Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jaki telefon za około 700-800zł.

Telefon
    c1-01
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Jaki telefon za około 700-800zł.

Będzie to mój pierwszy telefon tego typu
    Będzie używany do:
    -Muzyki- jak najlepszy dźwięk,nie zwracam uwagi na słuchawki w zestawie,mam swoje
    -internetu
    -gier i aplikacji ( wcześniej się interesowałem androidem i tam dużo darmowych rzeczy,postanowiłem zobaczyć jak tam z WP,ale tu chyba nie ma żadnej darmowej gry czy aplikacji,nie? A ile one kosztują mniej/więcej?
    -sporadycznie zrobię zdjęcie,nakręcę wideo

Oczekuję:
    -porządnego wykonania
    -brak ścinek podczas przeglądania neta i podobnych
    -żeby był to "aktualny telefon",żeby miał najnowszą albo prawie najnowszą wersję systemu i najlepiej żeby dostał aktualizacje jeszcze jakąś

Może być każda firma,oprócz jakichś chinoli, mogą być używki,ale w prawie idealnym stanie

Tak w ogóle,to witam się z wszystkimi,bo jestem nowy

Awatar Darekk

Telefon
    Samsung Omnia M
    ROM
    7.10.8858.136
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Boszzz prawie identyczny temat masz pod spodem

Najtanszy telefon z WP8 masz za 1300 zł.
    Reszta WP 7 nie dostanie aktualizacje 7.8 nigdy 8.0
    Większość telefonów (np godna polecenia L800 z opisu ludzi ma dźwięk przeciętny/dobry na szynach) - więc niestety NIC nie znajdziesz jeśli nie zmienisz wytycznych

Następnym razem używaj proszę szukajki czy coś podobnego bo to aż kuje w oczy dwa tematy koło siebie...
    .::Trance is my life::.

Telefon
    c1-01
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Spokojnie... Więc wycofuje to o aktualizacjach. Ale dźwięku nie zmienię. Na prawdę nie ma nic z dobrym dźwiękiem w tej cenie?

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    W tej cenie nie ma nic z twoimi wytycznymi odnośnie dźwięku. Przykro mi. Chyba że masz naprawdę dobre słuchawki, to będzie grało świetnie, ale z jakimiś słuchawkami za 50-100 zł to nie licz na cuda. U mnie na l800 + Creative EP-660 słychać pykanie przy przełączaniu utworów oraz jak by syczenie w tle cały czas. Chociaż jakościowo jest ładnie.. ale to zasługa słuchawek.

Ogólnie telefony z WP 7.5 mają problemy z jakością dźwięku.. a za te pieniądze, jak dołożysz ze 150-200 zł możesz wyrwać ip4. I ja też się przymierzam do zmiany WP na Ios, ze względu na dźwięk.

A co do gier to jeśli zależy ci na WP to polecam jakąś nokię, czasami w markecie są promocje tylko dla nokii i można fajne płatne gry wyrwać za darmo.

I jest duużo fajnych gier, płatnych i darmowych. Oczywiście z przewagą płatnych względem fajności.. jeśli rozumiesz co mam na myśli.

Ścinek nie uświadczysz. Ten system działa tak jak IOS zero ścin. Z systemów na telefony to WP i IOS są dwoma najstabilniejszymi i najszybszymi.

Co do aktualności.. telefony z aktualnym WP 7.5 dostaną aktualizację do WP 7.8 w rpzeciągu dwóch miesięcy, oraz będą wspierane jeszcze przez dwa lata. Co oznacza iż jakieś aktualizacje jeszcze będą.
    Ostatnio edytowane przez Arkhan ; 04-12-2012 o 21:14

Awatar Darekk

Telefon
    Samsung Omnia M
    ROM
    7.10.8858.136
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Właśnie byłbym zapomniał W celu przejrzenia aplikacji udaj się na http://www.windowsphone.com/pl-pl/store wybierz aplikacje lub gry a następnie kliknij w bezpłatne Fajnych, bezpłatnych aplikacji jest o wiele więcej niż dobrych bezpłatnych gier.
    .::Trance is my life::.

Awatar Marv

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8862
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Za 700zł kupisz Lumię 800 w bardzo dobrym stanie, a za 800zł to taką nawet z pudełka nie wyjętą. Oczywiście możesz zejść do 650zł, bo w tej cenie też pojawiają się doskonale egzemplarze. Na Mozarcie muzyka przyjemnie gra. Nie jestem audiofilem, słucham na sprzęcie od producenta. Zdjęcia mogą być trochę gorsze niż w Nokii, ale w ciemnościach Mozart poradzi sobie lepiej. Internet chodzi tak samo na każdym telefonie z systemem Windows Phone (może oprócz L610, ale ona Cię nie zainteresuje). Gier i aplikacji jest od mnoga. Czasem ciekawsze gry kosztują 3,49. Więcej nie ma sensu dawać za coś, co po tygodniu usuniesz, a zdarzają się ananasy za 18zł.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    W ciemnościach mozart poradzi sobie lepiej? Nie wiem kto ci to powiedział, ale moja lumia 800 w nocy w zamkniętym moim pokoju przy zasłoniętych roletach (kompletna ciemność) robi zdjęcia jak w dzień. Są świetne i wyraźne. Mogę jutro tu wrzucić jedno zdjęcie jak zrobię przed położeniem się spać.

Awatar Marv

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8862
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Ksenon z założenia radzi sobie lepiej w ciemnościach do 1,5m.

Telefon
    c1-01
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    A jak się ma Lumia 800 albo 7 mozart do ZTE Grand X In? Bo brat ma i nie chciałbym,żeby była jakaś przepaść między wydajnością

Awatar enem

Telefon
    lumia 710
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Raczej sie nie mają, bratu nie zaimponujesz..(poza płynnością)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)