Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Stara Omnia7 wymiana na HTC 7 Mozart lub Lumia 610 - co wydajniejsze?

Telefon
    Omnia7
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Stara Omnia7 wymiana na HTC 7 Mozart lub Lumia 610 - co wydajniejsze?

Witam,

Kończy mi się umowa w T-Mobile i przeprowadzam się do Play. Chcę wybrać telefon do maksymalnie 350 zł.
    W ofercie mam do wyboru:

1) HTC 7 Mozart (Windows Phone) - 339 zł
    2) Nokia Lumia 610 (Windows Phone) - 349 zł

Tylko te urządzenia wchodzą w grę. Nie chcę płacić więcej. Zależy mi też na dobrej baterii.
    W chwili obecnej posiadam telefon Samsung Omnia 7, który powyższe modele bije na łeb jeśli chodzi o wydajność i ekran, ale przede wszystkim baterię - przy dość intensywnym rozmawianiu bateria trzyma 3-4 dni, a czytałem że HTC i Lumia cienko tutaj wychodzą.
    W gry nie gram kompletnie, bo wszystkie elementy rozrywkowe mam na iPadzie, więc telefon ma służyć tylko do dzwonienia, ewentualnie sprawdzania czegoś na szybko w internecie.

Dlaczego rezygnuję z Omni?
    Córka ma już przechodzonego Samsunga Galaxy Mini i chce tę Omnię ode mnie wyrwać
    I teraz nurtują mnie następujące pytania:

1) Czy w aplikacjach typu gry, multimedia, itp. lepsza będzie dla córki moja Omnia 7, czy też zostawić sobie Omnię, a jej dać któryś z powyższych modeli?

2) Jeśli dam jej Omnię, to jak przenieść moje konto Windows Live z tej Omni na nowy telefon? Rozumiem, że w Omni muszę telefon zresetować do ustawień fabrycznych. A jeśli wtedy uruchomię nowy telefon, powiedzmy Lumię, to wystarczy wprowadzić tam swoje dotychczasowe konto Windows Live i wszystko, łącznie z książką adresową się zaktualizuje? Pomijam kwestię gier i programów bo nie mam niczego zakupionego, a fotki itp. zgram sobie kabelkiem na kompa.

djtonka
    Normalnie odradzał bym L610 ale że to nowy telefon obecnie z Tango z mniejszym zapotrzebowaniem na energię to jego praca będzie dłuższa niż innych. Osobiście sprawdzałem ten model i jest parę plusów. Szczegóły w recenzji na forum.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)