Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 37

Wątek: Kopiowanie, tworzenie nowych kontaktów

Telefon
    710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Kopiowanie, tworzenie nowych kontaktów

Czy jest jakis sposob zeby np przez Zune'a powspisywac kontakty do Lumi?
    Probowalem przez bluetootha przerzucic z Nokii e51 do lumi ale niestety telefony nie chca sie zsynchronizowac no i zostalo tylko wprowadzanie reczne

pozdr
    Ostatnio edytowane przez djtonka ; 30-03-2012 o 11:11

Awatar oskarb35

Telefon
    Nokia
    ROM
    8107
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Łatwiej to zrobić przez konto twoje @live.com.
    Telefon potem sam ładnie wszystko sobie zsynchronizuje. Ja osobiście częściej edytuje kontakty na live niż w telefonie ;-)

Telefon
    710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    czyli jednym slowem zakladac konto na windows live tak? bo i tak zeby dostac sie do aplikacji trzeba miec konto windows live?

pozdr

Awatar oskarb35

Telefon
    Nokia
    ROM
    8107
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Oczywiście. Konto na windows live i tak musisz założyć i tak aby normalnie korzystać z telefonu.

Telefon
    710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    no dokladnie a sluchaj eszcze jedno pytanko , czy wtedy po stworrzeniu konta windows live to np kontatky wprowadza sie online namoim koncie czy ciagam program windows live i z niego jade?

djtonka
    Kontakty możesz tworzyć na komputerze będąc zalogowany na stronie Live a potem zostaną one z synchronizowane z telefonem jeśli w nim masz ustawione te same konto Live. Tworząc na telefonie nowy kontakt będzie on automatycznie zapisany na serwerze Live po synchronizacji.
    Można użyć aplikacji transfer kontaktów ale drugi telefon musi obsługiwać protokół PBAP co jak wiemy nie jest w standardzie e51.

Awatar oskarb35

Telefon
    Nokia
    ROM
    8107
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Online w przeglądarce internetowej, ewentualnie możesz sobie ściągnąć pakiet aplikacji na kompa.
    (Jest tam edytor obrazów, klient poczty, MSN i coś tam jeszcze)
    Generalnie Twoje kontakty mieszkają sobie na serwerze i gdzie byś je nie edytował to zawsze się będą synchronizowały z wszystkimi urządzeniami na których korzystasz z tego konta live.

Awatar muhammad

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    A czy masz możliwość wyeksportowania kontaktów z E51 do pliku CSV przez jakiś program? Lub synchronizację z outlookiem i wtedy eksport do CSV. Ja mam wszystkie kontakty na gmail'u (wcześniej miałem androida), które zsynchronizowałem z Lumią 710 (masz taką możliwość w USTAWIENIA --> POCZTA+KONTA). W gmailu jest możliwość importu właśnie z pliku CSV- jest to trochę okrężną drogą ale jeżeli masz przepisywać 200 kontatków to chyba lepiej pokombinować. Osobiście zostaje przy koncie gmail'a, hotmail jest mi narazie obcy...
    A! I wydaje mi się, że do konta Live można importować kontakty z outlook'a- możesz wtedy pominąć część z Gmail'em.

Telefon
    710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    dzieki wielkie za pomoc
    bede kombinowal

Telefon
    710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    sluchajcie konto w w indows live juz oczywiscie mam , tlyko chyba nie wiem jak zrobic zeby kontakty sie zsynchronizowaly z tym kontem hmm
    Czy tel musi byc podpiety do kompa czy eksportuje sie z kontakty z poziomu telefonu?

Jak to zrobic? pomozcie prsze

djtonka
    Telefon musi być połączony z siecią czy to 3G, wifi czy kabel usb z i zune

Telefon
    Nokia N900
    ROM
    1.3.1
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Jeśli zgrywacie kontakty z Nokii to uważajcie czy jakiś kontakt nie ma kilku numerów telefonów z taką samą etykietą (np. telefon komórkowy), bo jeden z numerów zostanie usunięty. Trzeba wtedy zmienić etykietę na telefon domowy lub np. wideorozmowa.

Potem kontakty możecie zapisać do vCard lub przez PC Suite zapisać do CVS.
    Vcardy mozna wgrać przez Windows Live Mail, a CVS przez stronę www hotmaila.

Telefon
    710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    czyli co , podpinam telefon odpalam zune i jest w zune opcja - synchronizuj kontakty ? czy cos w tym stylu - pytam o szczegoly bo nie mam jak narazie sprawdzic tego :/...

Awatar xul666

Telefon
    Nokia Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ciągle piszecie o tym, że kontakty można bez problemu eksportować, a potem importować z Windows Live ID, ale co w przypadku, gdy po pewnym czasie używania telefonu z WP 7 i dodaniu kilku nowych kontaktów zmienimy telefon na jakiś zwyczajny, nie smartfon. Dajmy na to Nokię 3310. Czy jest w ogóle możliwość zapisywania nowych kontaktów na karcie SIM? Tak, żeby później można było z nich korzystać na KAŻDYM telefonie?

djtonka
    jedyna opcja to eksport do csv z konta live, który można otworzyć na komputerze bo Nokia 3310 nie ma opcji synchronizacji. Jakby był jakiś nowszy model to taka opcja jest możliwa.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)