Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [Regenersis] Nokia, HTC, Samsung

Zbanowany
    Telefon
    Nexus 4
    ROM
    4.2.2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5

[Regenersis] Nokia, HTC, Samsung

Kod:
    http://regenersis.pl
    Ostatnio edytowane przez Wodnik Szuwarek ; 15-01-2012 o 12:44 Powód: aktualizacja linku

Awatar Pewek

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    12

Odp: [Regenersis] Nokia, HTC, Samsung

Zdarzają się opinie, że serwis jest zły, słaby itd, zdarzało się, że specjalnie "maczali" telefony, żeby nie naprawiać, ale kilka razy już wysyłałem tam telefony i w 2 dni z wysyłkami wracał w pełni sprawny. Tak, więc polecam.

Telefon
    Lumia 925
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Ja nie polecam. Kiedyś mi trzymali telefon miesiąc czasu i w dodatku nie naprawili.

Telefon
    HTC Mozart
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Cytat Zamieszczone przez Pewek Zobacz posta
    zdarzało się, że specjalnie "maczali" telefony, żeby nie naprawiać
    Swego czasu miałem okazję pracować w salonie Plusa, który należał do tej sanej osoby, co mieszczący się naprzeciwko autoryzowany serwis Nokii, w którym zresztą pracowali ludzie, zaczynający w naszym salonie. Parokrotnie rozmawiałem z nimi nt. "zalań" telefonów i zgodnie twierdzili, że zawilgocenia mogą się zdarzyć nawet, jeśli telefon nie upadł w śnieg, czy do wody i jest to zupełnie normalne.

Zresztą nie widzę powodu, dla którego mieliby dla własnego widzimisie rezygnować z kasy, którą dostawali za każdą dokonaną naprawę, żeby na dodatek wysłuchiwać wrzasków klientów.

Co do Regenersis to nie mam do nich zastrzeżeń, a naprawy iPhone (robią to dla Orange i zdaje się, że Tmobile) dokonują szybciej, niż serwis iSource, czyli autoryzowany serwis Apple.

Telefon
    Lumia 900
    ROM
    nie wiem
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    2 po powrocie z Regeneris, odniosłem telefon do serwisu Nokia Care przy Al. Niepodległości. Niestety w statusie naprawy jest, że odesłali do Regeneris. Za pierwszym razem wymienili podobno część która 1 dzień pracowała. Słabo oceniam serwis, który nie usuwa usterki. A do tego poco wysyłali telefon do Anglii?
    Sent from my Lumia 800 using Board Express

Awatar Pewek

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    12
    @windowsiarz - to większość przypadków musiała być "wytwarzana" w czasie transportu, bo kolega miał komis i wszystkie telefony, które wysyłał do Regenrsis dokładnie fotografował. Po powrocie - w wielu przypadkach - te słuchawki wyglądały zupełnie inaczej.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów