie było rewelacyjnie.
    Przestańcie biadolić. Chcecie porządne forum to coś dajcie od siebie. Nasty raz pisze: forum nie tworzy administracja tylko userzy. Jak sami zadbamy tak będzie. I wg mnie nie ważne jest w jaki sposób Wodnik stracił uprawnienia. Wiedzy przecież nikt mu nie wykasował (a ma dużą na temat WP). I raczej nikt mu nie zabroni pisać i pomagać innym.
    To jest właśnie czarne PR, które robił djtonka i wodnik. Pamiętam czasy gdzie nie można było porównać WP do innych systemów (djtonka).
    Na forum użytkownik ma czuć się swobodnie. Ma móc wyrazić swoje zdanie. O ile nie łamie regulaminu

Awatar pawelooss

Telefon
    Nokia E52
    ROM
    081.003 Hacked
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1
    @lupus, odnoszę się do tego, co było na samym początku, kiedy startowaliśmy, czytałem wszystkie posty i miałem na nie wpływ. Jednak wbrew początkowym zamierzeniom nie przekonał z czasem mnie żaden smartfon oparty na WP7, toteż z braku tematycznych kompetencji ustąpiłem miejsca lepszym i przez parę miesięcy nie zaglądałem, więc nie wiem dokładnie, jaki później panował tutaj duch. Ale tak podejrzewam, że Wodnik bez skazy nie był, bo często brał czynny udział w wojenkach systemowych, co widziałem akurat na innych stronach...

Cytat Zamieszczone przez lupus Zobacz posta
    Nasty raz pisze: forum nie tworzy administracja tylko userzy. Jak sami zadbamy tak będzie.
    Niby tak, ale znikąd się nie wzięło powiedzenie: „jaki pan, taki kram”.

@EDIT:

Cytat Zamieszczone przez Artur Zobacz posta
    To jest właśnie czarne PR, które robił djtonka i wodnik. Pamiętam czasy gdzie nie można było porównać WP do innych systemów (djtonka).
    Na forum użytkownik ma czuć się swobodnie. Ma móc wyrazić swoje zdanie. O ile nie łamie regulaminu
    DJtonka to był przypadek kliniczny. Co do reszty zarzutów - rozumiem.

Jednak można było się rozwieść kulturalnie, „bez orzekania o winie”. Tyle dni sprawował urząd, że zamiast strzelania znienacka w tył głowy, parę dni zwłoki na jakąś rozmowę czy coś raczej by nie zaszkodziło.

Ukłony.
    Nie widzę przez ściany i nie umiem pleść wiklinowych koszyków! ||| Nokia Connecting People... Forever!
    Motorola V.2288 -> Ericsson A2618s / A2628s -> Nokia 3410 / 3510i -> 6020 -> 3110c -> E51 -> Nokia E52

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Cytat Zamieszczone przez Veigar Zobacz posta
    Artur mam nadzieje, że nie zniszczysz tego co zrobili:
    Wodnik wraz z pawelooss'em - Stworzyli i rozkręcili to forum
    Tahion jako genialny moderator od którego wiele się nauczyłem
    Pewek & Daryn - najlepsi redaktorzy
    djtonka, który ma niesamowitą wiedzę i najbardziej w ostatnim czasie rozkręcił dyskusje na forum oraz utrzymywał porządek na nim.
    djtonka wiedzę miał bardzo dużą, jednak władza strzeliła mu za bardzo do głowy. Wiele osób na niego narzekało jako moderatora.

Co znaczy najlepsi redaktorzy?

Telefon
    Mozart
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Mieli chyba największą wiedzę na temat tego co się dzieje w świecie technologicznym i znali się na tym. Potrafili połączyć wiele artykułów i połączyć to w jedną spójną całość. To nie było tylko zwykłe tłumaczenie artykułu z zagranicznych portali, ale zawsze potrafili napisać coś od siebie i coś poprawić. Ciekawie się czytało ich artykuły i mogli zaciekawić nie jedną osobę. Nie mówię, że ty źle piszesz, ale po prostu niektórzy są lepsi od innych i znają się na tym.

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów