Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z ściąganiem aplikacji Xbox LIVE

Telefon
    Nokia Lumia 610
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Problem z ściąganiem aplikacji Xbox LIVE

Witam jestem posiadaczem telefonu nokia lumia 610 od poniedziałku czyli jakiś 2 dni. Poprzedni właściciel kupił ją i sprzedał po 3 dniach bo mu nie pasował dotyk. Telefon był nowy nic nie było na nim zapisywane żadnych wirusów ani nic.
    To jest mój problem: Kiedy mam zamiar ściągnąć jakąś aplikacje przez Xbox live to wyskakuje mi taki komunikat:

"Musisz to zrobić na komputerze, ponieważ Twoje konto wskazuje że jesteś dzieckiem.
    Aby dołączyć do Xbox LIVE, wejdź na stronę xbox.com o zaloguj się przy użyciu swojego identyfikatora Windows Live ID.
    Aby kupować w Marketplace, zaloguj się na stronie zune.net lub przy użyciu programu zune na komputerze."

Chciałbym mieć możliwość ściągania gier za pomocą telefonu przez Wi-Fi.

A i jeszcze to: mam konto na Xbox live i jak próbuje się zalogować to też pojawia się ten sam komunikat.

Wszystkie aktualizacje są najnowsze robione jakieś 30 min temu.

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Fajnie, że znalazłeś nasze forum, fajnie że utworzyłeś temat w dobrym dziale i dobrze opisałeś swój problem. Jednego jednak nie rozumiem: dlaczego nie postąpisz według instrukcji z komunikatu? "Umiesz liczyć na siebie". Wierze, że dałbyś radę rozwiązać sam problem gdybyś tylko postępował zgodne ze wskazówkami

Są dwa wyjścia z sytuacji. W obydwu przypadkach będziesz musiał utworzyć konto Live ID i ustawić w nim taki rok urodzenia, żeby wyglądało na konto osoby dorosłej.

1. Możesz postąpić według wskazówek z komunikatu. Po zalogowaniu na xbox.com i wykonaniu instrukcji będziesz proszony o podanie danych konta-opiekuna (wcześniej stworzonego). Potem wystarczy, żebyś czytał wszystko ze zrozumieniem. Podasz dane opiekuna i będziesz mógł ustalić na jakie czynności zezwolisz na swoim koncie.

2. Zrezygnować ze starego konta. Przywrócić w telefonie ustawienia fabryczne. Utworzyć nowe konto podając inną datę urodzenia (pełnoletność). Wtedy będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji telefonu (w pierwszym wypadku też, tylko z konta-opiekuna musisz sobie na to pozwolić).

Telefon
    Nokia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    A w ogóle w telefonie jest twoje konto czy poprzedniego właściciela?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)