Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Wątek: Ekran SuperAMOLED nie jest taki super

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Ekran SuperAMOLED nie jest taki super

Zauważyłem że ekrany Samsunga SuperAMOLED dość szybko się zużywają. Moja Omnia M jest z sierpnia, a zauważyłem na niej dziwne plamy. W całkowitej ciemności ustawiam w galerii czarne zdjęcie, i naszym oczom pokaże się jaki jest tak naprawdę ekran AMOLED. Jak oczy się przyzwyczają do ciemności to czarny kolor juz nie jest taki czarny i pojawiają się ciemne plamy i pasy Mam tez Samsunga Galaxy S II od roku - i tam ten efekt jest dużo gorszy jest więcej owalnych plam i pasków.
    Proponuje w nocy w totalnej ciemności włączyć totalnie czarną tapetę i palcem zasłonić przyciski pod ekranem i zacząć się przyglądać, to co zobaczycie to właśnie "urok" amoledów i superamoledów. Tak wiec juz nigdy więcej amoledów czas przesiąść się na IPS LCD

OMNIA M

Upload with http://Wrzucajtu.pl

GALAXY S II

Zielony i pomarańczowy kolor wynikają z długiego czasu naświetlania.
    Ostatnio edytowane przez piccolo100 ; 15-10-2012 o 23:45

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    I w czym Ci to przeszkadza?;p Masz gwarancje 2 lata to raz, a dwa skoro to tylko w pewnych warunkach jest widoczne, to raczej problemu nie stanowi.
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar Darekk

Telefon
    Samsung Omnia M
    ROM
    7.10.8858.136
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Fakt faktem te ekrany mają opinie mniej wytrzymałych ale jak kolega wyżej napisał jest gwarancja. Ja spróbowałem wejść w ciemnice i ustawić czarne zdjęcie ale po chwili czarny obrz stał się nieco jaśniejszy nie widziałem żadnych plamek być może minuta czekania to było za mało żeby plamki zobaczyć Tylko po co to komu jak przy najnormalniejszym w świecie użytkowaniu tego nie widać... jesli w ogole to to takie jest. Każda technologia ma swoje plusy i minusy niestety i z tym trzeba żyć A kolory to ten ekran ma BOSKIE.
    .::Trance is my life::.

Zbanowany
    Telefon
    Lumia 900
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Jest to normalna cecha Amoledów.

he dobre, nie babraj się
    Ale przez takich userów jak JA, którzy za wszelką cenę chcą skłócić innych. Jak się nie da uczciwie i merytorycznie to trzeba po świńsku... może nikt nie zauważy... (Przemyśl to bo już mnie zaczynasz męczyć i drażnić a wyjątkowo nie mam ochoty na babranie się w takim gów..e)

Notatka od administratora:
    Tahion: Rakers nie błaznuj. Chcesz tu być, pisać to sobie pisz, potem wyśmiewaj się "boskim forum". Ale nie zachowuj się jak reszta dzieci.

"A niech każdy sobie robi co chce." Dokładnie i nie trzeba przeszkadzać innym. Nie przypominam sobie abym podszywał się pod kogoś na forum "jednego człowieka" cudował jak wy.
    "Ja na tamtym forum zostałem skołczowany, czyli główne postacie z Adminów i Modów mi nauki pouczenia wygłosiło," - nie zrozumiałeś to była prośba dla mnie możesz tu być ale nie na zasadach jakie sobą reprezentujesz. Ja jeszcze Cię nie obraziłem a Ty starasz się to robić cały czas. A nie mam pojecie czemu.
    "włącznie z przeniesieniem moich odpowiedzi "do nich" do kosza." - tam jest miejsce takich bzdurnych zaczepnych uwag zauważ, że reszta została a Ty nie dostałeś Bana
    PS. Zwróć uwagę, że to Wy robicie cały czas cyrki. Myślałem, że Ty i Oskarb nie zniżycie się do takiego poziomu ale jak widać mylić się jest rzeczą ludzką.
    Ostatnio edytowane przez Tahion ; 16-10-2012 o 19:14

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Mam gwarancje na 2 lata to fakt. Ale chodzi mi o sam fakt ze nowy telefon ma 3 miesiace a ekran jest juz w takich plamach. Wydaje mi sie ze ten ekran w Omni M jest słabszy niz ten w Galaxy S II w nim po roku nie ma takich ciemnych pasów. Ciekawi mnie czy taki efakt występuje w telefonach z Super LCD.

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Ale przecież tego nawet nie widać, nie wiem o co tak się spinasz ;p
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    czasami widac jak oglada sie film i jest ciemno - to troche to przeszkadza. A w ciagu dnia to fakt nie widać tego.

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Dziwne, ja mam L800 8 miechów już prawie i nie widać po nocach nic ;p

Zobacz mojego pokemona!

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    A od kiedy l800 ma ekran od Samsunga ?

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Amoled to amoled ;p XD

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Amoled to tylko technologia w jakiej ekran jest wykonany. Autor tematu miał na myśli konkretne amoledy stosowane w samsungach, produkowane przez samsunga i ich żywotność. Nikt nie powiedział, że amoledy od lg, sony, sharpa są także złej jakości/mają krótką żywotność.

Awatar TimeToDeath

Telefon
    Nokia Lumia 930
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    19
    Hmm, czyli że widząc takie plamki, mogę oddać telefon na gwarancję i wymienia mi ekran ?

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Jesli jakoś ci to utrudnia użytkowanie to może .. powiedz że mieszkasz w bunkrze poniemieckim i jeszcze ci światła nie założyli, a w ciemności widać te plamki

Ale szczerze wątpię żeby to uznali, bo nie jest to chyba jakieś uszkodzenie ekranu.. ale ja się nie znam, miałem wiele telefonów i nigdy żaden nie zaliczył serwisu.

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Zauważyłem że ekran który ma Nokia Lumia 800 (Amoled) w jednym z salonów wygląda jak ze starszych wersji telewizorów plazmowych pojawiają się ”duchy”

Ostatnio edytowane przez piccolo100 ; 18-10-2012 o 18:50

Awatar Likaona

Telefon
    Galaxy Note
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Amoled też nie jest super na mojej lumii też niezłe plamy -może nie aż tyle, ale jedna porządna centralnie na środku jest. I kupa jakby paprochów. Ciekawe czy to się będzie jakoś powiększać regularnie
    Nokia 5310 - Samsung R225 - Nokia 6610 - Samsung X480 - Samsung E250 - Nokia 5200 XpressMusic - Samsung L760 - Motorola V3 - Nokia 6303 - Nokia 5530 XpressMusic - HTC Wildfire -HTC Wildfire S - Samsung Galaxy S Plus - Nokia Lumia 800

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)