Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Szalony dotyk

Awatar Paviano

Telefon
    nokia :)
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Szalony dotyk

Witam,

Z moją Lumią chyba dzieje się coś dziwnego, jak np. trzymam zdjęcie dwoma palcami i przybliżę i trzymam palce w bezruchu, to obrazek cały czas świruje, przybliża się i oddala. Jak jednym palcem przesunę obrazek i też będę trzymał palec w bezruchu to też się dzieje podobnie.
    To chyba nie jest normalne zachowanie? Hard reset pomoże czy raczej oddać na gwarancję?
    I wie ktoś może jak dokładnie może być z tą gwarancją? Telefon kupiłem z Allegro od gościa, co ma telefony z Play, a u mnie w mieście jest salon Play, to chyba mogę u nich oddać?

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    To nie koniecznie musi być od razu jakaś wada techniczna. Masz problemy z dotykiem w innych sytuacjach? Jeśli nie to nie szukaj na siłę problemu. Oddalanie i przybliżanie przez uszczypnięcie działa? Jeśli tak do oddal/przybliż i zabierz paluchy od ekranu

Odnośnie gwarancji - jeśli masz dowód zakupu z Play możesz oddać w każdym salonie Play.

Awatar Paviano

Telefon
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    To jest coś takiego: http://pavos90.pl/Lumia/Untitled.html
    I sprawdza się nawet w przeglądarce, odblokowywaniu telefonu i każdej innej czynności, kiedy przytrzymuję palec, a jeśli mam tak wiecznie mieć, to niezbyt mi się to podoba.
    Na tym wideo może nie wygląda to źle, ale jak się to widzi na żywo, to jest fatalnie.

I nagranie z przeglądarki: http://pavos90.pl/Lumia2/Untitled2.html

Sprzedawca, od którego kupowałem telefon, ma wysłać mi na maila zeskanowaną fakturę VAT, także jeśli ją wydrukuję i zaniosę do salonu, to chyba będzie w porządku?

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Rzeczywiście szalony ten twój dotyk Może trzeba go wykalibrować? Próbowałeś? Przez Diagnostic Tools chyba była taka opcja.

Awatar Paviano

Telefon
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Teraz to zrobiłem hard reseta przez ustawienia i przyciskami. zaraz włączę telefon i poszukam tego.

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Niby nic takiego ale ja u siebie w tym przypadku na lumi 710 nic takiego nie mam.

Awatar Paviano

Telefon
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Znajomy mi pisze, że na SGS2 ma podobnie i praktycznie na każdym telefonie tak miał, ale każdy miał z Androidem/iOS, także nie wiem czy oddać telefon do Play'a czy tak po prostu zostawić.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Możesz oddać, ale licz się z tym że potrwa to około 2 tygodnie i czasami telefon wraca w gorszym stanie wizualnym niż był.. oczywiście było z tego co wiem kilka przypadków na kilkaset.. Jeśli ci to naprawdę przeszkadza to oddaj do serwisu.

I takie zachowanie nie jest normalne. Nigdy, ale to nigdy tak nie miałem w żadnym telefonie i pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, więc twój kolega ma niezłego pecha..

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Czujnik dotyku po prostu wariuje jak w jednym miejscu dotykasz. Nie jest to nic dziwnego.

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39
    Taka czułość dotyku.Też tak mam ,mnie to nie denerwuje .Poprostu delikatnie palec się rusza jak trzymasz go w miejscu , to i obraz się troche rusza

Awatar Agntx

Telefon
    Nokia Lumia 930
    ROM
    8.1 Cyan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Spoko, myślę, że to jakiś bug ale nie ma sensu dawać tela do serwisu. Sprawdziłem u siebie - najpierw powiększyłem zdjęcie i przytrzymałem palcem: nic się nie działo. Za chwilę poruszyłem palcem i znów zastygłem w bezruchu: zdjęcie zaczęło wariować. Tak więc jeśli można stwierdzić to i u Ciebie i u mnie to nie warto sobie zawracać gitary naprawą bo nic się nie zmieni. Zaś ze zdaniem kolegi powyżej się nie zgodzę - mój palec był w jednym miejscu a zdjęcie i tak świrowało
    Siemens A50 -> Nokia 5510 -> Nokia 6610 -> Nokia 3100 -> Nokia 3110 classic -> Nokia 5800 -> Nokia Lumia 800 -> Nokia Lumia 920 -> Nokia Lumia 930

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)