Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Wypowiedzenie umowy

Awatar nettmanek

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    7.10.8862.144
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Wypowiedzenie umowy

Witam serdecznie... ile miesięcy przed końcem umowy mogę złożyć wypowiedzenie tak by w dni zakonczenia umowy nie zostala ona z automatu przedlużona? W salonie odmówiła mi pani gdy chciałem napisać rezygnacje z kilkumiesięcznym okresem wypowiedzenia(lub inaczej dyspozycję iż nie przedłużam umowy).

Wiem, że minimum jeden okres rozliczeniowy... ale ile wynosi limit w drugą stronę?
    Pomogłem? Postaw PIWO

Awatar oskarb35

Telefon
    Nokia
    ROM
    8107
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Zachęcałbym do dokładnego przestudiowania regulaminu. Jeśli nie masz z umową to na pewno jest na stronie operatora.

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    U mnie (w Orange) wygląda to następująco: (przykład) jeśli okres rozliczeniowy zaczyna ci się 15. dnia miesiąca, to pisemko musisz złożyć przed 14. bądź 14-go. Ale: jeśli chcesz przejść do innego operatora bądź podpisać nową umowę w tej samej sieci, to możesz to zrobić 3 miesiące przed przed końcem trwającej bez płacenia kary za zerwanie. Mam nadzieję, że pomogłem

Awatar nettmanek

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    7.10.8862.144
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    ja chce po prostu zakonczyć interesy z tą siecią... numer mnie nie obchodzi... byle od dnia konca umowy nie widział ani jednej faktyry czy pisma z tej firmy
    Pomogłem? Postaw PIWO

Awatar Tahion

Telefon
    Najlepszy
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    18
    U mnie też 2 miechy przed końcem pożegnałem się z Erą ale marudzili, że za wcześnie.
    Sent from my Laptok by Dell using Opera and Internet via Router - Po resztę zbędnych informacji pisać na Priv. (wersja windy, moc zasilacza, wielkość ekranu, odległość od okna itp)

Telefon
    Lumia 900
    ROM
    nie wiem
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    na 30 dni przed końcem musi być u nich pismo. Przeczytaj dokładnie w Aster jest 45 dni i ludzie ostatnia fakturę bulą wyrównawcza za wszystkie ulgi wcześniej otrzymane.

A przedłużenie jest zawsze na czas nieokreślony więc zagrożenia jako takiego nie ma poza tym że ceny mogą pójść w górę.

Awatar Tahion

Telefon
    Najlepszy
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    18
    Ale wątek nie jest o tym kiedy ostatecznie można wypowiedzieć umowę, ale kiedy najwcześniej można to zrobić.
    Sent from my Laptok by Dell using Opera and Internet via Router - Po resztę zbędnych informacji pisać na Priv. (wersja windy, moc zasilacza, wielkość ekranu, odległość od okna itp)

Awatar Tahion

Telefon
    Najlepszy
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    18
    Wcale nie trzeba 2 miesiące wcześniej, trzeba jeden okres rozliczeniowy.
    ALE NIE O TO JEST PYTANIE co wy wszyscy z tym do kiedy on pyta OD KIEDY .
    Ostatnio edytowane przez Tahion ; 03-04-2012 o 09:18

Awatar nettmanek

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    7.10.8862.144
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    na obecną chwilę jedyną informację jaką udało mi się uzyskać to to, że mogę najwcześniej 3 miesiące przed końcem... aczkolwiek nie znalazłem potwiedzenia tego w regulaminie... swoją drogą mają niezły burdel skoro w jednym salonie mówią, że równy miesiąc, w drugim że 1,5 miecha w trzecim, że trzy... pierwszy i trzci firmowy a drugi to franczyzna.

wpis w regulaminie znazlem taki:
    ~20
    9. Abonent może dostarczyć Operatorowi w każdym czasie przed upływem okresu, na który umowa została zawarta, z zachowaniem okresu wypowiedzenia, trwającego co najmniej jeden pełny okres rozliczeniowy, dyspozycję nieprzedłużania umowy.

Wnioskując ten wpis w regulaminie nie rozumiem skąd wytrzasneli te terminy... grają na zwłokę?

ps. konsultant z Orange.pl też twierdzi, że 3 miesiące ale na jakiej podstawie

pismo z orange.pl
    Witam,

W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące rezygnacji, wyjaśniam że rezygnację należy zgłaszać 3 miesiące przed zakończeniem umowy. Obecnie dyspozycja nie może zostać przyjęta.

Przykro nam, jeśli wizyta w Salonie Partner Orange nie spełniła Pani oczekiwań. Ze swojej strony pragnę zapewnić, że dbałość o wysokie standardy obsługi i utrzymanie dobrych relacji z Abonentami jest celem priorytetowym Spółki. Dokładamy starań, aby każdy kontakt z pracownikami był dla naszych Klientów źródłem satysfakcji i kończył się uzyskaniem szybkiej i profesjonalnej pomocy.

Jeżeli zatem obsługa w Salonie odbiegała od przyjętych standardów, proszę przyjąć moje przeprosiny. Nie dysponując możliwością odtworzenia treści Pani rozmów z pracownikami Salonu, trudno nam odnieść się do ich przebiegu i tym samym stwierdzić, że przedstawione wówczas informacje nie były zgodne ze stanem faktycznym. Informuję, że podjęliśmy odpowiednie kroki, w celu analizy zaistniałej sytuacji. Jednakże ewentualne konsekwencje wobec pracowników nie podlegają procedurze reklamacyjnej.

Mam nadzieję, że w przyszłosci podobna sytuacja nie będzie miała miejsca.

Pozdrawiam,
    całość rozkopuję bo chcę raz na zawsze zakończyć interesy z tą firmą i więcej się u nich nie pokazywać... tym bardziej nie chciałbym by dodatkowy miesiąc mi naliczyli
    Ostatnio edytowane przez nettmanek ; 03-04-2012 o 01:08
    Pomogłem? Postaw PIWO

Awatar Tahion

Telefon
    Najlepszy
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    18
    To wyślij te trzy miechy przed końcem (a w zasadzie 3 okresy rozliczeniowe) i będzie OK na pewni nic nie przedłużą.

Awatar nettmanek

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    7.10.8862.144
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    pismo złożyłem niecałe 2 miesiące przed końcem umowy(umowa konczy sie 23 października tego roku)... bez szemrania przyjeli aczkolwiek jakiś konsultant dzwonił czy na pewno chcę zrezygnować bo mają dla mnie "bardzo atrakcyjną ofertę z telefonem" -.-

tak, że z dniem 10.11.2012 mój numer powinien przestać istnieć... ciekawe jak będzie w praktyce...
    Pomogłem? Postaw PIWO

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów