Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: RADAR - Probllem z netem

Telefon
    HTC Radar
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

RADAR - Probllem z netem

Witam , więc kupilem ten telefon - http://www.phones4u.co.uk/shop/shop_...ItemKey=641411 . Po wyjściu ze sklepu odrazu włączyłem internet czyli , windows aplikacje ustawienia dostep do internetu z wyłączony na włączony i elegancko działało , a Potem w domu chciałem zresetować moje opcje , itp więc dalem zresetuj telefon i , daje potem połącz z internetem i wyskakuje - Połączenie Nieudostepnione brak połączenia przesyłania danych , które można by teraz udostepnić . Sprawdz ustawienia sieci komórkowej i siłę syngnału po czym spróbuj ponowie . Proszę o pomoc , z gory dziękuje ; ] ( Ewentualnie jak przywrócić dawne ustawienia telefonu ? )

Pozdrawiam Piotr.

Ostatnio edytowane przez stianseba ; 07-10-2012 o 20:48

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Konfiguracja internetu przepadła - musisz zrobić ręcznie. Poszukaj ustawień na stronie swojego operatora - pomógłbym, ale nie napisałeś jaka karta siedzi w telefonie.

btw. sieć - przesyłanie danych -> tak się włącza internet; dostęp do internetu to udostępnianie internetu innym poprzez wifi (robisz z telefonu przenośny router)

p.s. na przyszłość jeden temat z problemem w zupełności wystarczy

Edit:

Na tej stornie na dole masz konfiguracje dla lyca uk -> http://www.lycamobile.co.uk/en/mobilewebsettings

Telefon
    nokia lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    witam serdecznie, mam dokładnie ten sam problem; probuje ustawic lumie jakos router i pojawia mi sie informacja Sprawdz ustawienia sieci komórkowej i siłę syngnału po czym spróbuj ponowie; aktualizacja zrobiona, ustawienia sieciowe przez aplikacje nokii zrobione, transmisja danych wlaczona... brak pomyslow co jeszcze sprawdzic?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)