Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 172324252627
Pokaż wyniki od 391 do 404 z 404

Wątek: HTC 8S

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39
    8s wykonany jest ze zwykłego plastiku pokrytego gumą.

Telefon
    HTC 8S
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Cytat Zamieszczone przez Dafit Zobacz posta
    8s wykonany jest ze zwykłego plastiku pokrytego gumą.
    http://♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥/10285/szybki-rzut-...a-htc-8x-i-8s/

Ostatni podpunkt w opisie 8S.

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39
    Sprawdzałeś , co kryje się pod tą gumą?Zwykły plastik.Jakby napisali kewlar , to też byś uwierzył?

Telefon
    HTC 8S
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Widze co trzymam w ręku i to nie jest guma ani plastik. Plastikowa jest tylko ta dolna część innego koloru.

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39
    Jak ściągniesz tą klapeczkę , to będziesz mieć plastik.I właśnie z takiego plastiku jest wykonany telefon.I nie kłóć się , bo właśnie producenci chcieli , żebyś myślał, że to jest poliwęglan, co nie znaczy , że nim jest.

Sent from my TITAN X310e using Tapatalk

Telefon
    HTC 8S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    2
    prawie wszystkie telefony są zrobione z plastiku i nie kłóćcie się, bo nie ma takiej opcji żeby nie zastosowali chyba najtańszego plastiku

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39
    To tani htc , więc wykonany jest z taniego materiału.Po prostu do kolegi to nie dochodzi.

Telefon
    HTC 8S
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Cytat Zamieszczone przez Dafit Zobacz posta
    To tani htc , więc wykonany jest z taniego materiału.Po prostu do kolegi to nie dochodzi.

Poliwęglan nie jest drogim materiałem. W dużej mierze przez to, że jest on wykonany z tego materiału nie ma możliwości wymiany baterii. Musi on się składać z "jednego kawałka". Uwierz mi, pracuje w tym środowisku.

Telefon
    IP4S, NOKIA E7
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witam Wszystkich,

telefonik kupiłem na prezent i korzystając z okazji trochę się nim pobawiłem (prawie cały dzień) konfigurując wszystkie ustawienia, robiąc aktualizacje. Wrażenia: sprzęt BOMBA!!!, a dodam, że jestem dość wymagającym użytkownikiem. Nie kumam narzekań osób, które czytałem tu na forum i w innych miejscach. Tel. kosztował mnie 529 zł (nowy, bez simlocka) i w tej cenie trudno znaleźć coś dobrego. OK, większość narzeka na mało wbudowanej pamięci ale sprzęt, który kupiłem będzie używany jedynie do dzwonienia+mail+net, może czasem sporadycznie foto. Tel. jest b. przyzwoicie wykonany, miły w dotyku i świetnie leży w dłoni. Ekran i jego czytelność przy średnich ustawieniach podświetlenia rewelka. Tak samo reakcja na dotyk. Wszystko chodzi b. płynnie, żadnej zacinki. Obsługa b. intuicyjna, ani razu nie musiałem zaglądać do instrukcji (nigdy wcześniej nie miałem w rekach telefonu z systemem win. phone). Ze sklepu zassałem jedynie kafelek informujący o stanie baterii+szybkie wł/wył. wifi, BT, trybu offline. Zupełnie nie kumam osób narzekających na ten system, który jest rewelacyjny. Android wysiada nawet przy mocniejszej konfiguracji i zapchany jest mnóstwem niepotrzebnego syfu. Wcześniej rozważałem zakup lumii 520 ale jedynie z uwagi na nawigację. Jednakże z uwagi na fakt, że osoba, dla której kupiłem w ogóle tego nie będzie używać zdecydowałem się na HTC, ponieważ wygląd bardziej przypadł mi do gustu. Reasumując: sprzęt godny polecenia!!!
    Ostatnio edytowane przez makgajwer ; 19-11-2013 o 12:01

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39
    Poprawię Cię tylko - Windows Phone , nie Mobile.Telefon miałem przed obecnym Titanem i potwierdzam , że ekran naprawdę biję na głowę ten w lumii 520.Gdyby nie 4GB pamięci ( realnie ok.2,5) , to we wszystkim byłby lepszy od nokii ( designem też wygrywa).

Telefon
    IP4S, NOKIA E7
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    @Dafit dzki, już poprawiłem. Ten win mobile wziął się z tego, że kiedyś miałem służbowy HTC Touch Diamiond 2 na win mobile 6.1 professional, którego bardzo mile wspominam stąd te przyzwyczajenie.
    Powracając do tematu: dla osób, które sporadycznie robią fotki to nawet te 2,5 GB wolnej pamięci wystarczą. OK jedni pomarudzą i ja też się zastanawiam dlaczego nie wsadzą tam przynajmniej 8 GB ale tu rządzą księgowi i taki sprzęt byłby o ok. 40 zł droższy co poniekąd robi różnicę przy wyborze. Zresztą każdy z nas ma w szufladzie walającą się kartę pamięci lub dodatkową jako zapas w aparacie, kamerze więc nie powinno być problemu. Wiele osób jak czytałem recki narzeka na ekran w tym modelu czy innych o takiej samej rozdzielczości czego nie czaję, bo jeśli używasz tel. do takich funkcji, do których został wynaleziony czyli dzwonienie+mail+sporadycznie net czego chcieć więcej. Osobiście mam IP 4S i powiem, że ekran w tym modelu daje radę. Poza tym co jest dość ważne ten tel. jest na prawdę bardzo przyzwoicie wykonany, design bije na głowę konkurenta czyli np. lumię 520 nie wspominając o bardzo plastikowatym Samsungu. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad zakupem to ja szczerze polecam.

Telefon
    HTC WP 8s
    ROM
    WP8
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    za te 40zł można dokupić karte pamięci, nie jest to drogie, a takie np. 8 giga styka i na zdjęcia i na muzyke (na ósemkę wchodzi koło 122 kawałków w różnych jakościach i o różnej wadze )
    ja telefon mam 3ci tydzień, wybrałem go ze względu na bardziej zamkniętą architekturę WP w porównaniu z andkiem, i powiem ze telefon jest świetny, ale nie powiem ze nie ma sie do czego przyczepić. głównie chodzi o odtwarzacz muzyki i głupie rozwiązanie z tworzeniem playlist, zajmuje to troche czasu, i nie wiem jak na przykład dodać utwór do już istniejącej playlisty. no i przycisk 'szukaj' który zawsze nawinie się pod palec/dłoń w najmniej odpowiednim momencie, ale to bardziej kwestia przyzwyczajenia. pozatym, genialny. dużo nie wymagam, jedyne to to żeby nie zacinał się jak andek, i z tego wywiązuje się wyśmienicie, zobaczymy za dłuższy czas. póki co nie żałuje przesiadki z andka

Awatar Ziom41

Telefon
    Nokia Lumia 1520
    ROM
    8.1 Update 2
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    125
    8GB na muzykę? Ja mam 24GB zapchane muzyką.

Telefon
    K&M Move
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Ja z moją muzyką, aplikacjami itp. mieszczę się na 4 GB XD

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 172324252627

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)