Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 187

Wątek: Samsung Galaxy S3

Awatar Marv

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8862
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Szału nie ma. Z perspektywy IT, HTC One X miał premierę dawno temu, więc może to właśnie ten fakt nie robi na większości wrażenia, kiedy telefon ma 4 rdzenie i taką rozdzielczość ekranu? System na sprzęcie to odrębna kwestia. Android ma tylu zwolenników, co przeciwników. Mnie osobiście nie podobają się telefony z ekranem większym niż 4'. Czasami wydaje mi się, że mój Mozart (3,7') jest mało poręczny, a co dopiero prawie takie 5 cali.

jonny
    Cytat Zamieszczone przez Wodnik Szuwarek Zobacz posta
    Bo głupie benchmarki tak twierdzą? Daj spokój. Wiem, że gimbusy się tylko tym kierują, ale nie ja.
    Żadne głupie benchmarki, a jedynie życie. Poprzednie urządzenia z tegrą były bardzo źle zoptymalizowane, a teraz sytuacja się trochę powtarza w kontekście One X.
    Sensation dopiero po kilku miesiącach i kilku aktualizacjach nie łapał zadyszek podczas przewijania pulpitów. Nie zdziwię się jeśli z nowym flagowcem HTC będzie tak samo.
    Innymi słowy SGS będzie po raz kolejny szybszy w normalnym użytkowaniu niż twór HTC.
    Mam GNexusa, który w testach wydajnościowych nikogo nie powala, więc jak mogę sobie tym w ogóle zawracać głowę. :-D

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

Zbanowany
    Telefon
    Nexus 4
    ROM
    4.2.2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5
    Sam kiedyś pisałeś, że Sense UI jest najgorszą nakładką, zresztą nie o to chodzi akurat w tej kwestii, bo nie porównujemy producenckich nakładek, tylko sam sprzęt.
    Poza tym, skąd wiesz, że Android pod Tegrę jest gorzej zoptymalizowany? Pisałeś ten soft?

jonny
    Tak Wodniku, a teraz dla zabawy piszę Androida 5.0 pod prototyp tegry4. :-D
    Byłem zainteresowany Motką Atrix i dokładnie poznałem opinie na temat urządzeń z tegrą. Zoptymalizowanie leżało, pomimo świetnych bebechów, przy One X może być podobnie.
    Ja nie porównuję nakładek, po prostu to jasne, że SGSIII będzie szybszy w codziennym użytkowaniu niż One X, którego byś wybrał, bo jest ładniejszy. No ale czego nie robi się dla designu.

Zbanowany
    Telefon
    Nexus 4
    ROM
    4.2.2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5
    Chłopcze, wybrałem Lumię ze względu na doskonałą optymalizację. Z dwojga złego na gorszym systemie bym wybrał One X niż SGS3

Telefon
    chwilowo bez
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Prezentacja była swego rodzaju show przypominającym show Jobsa, który jednak był niedościgniony w prezentacjach (prawdziwy Mistrz Prezentacji). Wszystko szybko zostało pokazane jak w teledysku ale brakowało mi tego co towarzyszyło prezentacjom produktów Apple. Ogólnie było znakomicie. Sam S3 jest piękny i na w sobie to coś czego nie mają jego poprzednie wcielenia. Wybrałem go na następcę aktualnie używanego używanego Galaxy S pierszej generacji. Zakup planuję na przyszły rok, tak samo jak w tym roku kupiłem Note.

djtonka
    ... ale brakowało mi tego co towarzyszyło prezentacjom produktów Apple...
    kolesia w swetrze?

Telefon
    Lumia 900
    ROM
    nie wiem
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Jonny, szybciej smsa napiszesz? Szybciej pocztę sprawdzisz? Nikt tu nie wie jak działa sgs.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express

jonny
    Cytat Zamieszczone przez Wodnik Szuwarek Zobacz posta
    Chłopcze, wybrałem Lumię ze względu na doskonałą optymalizację. Z dwojga złego na gorszym systemie bym wybrał One X niż SGS3
    Nie wiem dlaczego wspominasz w swojej Lumii. Napisałem o wyborze z tego tematu, to chyba jasne. :-D
    Wybrałbyś HTC pomimo przycięć przy przewijaniu pulpitów... wydaje mi się, że po prostu wybrałnyś HTC zamiast Samsunga, nie ważne jaka jest wydajność systemu.
    Cytat Zamieszczone przez rakers Zobacz posta
    Jonny, szybciej smsa napiszesz? Szybciej pocztę sprawdzisz? Nikt tu nie wie jak działa sgs.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    Naprawdę nie znasz odp. na te pytania? Przecież napisałem, że chodzi o ogólne zoptymalizowanie systemu.
    Pierwsi testerzy już się wypowiedzieli, także nie można powiedzieć, że nikt nie wie.

Telefon
    Lumia 900
    ROM
    nie wiem
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Jonny: znam. Ale jak w kwietniu zeszłego roku kupiłem po premierze sgs2 za gotówkę i po tygodniu czytałem na forach co zrobić aby się nie przycinał się podczas przewijania pulpitów, książki adresowej, to teraz jak czytam dwa dni po premierze jak ludzie sie na benchmarki się powołują i prześcigają się w wykresach że to ich sgs3 o kilka flopów położył na łopatki one x. Ech współczuję. Oby menu w codziennym użytkowaniu sie nie cięło, bo niestety jest duże prawdopodobieństwo że tak będzie. To nie Nexus albo starsze hTC zoptymalizowane.

Nie wiem mnie się podoba WP i Lumia jako całość. To samo dostają userzy iOS. A w andku ciągle coś......
    W andku liczy się hardware, i dlatego nie będzie działać tak dobrze jak iPhone czy WP7.

Awatar endo

Telefon
    Nokia Lumia 800
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Czytam i czytam o tym sgs3 i beka temat. Bo takie bebechy ma, a wszyscy się martwią o to czy będzie się ciął przy przewijaniu pulpitów. Śmiech na sali, żeby przy tak zaawansowanym technologicznie sprzęcie były wątpliwości o to czy pulpity będą się przewijać. Jeśli okaże się to prawdą to beka roku z sgs3

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    116
    Beda problemy bo to Android.

Awatar endo

Telefon
    Nokia Lumia 800
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    1
    No właśnie to jest śmieszne, a nawet żałosne, że patefon ma takie bebechy, a mimo to i tak ma problem bo Android. Zastanawiałem się ostatnio po co takie mocne bebechy skoro można dać lepszy system, a telefon i tak będzie chodził lepiej. W dodatku cena zjedzie w dół. No, ale jak widać większość klientów nie potrafi myśleć i leci na bebechy.

Telefon
    LUMIA 920 Black
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    9
    Jak zwykle Samsung się nie popisał. Plastik-fantastik i do tego mydelniczka. Ich projektanci nie potrafią stworzyć fajnej obudowy.
    Bebechy nic ciekawego, jeśli iPhone 5 dostanie procek A5X z iPada 3, to znów Samsung zostanie skopany w ♥♥♥♥.
    W tescie GLBENCHMARK 2.1, SGS 3 w EGYPT uzyskał 99fps, w teście PRO 130fps. Mój iPad 3 w EGYPT 139fps, w PRO 242fps.
    Czyli krótko mówiąc, gówniany telefon w plastikowej obudowie wyglądającej jak mydło, wcale nie taki szybki, wyświetlacz Pentile i do tego będzie drogi.

ps. Gdzieś czytalem, że Samsung zatrudnia dwóch projektantów. Podczas projektowania Samsung Galaxy Tab 10.1, jeden z nich trzymał iPada, a drugi go odrysowywał

Awatar lukasamd

Telefon
    Nexus 4
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez endo Zobacz posta
    No, ale jak widać większość klientów nie potrafi myśleć i leci na bebechy.
    Dokładnie. Teraz już co niektórzy piszą teksty typu: Lumia 710? Lumia 800? Eeee, tanie, bebechy słabe, pewnie gówniane.
    No i kupują telefony z Andkiem za 2x tyle i mają tnące się menu...
    Ściganie się w benchmarkach... czyżby jakieś kompleksy skoro ciągle porównują kto ma dłuż... wróć, kto ma większy wynik?
    Oczywiście nie każdy, większość to po prostu użytkownicy, których guzik obchodzą bebechy, guzik obchodzi wersja systemu. Niemniej najwięksi fanatycy to tylko bench-gry-bench-gry. Ehh, szkoda słów.

Ja tylko mam nadzieję na tego SGS3 z WP, byłoby ciekawie. Najlepiej jeszcze jakby wpakowali do niego gorszy sprzęt niż obecnie a potem oba modele porównali.

Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)