Strona 1 z 11 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 154

Wątek: iPhone 5 - prezentacja i Wasze wrażenia

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3

iPhone 5 - prezentacja i Wasze wrażenia

Jak w temacie - co sądzicie o nowym iPhone'ie?

Z mojej strony: trochę nudnie, że wszystko wiedzieliśmy z przecieków. Choć sam telefon wydaje się bardzo fajny, to zabrakło jednego - NFC (chyba że coś przeoczyłem).

Czekam na pierwsze porównania z Lumią 920.

PS. Co do konferencji - czy według Was iPod Nano nie jest dziwnie podobny do Lumii?

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Nowa trochę większa obudowa, to wszystko co mogę powiedzieć o nowym iphonie... Nic ciekawego ale i tak ludzie będą się o niego zabijać...

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Mnie tam nie urzekło, Samsung w tej samej cenie, a dużo lepszy Że już nie wspomnę o tańszych. Choć ani jednego ani drugiego nigdy nie kupie ;p
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Wcześniej, za czasów Jobsa, zawsze szczegóły prezentacji były owiane tajemnicą. Teraz niemal wszystkie nowości zostały zaprezentowane za pośrednictwem przecieków. I z mojej strony jest jedno wielkie rozczarowanie. Zresztą, nie tylko z mojej, wystarczy poczytać opinie w mediach. Zabrakło jakiegoś konia napędowego na miarę Siri - jak to było w poprzednim iPhonie.
    Większy ekran sprawił, że iPhone sprawia wrażenie "długiego", a niby te same proporcje ekranu co u konkurencji... Podobno iPhone 5S będzie wyglądał tak - http://img811.imageshack.us/img811/8924/iphone5s.jpg . Ale koniec złośliwości. Lepsze podzespoły? To takie gonienie konkurencji. A zawsze było odwrotnie - to konkurencja goniła Apple. iOS jest już nudny, przydałoby się lekkie odświeżenie - coś jak w czystym Androidzie 4.0, który w końcu wygląda nowocześnie. Jedyny plus to dwustronnie złącze. Dlaczego nikt o tym wcześniej nie pomyślał? Teraz tego nie wprowadzą bo Apple pozwie...

Czekałem na tą konkurencję z niecierpliwością. Czułem, że nowy iPhone nie zachwyci. Teraz już wiem, że kolejnym moim telefonem (jedynie przejściowym) będzie Galaxy Nexus, tak żeby poznać bliżej androida. A jak tylko cena Lumii 920 spadnie do normalnego poziomu to kupuje ją i prędko nie zmieniam. A jako dodatek do telefonu kupię sobie nowego iPoda Nano Podobają mi się.

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Hahah boski ten 5S
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar saq

Telefon
    8X
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    M$ ma w tym roku nie wątpliwe okazję, żeby coś namieszać nowy iphone nie powala nie zachwyca nie zaskakuje. Oczywiście sprzeda się świetnie, ale nie dlatego, że jest amajzing tylko dlatego, że to jest IPHONE. Tak jak kolega wcześniej pisze na razie czekam na 920 (ewentualnie coś od HTC jak dadzą audio beats, bo wzmacniacz a raczej jego brak w l800 woła o pomstę do nieba )

Awatar Marv

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8862
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    A miałem nadzieję, że dzięki nowemu iPhone'owi spadną ceny 4-ki i 4S-a 5-ka nie zachwyca, więc może grube amerykany pójdą po rozum do głowy, i nie rzucą się na zabawkę jak na szynkę w czasach PRL-u.

Telefon
    LUMIA 920 Black
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    9

A ja zamawiam wersje 64GB. Czarny mi się podoba. 4s oddam żonie, niech go dobije NFC w iPhone 5 brak, tylko na co mi on w Polsce?

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    iPhone był nadzieją na spopularyzowanie na świecie płatności przez NFC w telefonie. Niby szanse miał takie jak inni producenci, ale iphone to iphone. A Apple zaskoczył wszystkich i nie dał NFC
    Chyba są tak zdesperowani, że zostawili to dla 5S.

Nokia bardzo zyska. Dobrym krokiem było zaprezentowanie Nowych Lumii przed iPhonem. Bardzo dużo portali porównuje nowego iP właśnie do nowych Lumii (nie do Ativ S) i jako zwycięzce określają Nokie Cieszy mnie to.

Telefon
    LUMIA 920 Black
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    9

Wiesz, w Polsce tego typu płatności to może za 5-10 lat, więc posiadać coś, z czego nie ma pożytku? Zobacz jak mało sklepów obsługuje płatności kartą zbliżeniową, a co my mamy już myśleć o NFC. Co do nowych Nokii to czekam na pierwsze opinie użytkowników, wcześnie nie kupię. Na temat WP8 dużo szumu, ale jeszcze nikt go nie ma. Mam nadzieje, że MS dokopie innym, bo to tylko napędzi ewolucje systemów.

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3

RE: iPhone 5 - prezentacja i Wasze wrażenia

Każdy duży market (Tesco, Carrefour, Real) ma czytniki NFC. Wiadomo że na osiedlu u pani Zosi nie będzie takiego bajeru, ale nie martw się - na zad****ach USA też sklepy nie są wyposażone w takie luksusy.

Co do iPhone'a - sam w sobie nie jest zły. Nareszcie widać w nim coś nowego (nie to co poprzednicy). Największą wadą jest brak NFC, ale w sumie lepiej - Nokia się aby wzbogaci, bo ci co muszą mieć NFC, wybiorą właśnie ją.
    Dodatkowo bardzo irytuje mnie fakt, że Apple znów musiało coś zepsuć i wygadać się że wszelkimi przeciekami. Przez to konferencja była nudna - czekaliśmy na premierę urządzenia, które już znamy. I tak w sumie jak na to wszystko patrzę, to chyba Nokia pokazała ciekawsze urządzenie z większymi możliwościami.
    Sent from my 7 Mozart T8698 using Board Express

Telefon
    LUMIA 920 Black
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    9

To spróbuj jakimkolwiek telefonem wyposażonym w NFC zapłacić. T-Mobile dopiero zaczyna coś w tym kierunku robić.

Awatar aaron07

Telefon
    Lumia 710 white
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Jak wrażenia? Tak samo jak po każdej konferencji Apple, czyli dużo szumu a tak naprawdę nic nowego nie ma. Bo niby szybszy procesor? Obecne już są bardzo wydajne i można zrobić na nie świetne gry. Aparat? Lumia 920 będzie miała lepszy(no dobra, to okaże się dopiero po pierwszych testach). Ekran? To 3,5cala to nie jest już idealny "amazing" rozmiar ? Siri mnie nie interesuje, brakuje NFC. Sam wygląd też jakiś dziwny, jak dla mnie dużo gorszy od 4(s) a do Lumii 900/920 wogóle się nie umywa. Tak naprawdę z całej tej konferencji najbardziej spodobał mi się nowy iPod Touch: 4 cale, dobry procesor i 299dolarów za 16GB to może być ciekawa konsola do grania. A na koniec największa zaleta, dostępność produktów, od razu konkretne terminy/ceny i do końca września będzie można kupić nawet w PL oficjalnie- to Nokia mogła by podpatrzyć bo 920 jako sprzęt jest dużo ciekawsza, tylko brakuje otoczki.

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3

RE: iPhone 5 - prezentacja i Wasze wrażenia

Cytat Zamieszczone przez marti701 Zobacz posta
    To spróbuj jakimkolwiek telefonem wyposażonym w NFC zapłacić. T-Mobile dopiero zaczyna coś w tym kierunku robić.
    To mają być płatności przez np. Google Wallet, a nie jakieś usługi operatora. Jeśli masz takiego Galaxy Nexusa, zapłacisz wszędzie, gdzie mają terminal do NFC (a gdzie to w poprzednim poście napisałem).
    Sent from my 7 Mozart T8698 using Board Express

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Cytat Zamieszczone przez aaron07 Zobacz posta
    Jak wrażenia? Tak samo jak po każdej konferencji Apple, czyli dużo szumu a tak naprawdę nic nowego nie ma.
    Z taką różnicą, że przy wcześniejszych prezentacjach ten "szum" był właśnie o coś, np. iP4 wyglądał świetnie, świetny ekran; iP4S miał rewolucyjną siri. A teraz? Teraz jest szum i to że nie ma o co zrobić szumu. Apple nie pokazało nic. Apple goni konkurencję.

Strona 1 z 11 12345 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)