Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 46 do 59 z 59

Wątek: Lumia 710 czy 800? Czas wybrać!

Awatar Czepak

Telefon
    Lumia 800
    ROM
    7.10.8858.136
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    eeeeeeeeehhh....na bank miala tylko nie chciala pokazac. Mamy Ci napisac co masz mowic zeby Ci pokazali??Idz do komisu gdzie sa oba modele,albo chociaz 800 i popros o pokazanie(przynajmniej nie beda pytac o przedluzenie umowy ),bo z tymi spacerami do slonu to juz jaja sie robia. Sorry, ale nie wiem jak mozna miec takie problemy z ogladnieciem telefonu...

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Wiesz co.. nie chce mi się już latać po salonach czy komisach i prosić o pokazanie telefonu. Jak go kupię, to sobie obejrzę ze wszystkich stron i perspektyw.

Awatar Czepak

Telefon
    Lumia 800
    ROM
    7.10.8858.136
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Nie chciałem być nie miły, zeby nie bylo Ale nie musisz latac kilka razy i sie prosic, poprostu raz bys poszedl do pierszego lepszego komisu/salonu gdzie jest 800,nie czail sie tylko poprosil o pokazanie i po sprawie, oni Ci łaski nie robia. No ale nie moja sprawa...Zycze udanego zakupu,napewno Ci sie spodoba.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Dobra powiem to tak.. może ty wiesz co im trzeba mówić żeby dali ci telefon do obejrzenia, ale ja nie. W komisie byłem w Tesco dzisiaj i koleś mnie wyśmiał i powiedział że każdy tylko by chciał oglądać a nikt nie chce kupić i mogę tylko przez szybkę na stojaczku obejrzeć. Tylko zrobiłem z siebie kretyna.

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    Ja bym taki punkt omijał z daleka. Nigdy nie miałem problemu z oglądaniem interesującego mnie sprzętu. :-)

Awatar Czepak

Telefon
    Lumia 800
    ROM
    7.10.8858.136
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    To pozostaje Ci kupic i wtedy sie przekonac

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    25
    Cytat Zamieszczone przez Arkhan Zobacz posta
    Dobra powiem to tak.. może ty wiesz co im trzeba mówić żeby dali ci telefon do obejrzenia, ale ja nie. W komisie byłem w Tesco dzisiaj i koleś mnie wyśmiał i powiedział że każdy tylko by chciał oglądać a nikt nie chce kupić i mogę tylko przez szybkę na stojaczku obejrzeć. Tylko zrobiłem z siebie kretyna.
    Więcej pewności siebie. Ja na twoim miejscu powiedziałbym mu że chciałem kupić ten telefon ale z takim podejściem do klienta to się może pier... i życzył burakowi powodzenia w prowadzeniu biznesu. Nie wiem jakim trzeba być kretynem żeby mieć takie podejście do potencjalnego klienta.

Telefon
    Lumia 620
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    23
    No właśnie to jest zastanawiające, bo jak ktokolwiek mógłby kupić telefon, jeżeli nie jest w stanie go nawet fizycznie wziąć do ręki, albo co najważniejsze sprawdzić jak w ogóle funkcjonuje i wygląda ZWŁASZCZA jeżeli ktoś wybiera telefon z oprogramowaniem którego w życiu np nie używał czy coś. Wydaje mi się, że po prostu nie chciało mu się ruszać, wyciągać, pokazać, znów później odkładać itd

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    25
    Taki leser to niech się najlepiej nie bierze w ogóle za prowadzenie interesu. Nic nie robi tylko siedzi na ♥♥♥♥♥ albo pokazuje słuchawki i futerały i jeszcze wielki problem.

Telefon
    Lumia 620
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    23
    Jak pracowałem w Apple w Niemczech, to nawet jak nie było czegoś na sklepie a klient chciał zobaczyć, to sprowadzaliśmy żeby mógł obejrzeć i się zdecydować czy chce wziąć czy nie, także tutaj to ewidentnie poleciał pracownik.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    A co wam w apple mówił taki pacjent? Bo ja powiedziałem że jestem zainteresowany nową umową i chciałem zobaczyć telefon który mi się podoba.. (w salonie T-Mobile)
    A w tym komisie to spytałem czy mógłbym go obejrzeć i tyle.. raczej już tam się nie pojawię.

Może ja mam złe podejście w tych komisach itp.

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    25
    No i dobrze mówiłeś tylko rób to głośno i wyraźnie żeby rozmówca widział twoją pewność siebie. Pamiętaj że nikt ci łaski nie robi bo ci pokaże sprzęt którym jesteś zainteresowany.

Telefon
    Lumia 620
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    23
    Wchodził klient i wprost pytał się czy mamy to i tamto, np jakiegoś MacBooka Pro, jak akurat nie mieliśmy, to mówił, że zastanawia się nad kupnem ale nie jest zdecydowany czy np MacBooka Pro brać czy załóżmy iMaca, ale chce najpierw zobaczyć co i jak i mówiliśmy, że nie ma problemu, możemy ściągnąć ale najszybciej będzie dopiero np za 3 dni albo w następnym tygodniu. Klient mówił, że nie ma problemu, my zamawialiśmy, a on przychodził po czasie oglądał sobie i w efekcie końcowym brał załóżmy iMaca a nie ściągniętego specjalnie MacBooka i nikt nie robił problemów, wyrzutów czy coś bo w końcu to my jako sprzedawcy musimy się cieszyć, że klient coś od nas bierze, a nie robić problemy i w efekcie końcowym stracić klienta który np sobie zamawiał przez neta czy coś

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Dobra. Dzięki wszystkim za pomoc, ale odpuścimy sobie to całe oglądanie telefonów przed kupnem. Swoją drogą nigdy wcześniej nie próbowałem sobie sam usilnie zepsuć radości z telefonu po kupnie, oglądaniem go wcześniej, więc nie wiem czemu miałbym to zmieniać

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)