Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Naprawa Certyfikatow Cyclone box

Telefon
    E75
    ROM
    rm-412
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Naprawa Certyfikatow Cyclone box

Witam Koledzy!
    Potrzebuje waszej pomocy z zakresu naprawy Certyfikatow, poszkodowany to nokia n97 mini rm-555, nie znam przyczyny uszkodzenia,lecz wydaje mi sie, że to przez nieudany upgrade na soft v30.0.004.
    Telefon ma imei 1234567065432? i nie laduje przez ladowarke lecz tylko przez usb i restartuje sie po jakichkolwiek operacjach typu chodzenia po menu i np korzystania z jakichs aplikacji.
    M.in zajmuje sie telefonami mozna powiedziec troche w wyzszym stopniu niż poczatkujący i tak sie zdesperowalem ze postapilem kupic Cyclone boxa i FBUS'a do naprawy tego .
    korzystalem mniej wiecej z solucji ze strony
    Kod:
    http://all.unlock.pl/pl/ASKRPL/
    tylko ze tu opis jest w JAF'ie a ja pracuje na Cyclonie, lecz opcje sa poniekąd podobne, aczkolwiek różniące sie
    i tu potrzebuje waszej pomocy jak mam przeliczyc to ASK-> PRL i jak naprawic powyższa szkode?? jak tylko bede mogl
    to sie odwdzięcze i podziele własną wiedzą i pomoca !
    POZDRAWIAM !!!

Proszę kodować linki
    Tahion
    Ostatnio edytowane przez Tahion ; 10-01-2012 o 15:06 Powód: Kodowanie linków

Zbanowany
    Telefon
    Nexus 4
    ROM
    4.2.2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5

Odp: Naprawa Certyfikatow Cyclone box

Z tego co pamiętam, to dla SL3 przez LOG2COD, ale od paru miesięcy już nie mam Cyclona, więc tym samym trochę już zapomniałem.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów