Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Wątek: Recenzja - pytania?

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111

Recenzja - pytania?

Witam wszystkich zainteresowanych.

Jutro będę miał Samsunga Omnie M i rozpocznę przygotowania do napisania recenzji na nasz ukochany portal <3
    Czy macie jakieś pytania odnośnie telefonu? Sugestie co uwzględnić w recenzji?

Wielu pewnie będzie zainteresowanych porównaniem z Nokią Lumią 610. Na pewno znajdę miejsce na taki akapit, albo umieszczę osobny wpis-porównanie obydwu modeli.

Czekam na pytania

Awatar stianseba

Telefon
    Lumia 640XL
    ROM
    Stock
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Ja mam kilka pytań:
    Czy obudowa trzeszczy, zgrzyta podczas użytkowania?
    czy obudowa jest wykonana z dobrej jakości materiałów, i czy jest dobrze spasowana?
    Jak wygląda sprawa wyświetlacza, względem L610?, chodzi mi o ogólne spostrzeżenia.
    Z Windows Phone było: HTC HD2 > Nokia Lumia 610 > Nokia Lumia 710 > Nokia Lumia 800 > Nokia Lumia 900 > hTC 8S > Samsung Ativ S > Nokia Lumia 920 > Nokia Lumia 625
    Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej...

Telefon
    Nokia Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Jakie ma dodatki od Samsunga ? np. Nokia daje Nawigację, a co daje Samsung?

Telefon
    HTC 8S
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ja chciałbym wiedzieć:
    - jaka jest jakość dźwięku na słuchawkach (chociaż z tego co widziałem Omnia M jest sprzedawana bez słuchawek), ewentualnie czy zmienia się jakość w przypadku zastosowania lepszych słuchawek (czyli czy słychać trochę basu)
    - jaka jest jakość zdjęć na zewnątrz i w pomieszczeniu
    - jak wygląda sprawa wydajności biorąc pod uwagę ilość RAMu

Telefon
    OMNIA M
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez stianseba Zobacz posta
    Ja mam kilka pytań:
    Czy obudowa trzeszczy, zgrzyta podczas użytkowania?
    czy obudowa jest wykonana z dobrej jakości materiałów, i czy jest dobrze spasowana?
    Jak wygląda sprawa wyświetlacza, względem L610?, chodzi mi o ogólne spostrzeżenia.
    Nie trzeszczy, materiały spoko w sumie plastik, ale bez pokrowca będą rysy no i wyświetlacz bez gorilla tez rysy bedzie zbierał, klapka z miękkiego plastiku ale bardzo ładnie zrobiona, pod wzgl wyglądu naprawde dla mnie solidniej niż nokie wygląda,
    wyświetlacz to Super amoLED więc wysoka półka w sumie spoko działa, w dodatku dobra rozdzielczość, w dużym słońcu nieczytelny ale to jak każdy telefon, chodzi o naprawde słońce na ekran a nie niewielkie, ja jestem bardzo zadowolony

---------- Post dodano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat Zamieszczone przez pjjp Zobacz posta
    Jakie ma dodatki od Samsunga ? np. Nokia daje Nawigację, a co daje Samsung?
    Allshere-wymiana plików wewnątrz sieci wifi pomiędzy tv, kompem a phonem,
    ChatON
    mINI Diary- cos jak dziennik osobisty organizer

---------- Post dodano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat Zamieszczone przez qbratek Zobacz posta
    Ja chciałbym wiedzieć:
    - jaka jest jakość dźwięku na słuchawkach (chociaż z tego co widziałem Omnia M jest sprzedawana bez słuchawek), ewentualnie czy zmienia się jakość w przypadku zastosowania lepszych słuchawek (czyli czy słychać trochę basu)
    - jaka jest jakość zdjęć na zewnątrz i w pomieszczeniu
    - jak wygląda sprawa wydajności biorąc pod uwagę ilość RAMu
    Słuchawki, nie ma ich w zestawie ale to i dobrze, ja nie korzystam prawie wcale, ale kupiłem do omnii Creative Ep-630 i grają naprawde bardzo dobrze nie ma na co narzekać, nie jest to iphone ale do normalnego słuchania jest dobrze, im droższe słuchawki tym lepiej będzie

Zdjęcia są jak na 5mpix nawet dobre bo to tylko 5 mpix, dla mnie wystarczające, udało mi się zrobić jedne fajne i nikt nie wierzy że telefon dał tak radę

Ram ...hmmmm... miałem HTC Gratia było tyle samo ramu ale na Androidzie i.... Cięło ...czasem niemiłosiernie, tutaj normalie po menu i aplikacjach jest ok bardzo płynnie ale to optymalizacja WP 7.5 daje dużo, z drugiej strony, na andku angry birds ciąć potrafiło, a tu nie ma o tym mowy działa spoko, pewnie wymagające gry może ciąć ale ja zwyczajnie nie korzystam

Telefon
    Omnia M, SE x10i
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Nie chcę spamować w temacie, ale podłączam się do pytania. Właśnie usiadłem i piszę recenzję tego telefonu
    Pozdrawiam,
    Konrad

Telefon
    OMNIA M
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Jestem ciekaw odczuć innych użytkowników mam ją już tydzień i jest w porządku tyle że nie z sieci tylko sam w sklepie kupowałem mi wystarcza

Awatar Darekk

Telefon
    Samsung Omnia M
    ROM
    7.10.8858.136
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    NO i gitarka 2 recenzje ahhh !

- Czy występują lagi przy otwieraniu aplikacji typu muzyka, gg, galeria zdjęć itp. (da się to zauważyć na niektórych filmikach)
    - Bateria - ile trzyma w "stresie" i podczas normalnego użytkowania.
    - Jak działają na nim bardziej wymagające gry
    - Przeglądanie internetu - czy przeglądarka działa zadowalająco płynnie ?
    - Fajnie jakbyś zamieścił jakieś foto/video wykonane fonem (choć akurat to dla mnie mniej ważne - aparat i tak bede używał okazyjnie)
    - I tu chyba najważniejsze: jaka jest jakość rozmów? (czy nie ma cyrków jak w 710)
    - Czy głośniki jest wystarczająco donośny żeby usłyszeć go z kieszeni ? (Miałem LG Swift gt540 tam to była ISTNA tragedia musiałem go sprzedać ze względu na tą jedną jedyną wadę)

No i pytania poprzedników Bardzo trafne P

Btw porównanie z nokią 610 jak wszyscy piszą (trafnie) a gdyby Omnia miała 512 ramu można by ją porównywac do mozartów itp przecież ekran posiada samsung jeden z lepszych na rynku :p Może do porównania z 610 wrzucić jedno zdanie jak sie fon ma do serii HTC ,fonów z 1 ghz prockami. W sumie na razie ceny schodzącego z rynku mozarta są identyczne jak Omni
    .::Trance is my life::.

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    To czego brakowało mi w każdej poprzedniej recenzji na naszym portalu to filmik, na którym można dokładnie (z zegarkiem w ręku) zobaczyć, jak szybko (w przypadku tego modelu wolno ) wczytują się strony, aplikacje (Facebook!, Twitter, gry). No i oczywiście czy aplikacje/gry nie tną. Taki filmik byłby bardzo mile widziany

Co do pytań - to samo co poprzednicy.

Artur, pamiętaj napisać jeszcze dziś o recenzji na FB!

Telefon
    OMNIA M
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez Darekk Zobacz posta
    NO i gitarka 2 recenzje ahhh !

- Czy występują lagi przy otwieraniu aplikacji typu muzyka, gg, galeria zdjęć itp. (da się to zauważyć na niektórych filmikach)

Pic na wode u mnie wszystko płynnie chodzi 0 lagów

Telefon
    Nokia 6303
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Pytałem już o wiele rzeczy związanych z tym telefonem i dzięki waszym opiniom i opisom wrażeń z użytkowania wiele się dowiedziałem. Oczywiście czekam niecierpliwie na recenzję i test z prawdziwego zdarzenia

Ponad to mam dodatkowe pytanie dotyczące gier. Podobno można kupić gry z "EA" na WP. Orientujecie się może, czy DEAD SPACE jest dostępny na WP? I jeszcze jedno pytanie Jeśli jest to jeżeli komuś uda się kiedyś w to zagrać na Omnii to będę dźwięczny za opis. Z tego co widziałem na różnych filmikach ta gra jest dostępna pod Androida i można w nią grać na Samsung Ace (ale nie na II tylko jego poprzedniku), który ma w sumie gorszą konfigurację od Omnii i w dodatku Andka :/

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Dead Space brak na Windows Phone.

Czytam wszystkie pytania/sugestie. Na większość z nich postaram się odpowiedzieć w recencji.
    Ocena będzie okiem użytkownika L800 i L610

Telefon
    Omnia M, SE x10i
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Bez przynudzania czy zbędnego wstępu. Moja recenzja Nawet film zrobiłem
    http://kondux.pl/samsung-omnia-m/
    KonduX

Telefon
    997
    ROM
    swoje
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Wsadzałeś w odbyt? Podobno, nie wiem osobiścię ale na komórkomanii robią takie testy odbytnicze że jak wsadziś telefon w kiche i uda Cie się z nim wygodnie usiąść to telefon przechodzi test na WiFi

Awatar TimeToDeath

Telefon
    Nokia Lumia 930
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    19
    szuwar to spróbuj i zdaj nam relacje.

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)