Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Uciekam z Plusa! Co wybrać?

Awatar Obeebok

Telefon
    HTC Mozart
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    17

Uciekam z Plusa! Co wybrać?

Moje miesięczne zużycie wygląda tak:
    - pakiet co najmniej 150MB z ograniczeniem prędkości po jego wyczerpaniu, a nie wyłączeniem transmisji pakietowej
    - 60 min połączeń do T-Mobile
    - 15 min połączeń do Plusa
    - 10 min połączeń do Orange
    - 10 min połączeń do Play
    - 200 smsów z czego ze 150 do T-Mobile, reszta do innych
    Mozarta mam i nie widzę potrzeby jego najbliższej wymiany, więc interesuje mnie oferta na kartę bez wiązania się jakimikolwiek umowami.

Pytanie brzmi: jaką sieć wybrać? Wiem, że najtańszy jest Play, ale dziewczyna, która najwięcej do mnie dzwoni ma abonament z T-Mobile jeszcze prawie rok, więc nie chcę jej naciągać na większe koszty. Wydaje mi się, że powinienem się przenieść do T-Mobile, ale nie jestem tego pewien, więc może mi coś doradzicie

Awatar zuzek8

Telefon
    Nokia Lumia 710
    ROM
    Tango
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Sądzę że Play był by najlepszy. Najtańszy, a najlepsze oferty. Umówisz się z dziewczyną tak żeby puszczała ci sygnałki a ty będziesz oddzwaniał. Ciebie to wyjdzie dużo taniej niż ją

Awatar Tahion

Telefon
    Najlepszy
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    18
    Może być t-m zreszta obecnie ciekawe oferty mają tylko 2 sieci jakie wymieniłeś. Plus się już nie liczy a orange tak udziwnia że aż strach

---------- Post dodano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

zresztą przesadzacie z tymi cenami z innych sieci do play tak było 3 lata temu teraz różnice są naprawdę niewielkie 5-10 groszy. sprawdź.
    A poza tym jak to twoja dziewczyna i nie chcesz jej naciągać na koszty to oddzwaniaj do niej i nie ma problemu.
    Sent from my Laptok by Dell using Opera and Internet via Router - Po resztę zbędnych informacji pisać na Priv. (wersja windy, moc zasilacza, wielkość ekranu, odległość od okna itp)

Awatar piotrek1500

Telefon
    Nokia Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Karta w Play wyjdzie cię najtaniej, jeśli nie chcesz wiązać się umową, bo jeśli zmieniłbyś zdanie to w Play na 12 miesięcy masz 3 h do wszystkich wymienne na sms-y, jeśli zamówisz ofertę przez internet, to masz jeszcze 50 minut do wszystkich, plus interner 200 mb przez dwa miesiące na darmo. Jest tylko jedna zasada, jeśli chcesz coś brać w Play, dzwoń na infolinie i negocjuj jak na targu Sposób sprawdzony.

Awatar Obeebok

Telefon
    HTC Mozart
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    17
    No dobra, po wstępnej analizie widzę to tak:

Jako, że przenosiłbym numer, to w Playu mam możliwość wybrania oferty tylko Play Fresh, czyli:
    29gr/min
    9gr/sms
    I tutaj nie wiem, co z pakietami, obniżaniem kosztów itd. bo strona Playa w zasadzie milczy na ten temat przy przenoszeniu numery. Różne opcje (jakieś All Inclusive i inne pierdoły) są przy kupnie startera.

W T-Mobile:
    30gr/min
    18gr/sms
    prezent 120zł za 6 comiesięcznych doładowań za min. 25zł
    jakieś 2x więcej po każdym doładowaniu
    są pakiety obniżające koszty, mogę sobie z dziewczyną zrobić sieć rodzinną itd.

T-Mobile wydaje się nieco droższy, ale chyba mimo wszystko go wybiorę, a jak dziewczynie się skończy umowa, to będę jej rył beret, żebyśmy się przenieśli do Playa i już

---------- Post dodano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Tym bardziej, że Playowi z końcem 2012 roku kończą się preferencyjne stawki, więc coś się na rynku na pewno zmieni. Albo Play podniesie ceny albo reszta je obniży, bo droższe rozmowy do Playa to chyba obecnie jedyna rzecz, która trzyma ludzi przy starych sieciach.

Awatar Obeebok

Telefon
    HTC Mozart
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    17
    Od dzisiaj jestem w Tak Taku. Zastanawiam się teraz nad taryfą HOT czy Nowy Tak Tak, ale z decyzją chyba zaczekam miesiąc i sprawdzę sobie w oparciu o billing, co mi się bardziej opłaca. W Hot jedyną opcją na obniżenie kosztów w sieci T-Mobile jest sieć rodzinna? Nie ma żadnych pakietów? Bo właśnie na starcie ustawili mi Hota.

Awatar Likaona

Telefon
    Galaxy Note
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Czemu tylko Play Fresh? Przecież możesz po przeniesieniu numeru zmienić taryfę na inną sprawdzone przez mojego faceta dwa dni temu (choć trochę zawalił sprawę zmieniając taryfę od razu -nie dostał 60 zł :/)

Telefon
    Lumia 710
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Internet z lejkiem mam w Play Lubię To!. Minus to brak rocznej ważności konta. Do doładowania za 50zl dostaje 1GB Internetu na trzy miechy. Są pakiety SMS 10zl/miesiąc nielimitowany, jakies pakiety minut i programy doładowań plus stawka 29gr/min 9gr/sms. Mi na razie pasi. A i jeszcze darmowy fejsbuk.
    -Vangelis-

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)