Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: 8X - zmoczony tylny obiektyw

Telefon
    HTC 8X
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

8X - zmoczony tylny obiektyw

Podczas snu odłozyłem telefon jak zawsze na parapecie, rano obudziwszy się, zobaczyłem, iż cały jest w wodzie. Działa, ale woda się chyba przedostała do tylnego obiektywu, jak się wysuszy jest dobrze, natomiast po chwili znów zachodzi parą. Serwis czy da się to naprawić samemu?

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Teoretycznie jest to z Twojej winy, więc gwarancja Ci tego nie obejmie. Jednak z racji, że telefon działa zawsze można próbować wcisnąć kit, że tak było od zakupu.

Jeśli jednak chcesz próbować sił sam - http://www.youtube.com/watch?v=sP4pgOlOHZ8 - ten link będzie pomocny.

Telefon
    HTC 8X
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Źle napisałem z gwarancją, chodziło mi o ubezpieczenie które obejmuje zalanie Dzięki, zerknę w ten link

---------- Post dodano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

A nie wiecie może, czy obiektyw ma własną szybkę, czy jest ona zintegrowana z tylną obudową? Bo jeśli jest zintergowana, wystarczy ze rozłożę telefon i wysuszę tył obudowy od wewnątrz

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów