Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 65

Wątek: Aktualizacja HTC Titan zakupionego w Play

Telefon
    HTC Titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    dziękuje bardzo za pomoc, właśnie zaktualizowałem mojego Tytana do 8773

djtonka
    Napisz chociaż czy masz coś nowego

Telefon
    HTC Titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    zaraz sprawdze, jeszcze jedna aktualizacje robie, myslalem ze mam juz 8773 ale to bylo 8112 dopiero, teraz 8773 sie robi, w sumie trudno bedzie mi opisac czy cos bedzie nowego bo...telefon mam dzisiaj od 14 jedno co zauwazylem to do ekranu glownego dodano kilka kafelków np lokalizacja, to tak na szybko sprawdzilem bo zaraz druga aktualke wlaczylem. Ogolnie dopeiro zaczynam zabawe z wp7 ale jesli mam byc szczery...ten system jest poprostu cudowny dla mnie moze dlatego ze mam kiepskie doswiadczenia z androidem...

djtonka
    Jak na początek to dobrze trafiłeś. Największy ekran i już custom ROM'a można wgrać. Pytam bo mam titana 2 i tu są opcje bardziej rozwinięte niż u konkurencji.

Telefon
    HTC Titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    kolejna rzecz ktora rzuciła mi sie w oczy a jej nie było to latarka, na dodatek ma do wyboru 3 rózne moce świecenia. Ide się pobawić, poustawiać. Rano postaram sie wyskrobać coś na temat 8773 w Tytanie. Jeszcze raz dzięki za pomoc

---------- Post dodano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

ja akurat w custom romy niechce sie bawic, na androidzie bawiłem się, system po pewnym czasie chodził tragicznie, wiem ze na wp7 to wszystko funkcjonuje zupelnie inaczej ale kupujac ten telefon mialem jeden zasadniczy cel, solidny telefon z duzym wyswietlaczem ktory bedzie chodził plynnie i nie ebde musiał co chwile zmieniac roma tak jak mialo to miejsce w androidzie tylko wystarczy mi fabrycznie ustawiony system. Dla mnei to jest najwspanialsze w tym systemie, że on chodzi jak błyskawica od początku, bo taka jest jego natura

djtonka
    Tak ale ja oryginale dużo funkcji brakuje dlatego trzeba posiłkować się custom. Oczywiście da się używać systemu i czerpać z tego przyjemność ale najprostrze rzeczy potrafią być niedostępne w oryginale. Nie mówię tu o BT

Telefon
    HTC Titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    pobawiłem się wczoraj troszke moim telefonem, szczerze trudno mi jest powiedziec czy coś nowego wniosły aktualizacje (oprocz tego co wcześniej napisałem) ponieważ zakupiłem wczoraj telefon i dopiero go poznaje. Brakuje mi jednej rzeczy w tym telefonie, a mianowicie dobrego GPS-u zastanawiam sie czy nie zakupić navigona z wieczną licencją bo jak pamietam była taka opcja, wiem że gdybym odblokował tel to bez problemu wgram nawigacje ale.. ja neichce odblokowywać go. Telefon ma być dla mnie a nie ja dla telefonu, a wiec zabawa z modami skończyła się w momencie odejścia od androida. Navigon chyba kosztował koło 270zł, nawet jak zmienie telefon to bede mial 4,7 gpsa do samochodu Jedna rzecz która mnei troche denerwuje to zune, mam zdjęcia troszke nie poukładane na kompie i jak przeciagnalem folder ze zdjeciami to lekki bałagan sie zrobił, przeciągnałem kilka zdjęc na telefon z różnych folderów i w telefonie dziwnie to sie pogrupowało, jedno zdjecie na wierzchu kolejne w folderze a kolejne w dwóch folderach, nie rozumiem tego za bardzo

djtonka
    Co do Zune to zapraszam do tematu w dziale Software.

Telefon
    HTC Titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    W trakcie aktualizacji przypadkowo wyrwałem kabel z komputera. Teraz tylko obraz startowy htc widzę. Nie działa przywaracanie do ustawień fabrycznych. Jestem początkującym użytkownikiem i prosiłbym o pomoc krok po kroku jak przywrócić system. Z góry dziękuję

Telefon
    HTC Titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Dzięki za szybką odpowiedź. ściągam ten ROM, ale on jest w wersji 2.1 itd a ja mam 2.6.160015(140182) .

Telefon
    HTC Titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    serdeczne dzieki

djtonka
    Windows Phone Support Tool też powinno pomóc bo w zasadzie jest od tego gdy Zune schrzani.

Telefon
    HTC Titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    nie wiem tylko jaki jest stan baterii, a podczas aktualizacji ładowanie chyba nie działa

Telefon
    HTC Titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    no to warto podlaczyc telefon by sie naladowal i dopiero wtedy instalowac rom, 3 godziny powiedzmy to nie az tak duzo a masz pewnosc ze nic sie nie rypnie przy instalacji

Telefon
    HTC Titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    w tym problem że jak podłączę ładowarkę t dioda ładowania nie świeci i nie wiem czy się ładuje czy nie

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)