Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Wątek: Jak zgrać zdjęcia?

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Jak zgrać zdjęcia?

Tutaj to już Nokia z Windowsem w kulki poleciała nie dość że beznadziejne zune to na dodatek nagrałem multum filmów zrobiłem kilkanaście zdjęć i co się okazuje w domu że nie mogę ich zgrać w telefonie działają a w Zune są białe puste kwadraty no chyba ktoś tutaj sobie kpi ze mnie... mega wiele wspomnień na fotach i filmikach dostępne tylko na telefonie bo i po co ktoś by to chciał na komputerze. Miał ktoś taki problem z białymi kwadratami? i bakiem możliwości zgrania tego na komputer? zależy mi bardzo na całej zawartości pamięci tego tandetnego telefonu z WP7. Same jakieś cyrki z tym telefonem.

Telefon
    nie dotyczy
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Tutaj masz oficjalny poradnik Microsoftu:
    http://www.microsoft.com/windowsphon...-my-phone.aspx
    Konkretnie chodzi o punkt "Znajdowanie zdjęć i filmów zsynchronizowanych między telefonem a komputerem".
    Pozdrawiam.

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Po prostu w ZUNE one się nie raz nie ładują Po drugie ZUNE to super sprawa szkoda że nie mogę z tego korzystać na każdym telefonie, kiedy już się z tym programem oswoisz będzie ci potem ciężko bez niego

A jeśli chodzi o zdjęcia i filmy to po podłączeniu telefonu następuje automatyczna synchronizacja ( można ją wyłączyć ) i wszystkie filmiki zdjęcia są zapisywane w katalogu

C -> użytkownicy -> nazwa usera -> Moje obrazy -> Od nazwa usera

i tam masz ładnie w 2 bądź w 3 folderach wszystko po układane

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Zune jest denne, od zarania podłączałem sobie telefon przez USB do telewizora i pokazywałem zdjęcia. Teraz muszę wgrać je na komputer, wgrać na pena i dopiero pokazać na telewizorze. A co jeśli jestem u znajomego? Muszę mu zainstalować Zune na komputerze i jeszcze wymagać od niego pendrive żeby pokazać zdjęcia i patrzy na Ciebie jak na głupka bo on podłącza kabel i już działa. Taki mały przykład.

Tak metaforycznie trochę.

Stoisz nad przepaścią na przeciwko zgliszczy mostu podpisanego pamięć masowa. Niestety został zniszczony przez Microsoft a Twój upragniony cel jest dosłownie metr za tym mostem po drugiej stronie przepaści. Niestety latać nie umiesz więc zostaje Ci iść albo w prawo 10 km do drugiego mostu podpisanego DLNA jednak nie przejdziesz przez niego bez odpowiedniego sprzętu (telewizor z tą funkcją) albo w lewo iść 10 km do mostu podpisanego Zune+Pendrive ale tutaj również potrzebujesz dodatkowego sprzętu którego wcale nie musisz mieć aktualnie przy sobie (Komputer (z prawami admina)+Internet(żeby ściągnąć Zune jeśli go nie ma) + Pendrive). Stoisz jeszcze chwilę przed starym zniszczonym mostem pamięci masowej i dumasz jak to kiedyś było łatwo osiągnąć cel, odwracasz się i odchodzisz.

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    No w sumie prawda ale wszystkie te problemy znikają kiedy umie się wykorzystać wszystko co daje nam MS a chodzi mi tutaj o Skydrive Kto nie ma w domu internetu ? Idziesz do kolegi odpalasz komputer wchodzisz na skydrive i już wszystko masz !! I to bez noszenia pendrive przy sobie !!

No więc jak widać da się podskoczyć i wlecieć w chmurę żeby dotrzeć na drugi koniec

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Wszystko to wypadki losowe. Ja nie synchronizuje zdjęć ze Skydrive bo nie wiem jak operator rozlicza dane wysyłane. Wywalczyłem w firmie zmianę pakietu 300 MB na 2 GB na potrzeby łączenia się z internetem jeśli jestem gdzieś gdzie go nie ma (dyżury) i nie chciałbym później się tłumaczyć że nie mogłem się zalogować do firmy bo zmarnowałem pakiet. Dodatkowo jest to operacja czasochłonna. Mam 1.5 GB zdjęć i trzeba to u kolegi ściągnąć teraz na dysk a on np. mieszka gdzieś na wsi i ma tylko Play z limitem danych. Jest bardzo wiele czynników nad którymi byśmy nawet nie myśleli gdyby był tryb pamięci masowej. Ja nie mówię o trybie pełnego dostępu do danych, wystarczyłby tryb gdzie telefon jest wykrywany jako pendrive nawet read only jeśli MS chce żeby używano Zune z trzema folderami. Zdjęcia, filmy, muzyka i telewizor, wieża, DVD czy radio samochodowe nie miały by problemów.

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Tzn wiesz nie trzeba ściągać tych zdjęć dasz mu dostęp do tego folderu i będzie je widział zawsze....

Jeśli chcesz to sobie odblokowujesz telefon custom romem i wtedy masz dostęp do plików i telefon działać może w trybie pamięci masowej

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    No tak tak, ale siedzi rozwalona rodzinka na dwóch kanapach przed telewizorem 50 cali i chcą oglądać zdjęcia a nie ściskać się wokół laptopa mam custom roma Rainbow 1.4 ale żeby telefon działał jako pamięć masowa jeszcze mi się nie udało tego osiągnąć. Jeśli da się to proszę o linka bo bardzo by się przydało. Wiem że na windzie nawet bez custom Roma jest taka ala pamięć masowa (jakiś wpis w rejestrze).

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    To jest zamiana w rejestrze właśnie tylko ja tego jeszcze nie robiłem bo mi nie potrzebne wgl...

Zaraz jak znajdę to dam linka.

Proszę bardzo tu jest Tut

http://forum.windows-phone.pl/thread...4%99ci+masowej

Myślę że teraz rodzinka powinna być już zadowolona jak i ty sam Bo widze że bardzo ułatwi ci to życie

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Ale telewizor i tak nie rozpozna telefonu kiedyś to robiłem i w moim komputerze pojawia się niby telefon ale to nie działa tak do końca jakby się chciało. W całym moim przebiegu rozmowy chodziło właśnie o telewizor z USB i ni jak nie da się podłączyć Lumii żeby obejrzeć z niego zdjęcia. Trzeba właśnie przez Skydrive albo Zune a następnie Pendrive i dopiero telewizor.

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    A działa to wgl na jakim kolwiek innym telefonie ? Bo tak gadasz na lumie....

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Np. w moim starym Sony Erricsonie j108i, albo Nokia 3120 Classic działa bez problemu. Działa w każdym który jest wykrywany jako Pendrive, wchodzisz tylko do dobrego folderu i przeglądasz

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Dziwne że nie działa. No więc pozostaje PenDrive

Awatar antyhaker

Telefon
    Nokia Lumia 925
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    20
    Piwa (Otrzymane)
    156
    Jezu Chryste, wiedziałeś co kupujesz więc po co teraz taki bulwers na cały świat (głownie MS), że takiego trybu Ci nie dał ;p

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Szczerze nigdy bym Windows Phone nie kupił i nie kupiłem to jest służbówka a nie mam ochoty dwóch klocków w kieszeni nosić.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 3 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)