Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Propozycja

Telefon
    HTC HD7
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Propozycja

Witam serdecznie
    Jestem przedstawicielem forum eOmnia.net ,które już od wielu wielu lat działa na arenie że tak powiem. Na początku zajmowaliśmy się windowsem mobile, potem doszedł Android a na końcu moja osobista pręznie rozwijająca się perełka czyli windows phone. Ale teraz pytanie po co piszę? Otóż mam dla waszego forum ciekawą propozycję stowarzyszenia się z nami. Jesteście świetnymi specjalistami jeżeli chodzi o windows phone i obserwujemy was już dawno. Nasze forum ma 50 tysięcy użytkowników ale mało tak naprawdę specjalistów. Proponujemy więc stowarzyszenie się z nami, taki układ o wspołpracy: Na czym by to miało polegać? Otóż my możemy zaoferować iż na naszym forum w odpowiednim widocznym miejscu rozreklamujemy wasze forum i będziemy zachęcać do jego odwiedzania , dodatkowo wasza administracja i kto tam checie jeżeli tylko zechcecie dołączyć również do naszej załogi otrzymacie specjalne rangi STOWARZYSZONYCH. My za to chcieli byśmy tego samego. Zamieszczenia na waszym forum linku do naszego forum, ewentualnie jakiejś informacji o tym że jesteście z nami w stowarzyszeniu forów i w sumie na początek tyle. Jeżeli sposobało by się wam nasze forum to moglibyśmy przejść do kolejnego etapu współpracy i np połączylibyśmy pisanie na naszych forach w takim sensie że artykuł, recenzjia itd z naszego forum trafiała by do waszego i na odwrót ale to jak już będziecie chcieli bo to głebszy rodzaj wspołpracy. Myślę że taka inicjatywa będzie dobra ponieważ wymienimy się poglądami, dojdzie do ciekawych dyskusji i coś się będzie dziać bo niby po co rywalizować i się zwalczać jak można wspołpracować i osiągnąć coś lepszego w konsekwencji stając się największym forum o danej tematyce w naszym kraju . Broń Boże nie udeżamy w waszą niepodległość i niezależność chcemy tylko przyjaznej wspołpracy i was serdecznie do niej zapraszamy Razem naprawdę sporo możemy. Czekam na odpowiedź tutaj lub na mailu: dymekxxl@live.com

Pozdrawiam was serdecznie

Awatar Pewek

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    12
    Nieco ponad 1 post na jednego użytkownika? Dziwne...

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Jak dla mnie pic na wodę.
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    HTC HD7
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Oczywiście to tylko propozycja moi drodzy panowie. Chcemy współpracy, wymiany poglądów ale jeżeli wy tego nie chcecie to oczywiście szanujemy wasze poglądy. Dlaczego niecały post na użytkownika? Bo od lat na naszym forum więcej się z niego brało niż się mu dawało...pisałem specjalistów jest mało w większości to ludzie którzy przyjdą , zabiorą co im potrzebne i tyle ich widział. Pracuje nie wielu ale działamy od 4 lat i teraz własnie coraz bardziej windows mobile odchodzi w zapomnienie a kierujemy się ku windows phone i wymiana poglądów , zdań z takim forum jak wasze jest ważna. To tylko propozycja i wasza sprawa co z nią zrobicie. Ja was pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszym rozwoju forum

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Jeśli to mają być takie linki jakie już tam są to chyba jakiś żart... 3/4 forum ukryte dlatego jest tyle userow bo zakładali konta aby zobaczyć co tam jest a że pewnie mało albo nic wartościowego to nie zostawali na dłużej... Proste... Dla nas to żadna współpraca.

Telefon
    HTC HD7
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Zrobicie jak uważacie tylko proszę jednak o kulturę ponieważ ja nie obrażałem waszego forum więc i proszę o to z waszej strony. Odmówcie a nie koniecznie to komentujcie w taki sposób jak kolega powyżej. Z góry dziękuje

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Piszę jak jest... Prawda jak widać boli. A jeśli chodzi o wymianę linków to widzę jakieś na dole a takie linki to raczej tylko do podbicia wyników w Google ale nie dla userów.

Więc za czekamy jeszcze na Artura ale raczej jego zdanie będzie takie samo.

@down: Nie mam ochoty dalej prowadzić tej dyskusji, nie ma ona sensu ja wiem swoje to wiesz swoje i niech tak już zostanie
    Ostatnio edytowane przez CODER_BEST ; 09-10-2012 o 22:14

Telefon
    HTC HD7
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ok możesz myśleć co chcesz ale tu nie chodzi o te linki. Tu nie chodzi o marketing czy jakieś podbijanie wyników google. Może być bez tego , głównie chodzi o wymianę doświadczenia, o rozwijanie działów , tematyki odnośnie danego telefonu czy systemu. Możesz krytykować nasze forum ale jeżeli chodzi o windows mobile nikt w Polsce nie ma bogatszej bazy tematycznej jak i bazy plików i romów więc jednak trochę szacunku wymagam. Ale wracając do współpracy: uważasz że dzięki wam chcemy sobie coś tam osiągnąć? Jesteśmy większym forum niż wy ale podchodzimy do was z szacunkiem bo obserwowalimy was i doszliśmy do wniosku że dialog, wymiana zdań i poglądów wyszłą by nam na dobre. Wy to odebraliście inaczej i to wasza sprawa. Jak w tytule wątku to była tylko propozycja.

Awatar Pewek

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    12
    Artur raczej dużo do gadania tu nie ma, prędzej Cyceron i Rammiro, ale... nie widzi mi się ta fuzja.

Awatar Tahion

Telefon
    Najlepszy
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    18
    dymekxxl dzięki za zainteresowanie. Wybacz wcześniejsze wypowiedzi.
    Porozmawiamy na temat współpracy z kolegami. Może coś z tego wyjdzie jednak trzeba będzie ustalić jakieś zasady. Wpadłem na chwilę do Was ale faktycznie większość jest niewidoczna. Damy znać, jednak już nie w tym temacie.
    Oczywiście niczego nie przesądzam.
    Sent from my Laptok by Dell using Opera and Internet via Router - Po resztę zbędnych informacji pisać na Priv. (wersja windy, moc zasilacza, wielkość ekranu, odległość od okna itp)

Telefon
    HTC HD7
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    I ja również dziękuje za rozważenie mojej propozycji. Co do widocznych użytkowników to masz rację bo ich liczba spada wprost proporcjonalnie do spadku popularności windows mobile dlatego mocno inwestujemy teraz w widnows phone. Nie zależy nam na reklamach jak podejrzewali koledzy powyżej ale raczej na dialogu, wymianie doświadczeń. Zapraszamy was do odwiedzania naszego forum, dodawania waszych cennych sugestii i doświadczeń odnośnie windows phone. Faktycznie może i konkretnych postów u nas jest proporcjonalnie mało ale nasze forum jest leciwe i tutaj problemy załatwia się na szałcie , który mamy zdecydowanie rozbudowany. Gdy u was widać na szałcie co ktoś napisał 2 dnio temu to u nas wieczorami ciężko zobaczyć co pisał 5 minut temu. U nas użytkownik loguje się po to aby coś zapytać na szałcie, my mu pomagamy i on zazwyczaj znika więc dlatego może faktycznie liczna użytkowników nie przekłada się na jakość tym bardziej w sytuacji spadku zainsteresowania windows mobile. Jeszcze raz dziękuje za rozpatrzenie propozycji i zapraszam do odwiedzania nas, dyskusji na szałcie czy pisania postów. To dla nas bezcenne a o formalizację wspołpracy narrazie nie musimy się martwić bo podkreślam nie chodzi nam o reklamę a o wspołpracę i dialog. Pozdrawiam

Awatar Tahion

Telefon
    Najlepszy
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    18
    OK to tak jak pisałem do usłyszenia.
    Sent from my Laptok by Dell using Opera and Internet via Router - Po resztę zbędnych informacji pisać na Priv. (wersja windy, moc zasilacza, wielkość ekranu, odległość od okna itp)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów