Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Wątek: Problem z synchronizacją bezprzewodową (kod błędu C00D07C9)

Awatar Antichrist

Telefon
    Nokia Lumia 800
    ROM
    12220
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Problem z synchronizacją bezprzewodową (kod błędu C00D07C9)

Witam!

Jak w temacie. Próbuję zsynchronizować moją Lumie z moją siecią bezprzewodową i ciągle wywala mi błąd C00D07C9. Miał ktoś podobny problem?
    "Kler i Kościół zubożają społeczeństwo przez propagowanie ignorancji, przesądów i niewolnictwa. Ubóstwiają zaś siebie za swą piękną szlachetną działalność niesienia odruchów pomocy, nie ze swych własnych skarbców, lecz uzyskanych żebraniem z kieszeni stworzonych przez siebie biedaków."

djtonka
    To powinno pomóc:
    http://support.microsoft.com/kb/952304
    Pamiętaj że mimo iż to synchronizacje bezprzewodowa telefon musi być podłączony do ładowarki sieciowej a nie USB

Awatar Antichrist

Telefon
    Nokia Lumia 800
    ROM
    12220
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Zrobiłem wszystko, co jest sugerowane w linku do technical supportu i dalej nic.

Cytat Zamieszczone przez djtonka Zobacz posta
    Pamiętaj że mimo iż to synchronizacje bezprzewodowa telefon musi być podłączony do ładowarki sieciowej a nie USB
    Ale wtedy dostaję komunikat o tym, żeby podłączyć telefon do komputera w celu synchronizacji bezprzewodowej...
    "Kler i Kościół zubożają społeczeństwo przez propagowanie ignorancji, przesądów i niewolnictwa. Ubóstwiają zaś siebie za swą piękną szlachetną działalność niesienia odruchów pomocy, nie ze swych własnych skarbców, lecz uzyskanych żebraniem z kieszeni stworzonych przez siebie biedaków."

djtonka
    żeby ustawić w ogóle synchronizacje trzeba na początku tzn. raz podłączyć kablem i postępować według poleceń w zakładce synchronizacja wifi

Awatar Antichrist

Telefon
    Nokia Lumia 800
    ROM
    12220
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Dziwne, nadal mam ten sam błąd. Porty otwarte, dodałem Zune do zaufanych aplikacji na Zaporze Windows. Zaczynam się zastanawiać, czy Comodo nie blokuje próby połączenia. Jak to nie pomoże, to spróbuję reinstallki Zune.

Awatar Neo

Telefon
    Lumia 710,Nexus
    ROM
    Mango /ICS4.0.4
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Obecne urządzenia..
    Nokia Lumia 710 ,Google Nexus S, Samsung Galaxy S, Sony Ericsson X10 mini pro, Blackberry Curve 8250,

djtonka
    Jak Ci się uda to pamiętaj, że minie dobrych parę minut może kilkanaście nawet jak telefon załapie synchronizację wifi.

Awatar Antichrist

Telefon
    Nokia Lumia 800
    ROM
    12220
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Dalej nic. Dziwna sprawa, bo nie mam zaawansowanych opcji synchronizacji bezprzewodowej, o której mówi technical support Zune. Sprawdziłem i mam metody szyfrowania hasła takie, które powinny zadziałać podczas synchronizacji, nie wiem, co mogę w sumie jeszcze zrobić. Przeinstalowałem Zune i wszystkie sterowniki, które Windows zainstalował razem z podłączeniem Lumii i dalej to samo.

Telefon
    lumia 800
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ja miałem to samo, ten sam kod błędu i zrobiłem tak. jeśli masz program antywirusowy nod32 to wyłącz "nie filtruj ruchu sieciowego (wyłącz zaporę)". U mnie klikam prawym przyciskiem myszki na ikonę noda koło zegara. Potem konfiguruje zune.

djtonka
    Też mam nod'a i obyło się bez tego. Ale najważniejsze że ta metoda działa.

Telefon
    lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Mi pomogło wyłączenie firewalla, natomiast na innych forach czytałem ze pomagało Update firmware routera.

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Wiem, że jestem archeologiem, odpowiadając w tym wątku, ale ledwo tydzień temu z hakiem wyposażyłem się w Lumię 710, a pomimo różnych, szarlatańskich porad, Zune wciąż twierdzi, że nie rozpoznał telefonu i wywala błąd o tym samym kodzie, co w temacie...

djtonka
    A synchronizacja po kablu działa?

Telefon
    Lumia 800
    ROM
    Tango
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witam, mógłby ktoś pomóc z tą synchronizacją? Robię wszystko tak jak powyżej opisane i nadal nic. Telefon nie chce się zsynchronizować.

djtonka
    Po ustawieniu synchronizacji bezprzewodowej może minąć kilkanaście minut aż na komputerze zostaną zainstalowane sterowniki. Potem synchronizacja bezprzewodowa zostanie nawiązana.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)