Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 54

Wątek: Recenzja - pytania?

Telefon
    OMNIA M
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Co do recenzja, mi tam nic się nie włączało przez pudełko, bo bateria była osobno, wg mnie kabel i ładowarka osobno ma swoje zalety i wady, dla mnie lepiej gdy są osobno, Zune to porażka dla mnie tez co do dzwonka można ustawić własny i gra głośniej niż Arc S i Gratia których z kieszeni nie wyciągałem, brak mi jednak diody sygnalizują ej nieodebrane, a także powtarzania sygnału nieodczytanej wiadomości, wiecie ktoś do nas pisze nie przeczytamy i teł co chwile przypomina o tej wiadomosci, recenzja udana warto wspomnieć ze integracja z face ookiem jest tak duza i dobra, ze wchodząc w wiadomości możemy ustawić status na chatcie i pisać normalnie przez menu SMSdo znajomych. Recenzja dobra nie wszędzie się zgadzam ale dzięki za prace, chęci i własne zdanie

Telefon
    Omnia M, SE x10i
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    A jak można ustawić własny dzwonek?
    Zapomniałem o tym, dioda by się przydała. W x10 jest bardzo ważna
    Miło, że recenzja się spodobała Dziękuje za miłe słowa

Telefon
    OMNIA M
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    http://forum.windows-phone.pl/thread...-dzwonek/page2 poczytaj tu, ja od pewnego czasu mam na dzwonek w samsungu Nokia Tune Dubstep z Marketplace i normalnie mogłem go pobrać

Telefon
    HTC 8S
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Tak sobie jeszcze myślę, że fajnie byłoby, gdyby w recenzji chociaż minimalnie porównać Omnię M z Mozartem i Lumią 710. Wiem, że Omnia ma z założenia konkurować z Lumią 610, ale w tej chwili chce kupić pierwszego "windowsa" i pomiędzy tymi trzema opcjami się zastanawiam. A patrząc na podobny przedział cenowy oraz warunek, żeby działało Angry Birds innym też może się przydać takie porównanie.

Telefon
    OMNIA M
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    porównam w 3 słowach "samsung jest ładniejszy", to słowa mojej Dziewczyny jak jej pokazałem w porównaniu do lumii 610 i 710 ale tak poważnie przydałoby się

Awatar piotrek1500

Telefon
    Nokia Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Słuszna uwaga dziewczyny Dobrze byłoby faktycznie krótko porównać te trzy modele, ludzie najczęściej wahają się pomiędzy L610, L710 a jeszcze czymś.

Telefon
    OMNIA M
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Nigdy nie byłem fanem samsunga, od 2 lat mam lapka samsunga, dziewczyna miała 2tele samsunga i dlatego się przekonałem i nie narzekam, wręcz pozytywnie mnie zaskoczył, a wygląd wymiata

Telefon
    Omnia M, SE x10i
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ja tam bardzo chętnie bym porównał, ale to już prośba do Nokii i HTC o te telefony

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Dziś dotarła do mnie Omnia M. Postaram się opisać pierwsze wrażenia.
    Moja "luba" od razu powiedziała, że Lumia 610, którą miałem okazję niedawno testować jest dużo ładniejsza (biała). Dla mnie wygląd nie ma takiego dużego znaczenia, ale muszę się z tym zgodzić, Lumia 610 jest ładniejsza. To tyle o wyglądzie.
    Kiedy tylko wyjąłem telefon z pudełka od razu zniechęciło mnie plastikowe wykonanie, na dodatek ten plastik jest dość kiepskiej jakości. Na co dzień używam Lumii 800, której obudowa jest wykonana z świetnego tworzywa, więc może po części dlatego moje narzekanie. Jednak tutaj też muszę odnieść się do L610, która też jest plastikowa, jednak jej plastik wydaje się być solidniejszy. Egzemplarz Omni M który otrzymałem posiada ubytki na obudowie, co świadczy o tym że łatwo ją uszkodzić.
    Ekran jest dość fajny. 4-cale to nie za dużo, kolory są nasycone, widoczność w słońcu stoi na dobrym poziomie. Tutaj muszę wspomnieć o L610, gdzie widoczność w słońcu i nasycenie kolorów jest o wiele gorsze. Omnia M reaguje na dotyk z lekkim opóźnieniem i nie jest to wina wolnego hardware, tylko wg. mnie zastosowanego panelu dotykowego, mimo wszystko opóźnienie irytuje, nawet korzystając wcześniej z teoretycznie słabszej L610. Nie jest prawdą to co piszą inni o płynności systemu. Spotkałem się z opiniami że telefon się zacina. Interfejs działa bardzo szybko, aplikacje *chyba* otwierają się odrobinę szybciej niż w L610, jednak do L800 trochę brakuje. Przy bardziej zaawansowanych operacjach widać, że telefon chciałby mieć więcej RAMu i lepszy proc.
    Zdjęć jeszcze nie robiłem. Muzyki nie słuchałem.

Plusy:
    - dobry ekran w stosunku do ceny telefonu
    - zadowalająca płynność działania systemu pomimo przeznaczenia telefonu (najniższa półka)

Minusy:
    - słaba jakość obudowy
    - opóźniona reakcja na dotyk
    - dostępna pamięć dla użytkownika to 3GB, nie można jej rozszerzyć (mniej niż w L610)

Więcej w recenzji, którą postaram się opublikować w przyszłym tygodniu

Awatar Darekk

Telefon
    Samsung Omnia M
    ROM
    7.10.8858.136
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Z tą pozna rekacja na dotyk to mnie zmartwileś P
    .::Trance is my life::.

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    to jest jakies minimalne opoznienie, ale niestety zauwazalne.
    poza tym do minusow zapomnialem dodac ubogiego zestawu, zabraklo sluchawek.

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Ok. A teraz małe pytanie - czy widać wyraźną różnice: AMOLED z ClearBlack w Lumii 800 czy AMOLED w Omnii M? (cena vs. cena i czy widać różnicę)
    Sent from my 7 Mozart T8698 using Board Express

Telefon
    OMNIA M
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez Artur Zobacz posta
    Dziś dotarła do mnie Omnia M. Postaram się opisać pierwsze wrażenia.
    1. Moja "luba" od razu powiedziała, że Lumia 610, którą miałem okazję niedawno testować jest dużo ładniejsza (biała). Dla mnie wygląd nie ma takiego dużego znaczenia, ale muszę się z tym zgodzić, Lumia 610 jest ładniejsza. To tyle o wyglądzie.

2. na dodatek ten plastik jest dość kiepskiej jakości.Jednak tutaj też muszę odnieść się do L610, która też jest plastikowa, jednak jej plastik wydaje się być solidniejszy, łatwo ją uszkodzić.
    3. 4-cale to nie za dużo
    4. Omnia M reaguje na dotyk z lekkim opóźnieniem i nie jest to wina wolnego hardware, tylko wg. mnie zastosowanego panelu dotykowego, mimo wszystko opóźnienie irytuje, nawet korzystając wcześniej z teoretycznie słabszej L610.
    Pozwolę sobie delikatnie polemizować z autorem

Ad.1 Kwestia gustu dla mnie omnia bije na głowę lumię począwszy od 610 do 800 pod względem wyglądu i nie ma micro sim,

Ad 2. Każdy fon można uszkodzić, klapka baterii delikatna ale bez przesady, mówisz jakby się miała rozsypać,

Ad 3. Fakt lumie mają więcej

Ad 4. Nic takiego nie odczuwam a korzystałem z wielu dotykowców w omni mojej nic nie występuje
    Ostatnio edytowane przez stianseba ; 25-08-2012 o 14:54 Powód: Na forum caps lockiem nie piszemy.

Awatar ZielakDG

Telefon
    Omnia M
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez Kondux Zobacz posta
    A jak można ustawić własny dzwonek?
    Jeśli chodzi o dzwonek ja polecam aplikację którą można pobrać z Marketplace, Free Ringtones.
    Bardzo dużo kategorii, masz odsłuch. Zapisujesz na telefon i śmiga, bez zbędnego bawienia się programami na kompie. Na pewno znajdziesz coś dla Siebie

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Cytat Zamieszczone przez AdamChylo Zobacz posta
    POZWOLĘ SOBIE DELIKATNIE POLEMIZOWAĆ Z AUTOREM

AD 1. KWESTIA GUSTU DLA MNIE OMNIA BIJE NA GŁOWĘ LUMIĘ POCZĄWSZY OD 610 DO 800 POD WZGLĘDEM WYGLĄDU I NIE MA MICRO SIM

AD 2. KAŻDY FON MOŻNA USZKODZIĆ, KLAPKA BATERII DELIKATNA ALE BEZ PRZESADY, MÓWISZ JAKBY SIĘ MIAŁA ROZSYPAĆ,

AD 3. FAKT LUMIE MAJĄ WIĘCEJ

AD 4. NIC TAKIEGO NIE ODCZUWAM A KORZYSTAŁEM Z WIELU DOTYKOWCÓW W OMNII MOJEJ NIC NIE WYSTĘPUJE
    Po pierwsze, z caps lockiem nie piszemy.

1. ok, zgodzę się kwestia gustu.
    2. nie powiedziałem, że się rozsypie. plastik w Omni M jest strasznej jakości, delikatny upadek i robią się "odpryski" tak jakby lakier odpadał. W L610 tego nie uświadczysz. Poza tym to nie tylko moja opinia. Plastik w Nokii (L610) nie równa się plastikowi w Samsungach z niskich półek (omnia m) - samsung wypada dużo gorzej.
    3. ilość "cali" każdy wybiera pod siebie. "4-cale to nie za dużo" bo wolę telefony z 4.3calowymi ekranami. osobiste odczucie.
    4. Ty korzystałeś z wielu "dotykowców", a ja korzystałem na pewno z większej ich liczby niż ty. Od ajfonów, przez androidy, po windows phone'y z każdej półki cenowej. I zdecydowanie czuć lekkie opóźnienie na dotyk w Omni M. A teraz po korzystaniu z niej cały dzień śmiem jeszcze stwierdzić że gorzej (nie tylko wolniej) reaguje na dotyk niżeli L610, L800. Nie wiem czy to celowy zabieg (w co wątpię), czy po prostu użyto jakiegoś słabszej jakości panelu dotykowego.
    Ale pomimo mojego zdania zapytam Ciebie. Z jakich "dotykowców" korzystałeś wcześniej? Jakie masz porównanie?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)