Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: instalacja romu. krok po kroku.

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1

instalacja romu. krok po kroku.

witam. czy mogłby mi ktos powiedziec albo dac link do jakiegos poradnika jak wgrac nowy rom. bo moja wersja swiruje i chcialem zainstalowac normalny zwykly oryginalny rom. a gdzie nie szukalem wszystko po angielsku. moja wersja to 7.10.8107.79...
    a przez zune nie moge go zaktualizowac. wiem ze dla was jestem ciemny ale poczatki z tematem zawsze bywaja trudne...
    a jak juz znajde jakis poradnik to wszystko na lumie. na samsunga nic nie moge znalezc

Przeniosłem do odpowiedniego działu. Na przyszłość proszę o uwagę. mcmc

Awatar marszand

Telefon
    Lumia 735
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    71
    nie wiem jak szukasz ale ja w google wpisałem: - samsung omnia 7 instalacja romu i wywaliło mi stos odnośników
    Wystarczy moment, wystarczy chwila aby z normalnego człowieka zrobić debila.

Pomogłem postaw PIWO!
    Bosch 509, Motorola, Nokia 3310, SE T100, SE T1000, Mio A501,HTC TouchPRO, HTC TouchPRO2, Samsung Omnia2, HTC Desire Z, HTC Mozart, iPhone 4s, HTC 8S, Nokia Lumia 925, LG G3 Tytan (nigdy więcej androida), Lumia 735 LTE

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    No wlasnie widze romy do sciagniecia. Ale nie widze czegos co powiedzialo by mi po polsku jak to zrobic. Tzn zainstalowac

Awatar marszand

Telefon
    Lumia 735
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    71
    Przed przystąpieneniem do instalacji musimy mieć naładowaną baterię min w 50%.
    Pobieramy plik DFT Summy Rainbow.zip z tej strony: http://forum.xda-developers.com/show...php?p=22278269 i rozpakowujemy na naszym komputerze.
    Teraz na tej samej stronie klikamy link z ROMem telefonu jaki posiadamy (for Focus Rev1.3 for Focus Rev1.4 for Omnia 7) i pobieramy ROM klikając na DOWNLOAD LINK. Następnie wypakowujemy na komputerze (pliki spakowane są w formacie 7z)
    Teraz musimy zainstalować MAGLDR Bootloader w naszym telefonie.
    Wchodzimy więc do katalogu DFT_Summy_Rainbow i uruchamiamy program DFT_MLI_SAM1 ( z prawami administratora) i postępujemy według instrukcji na ekranie. PAMIĘTAJMY, że musimy mieć zainstalowane Samsung USB Drivers for mobile phones oraz telefon uruchomiony w trybie DOWNLOAD MODE (wyłączamy telefon przytrzymujemy jednocześnie Spust aparatu, Vol+ i Power) oraz należy wybrać telefon jaki posiadamy.
    Po zainstalowaniu MAGLDR możemy przejść do instalacji samego ROMu.
    Z katalogu DFT Freedom …. 8107 22 langs uruchamiamy program DFT_WPI_SAM1 (z prawami administratora) i postępujemy według instrukcji na ekranie. PAMIĘTAJMY, że telefon wcześniej musi mieć zaistalowany MAGLDR Bootloader, oraz należy go uruchomić w tym trybie (wyłączamy telefon, przytrzymujemy jednocześnie Spust aparatu, Vol- i Power, a następnie Back button)
    Instalacja trwa około 10 minut po tym czasie telefon będzie automatycznie się uruchamiał, aby dokończyć proces instalacji.
    Po wszystkim mamy wgrany nasz nowy Custom ROM na naszym samsungu.
    Zawsze jest jakieś ryzyko lecz cały proces jest mało skomplikowany i jeżeli podczas wgrywania nie rozłączymy komputera z telefonem to nic nie powinno się stać. Powodzenia,

Pomogłem postaw PIWO!
    Bosch 509, Motorola, Nokia 3310, SE T100, SE T1000, Mio A501,HTC TouchPRO, HTC TouchPRO2, Samsung Omnia2, HTC Desire Z, HTC Mozart, iPhone 4s, HTC 8S, Nokia Lumia 925, LG G3 Tytan (nigdy więcej androida), Lumia 735 LTE

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Dziekuje bardzo. Czyli mam dac rev 1.4?
    A wiesz moze ile trwa sama instalacja?

Awatar marszand

Telefon
    Lumia 735
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    71
    mam Mozarta więc nie mam pojęcia ale na Omni 2 trwało to max 10 minut ale poczytaj to co ci wysłałem na priv

Pomogłem postaw PIWO!

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Dzieki wielkie. Wczoraj po zainstalowaniu jednego z programow na bazaar musialem zrobic hard reset. I teraz mi troche zamula. Podejrzewam ze cos mi sie ryplo. A szkoda placic 30zl za 20 min pracy. Dlatego jutro sie za to wezme

Awatar marszand

Telefon
    Lumia 735
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    71
    ja ugotowałem Mozarta za pierwszym razem tak skutecznie że poszedł do serwisu bo był na gwarancji więc nie jesteś sam

Pomogłem postaw PIWO!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)