Strona 1 z 10 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 144

Wątek: Lumia 800 nie chce się uruchomić

Telefon
    lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Lumia 800 nie chce się uruchomić

Mam problem z włączeniem telefonu. Wyłączyłem telefon i podłączyłem do oryginalnej ładowarki. Ranem następnego dnia nie mogłem już uruchomić telefonu. Nie reaguje w ogóle na przycisk on/off. Po podłączeniu do komputera synchronizuje się tak jakby w tle system normalnie działał tylko ekran czarny !!!

Zbanowany
    Telefon
    Nexus 4
    ROM
    4.2.2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5
    Zrób Software Reset klawiszami. Jak nie pomoże, to flaszuj na dead phone.

Telefon
    lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    a jak się robi Reset klawiszami

Zbanowany
    Telefon
    Nexus 4
    ROM
    4.2.2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5
    Wszystko masz napisane w Tutorialach

Telefon
    lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    ok dzięki śliczne pomogło

Telefon
    nokia lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    witam mam ten sam problem niemoge jej uruchomic plizz pomozcie jestem swiezakiem i niewiem gdzie moge to znalezc przegladam internet juz drugi dzien i nic POMOCY

---------- Post dodano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

ogolnie to co zrobilem weszedlem w wifi chcialem sie polaczyc i niemoglem wejsc w aplikacje wifi wiec stwierdzilem ze wylacze i wlacze telefon ale jak juz go wylaczylem tak na amen ani rusz Moja dziewczyna tez ma nokie lumie 800 i ma podobny problem z wifi tez niemoze wejsc w aplikacje nacicka wifi a ona sie niewlancza wiec nieryzykujemy i niewylanczamy jej telefonu dopiero jak swoj zrobie zaryzykujemy porsze pomozcie piszecie o resecie klawiszami niewiem jak to sie robi i o co chodzi z tymi toturialami bo jestem ciemny

djtonka
    Na początek trzymaj POWER przez 10sekund , potem puść i spróbuj uruchomić.

Awatar Andrew

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    15
    Cytat Zamieszczone przez hebry Zobacz posta
    nacicka wifi a ona sie niewlancza
    Zauważyłem coś podobnego tzn czasami jest tak że kafel z XBox nie działa, muzyka nie działa...nie wiem od czego to zależy, ale restart urządzenia zawsze pomaga Oo

PS pisze się NIE WŁĄCZA

Telefon
    Nokia Lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Mam tak samo jak Hebry, ale zawsze po jakimś czasie się włącza
    Sent from my Lumia 800 using Board Express

Awatar KOWALszefu

Telefon
    L800 + HTC 8S
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez hebry Zobacz posta
    ogolnie to co zrobilem weszedlem w wifi chcialem sie polaczyc i niemoglem wejsc w aplikacje wifi wiec stwierdzilem ze wylacze i wlacze telefon ale jak juz go wylaczylem tak na amen ani rusz Moja dziewczyna tez ma nokie lumie 800 i ma podobny problem z wifi tez niemoze wejsc w aplikacje nacicka wifi a ona sie niewlancza wiec nieryzykujemy i niewylanczamy jej telefonu dopiero jak swoj zrobie zaryzykujemy porsze pomozcie piszecie o resecie klawiszami niewiem jak to sie robi i o co chodzi z tymi toturialami bo jestem ciemny
    Dokładnie taki sam scenariusz był u mnie. Przerwało połączenie WiFi. Wszedłem w Ustawienia -> WiFi i nie mogłem wejść w żadną opcję. Wyłączyłem telefon i od tej pory nie mogę go wogóle uruchomić.

Co to jest? Widzę, że problem nie występuje tylko u mnie.

Ma ktoś dokładniejsze info na temat w/w sytuacji ??

Zaraz spróbuję z "Software Reset" o którym ktoś wyżej napisał. Mam nadzieję, że pomoże...

djtonka
    Powtórz krok z postu #7

Awatar KOWALszefu

Telefon
    L800 + HTC 8S
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Notatka od moderatora:
    djtonka: Nie cytuj ostatniego postu

Dokładnie to zrobiłem - Hardware Resert - pomogło - bez utraty danych. Uff...
    Ostatnio edytowane przez djtonka ; 31-05-2012 o 19:20

Telefon
    Lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Od jakiegos czasu mialem problemy ze swoja lumia 800. Telefon notorycznie zawieszal sie przy korzystaniu z zune (do 2 razy w ciągu godziny sluchania muzyki).

Dzis chcialem wykasowac troche przydluga konwersacje SMS. Najezdzam na konwersacje, biore usun konwersacje, ok, nie usunelo sie. Probuje 10 razy i nic.

Mysle sobie zrestartuje telefon. Uruchomilem ponownie... a w zasadzie to nie poniewaz telefon wiecej sie nie uruchomil.

Nie moge zrobic hard ani soft resetu poniewaz telefon na te sekwencje klawiszy zwyczajnie nie reaguje. nie reaguje rowniez na podlaczenie do ladowarki.

Jedyne co moge zrobic to przytrzymac power wtedy telefon wibruje sekunde, przerywa, wibruje sekunde przerywa i wibruje cwierc sekundy.

xxxxxxxxxx_________________xxxxxxxxxxxxxxxxxx_________________xxxx

o tak to wyglada.

I po probie wlaczenia telefonu lezy sobie smetnie na stole nie uruchomiwszy wyswietlacza i wibruje sama do siebie takimi cyklami, ciekawe czy bateria sie nie popsuje przez noc jak tak sobie bedzie wibrowala do siebie.. bo baterii mialem juz ledwo ledwo, z 10 %. Zeby z tego usrojstwa wyciagalo sie baterie to bym ją wyjął a tak telefon bedzie wibrował jak ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ całą noc.

Mi to wyglada na jakas usterke pamieci.co o tym myslicie? jutro ide do nokia care. ciekawe co na to powie serwis - czy to naprawia czy beda probowali mi wcisnac ze uszkodzilem/zalalem/nieprawidlowo uzytkowalem telefon jak to robily poprzednie serwisy gwarancyjne w moim zyciu gdy telefon zdechł.

EDIT: Jest rano, telefon calą noc sie ładował bo bez podłączenia do ładowarki wibrował cały czas, teraz w ogole nie reaguje na klawisze.

djtonka
    Niepotrzebnie go rozładowałeś o ile to było możliwe. Skoro wibrował po przytrzymaniu POWER należało by wgrac soft po RECOVERY. Były juz taki przypadki, że telefon nagle się wyłączył i jedynie fleszowanie przywracało go do życia.
    Teraz jest za późno skoro bateria pusta to pozostaje serwis tylko.

Telefon
    Lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    zostaje serwis, jeśli resety nie działają.

Strona 1 z 10 12345 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)