Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Bateria

Telefon
    Lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Bateria

Raz jeszcze ponawiam może ktoś ma podobne problemy jak ja; mam taki problem z moim telefonem,że od około miesiąca ładuje się on fatalnie! a wręcz w ogóle. Nie wiem czego to jest wina czy ładowarki czy baterii ale gdy podłączałam go do oryginalnej ładowarki raz się ładował do 100% przez około 5h a raz się ładował do 70% . Patrzyłam również na innych ładowarkach i jest podobnie. Teraz jest już gorzej. Wczoraj koło 13 telefon rozładował mi się doszczętnie , podłaczyłam go do ładowania i telefon włączył mi się dopiero dziś o 11 :/ cały czas była bateria na początku ładowania, zresztą co chwilę wibrował więc chyba coś nie łączyło na dodatek telefon jest teraz podłączony niby do ładowania a się nie ładuje mam ciągle 0% później jakby na chwilę ożywa i naładuje mi się do 3, 5 % a raz jest nawet totalne szaleństwo i dojdzie do 60% a później spada mimo,że jest podłączony do ładowania. Może mi ktoś coś doradzić? Napisałam trochę chaotycznie ale mam nadzieje,że zrozumiecie o co chodzi. Jeśli chodzi o wymianę baterii jeśli będzie taka konieczność to mam pytanie jakie są to koszty gdy nie mam karty gwarancyjnej ? i ile to trwa. Uwielbiam Lumię ale przez tą fatalną baterię która nie wytrzymuje nawet dnia przy normalnym użytkowaniu powoli mam jej już dość.

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Cześć!

Lumie 800 miały problemy z bateriami i chyba właśnie zostałaś jednym z nich dotknięta. Nie pozostaje nic innego jak wymiana baterii na nową.

Koszt takiej zabawy jest zależny od serwisu.

Sama bateria już sporo kosztuje:
    http://www.ebay.it/itm/BATTERIA-ORIG...e382bb0&_uhb=1

Nie masz szans na dostanie karty gwarancyjnej?

Telefon
    Lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Dostałam ją jako prezent od chłopaka a On ma taką tendencję, że wszystko gubi lub wyrzuca nie wiem czy ją posiada ale myślę,że nie ma o czym marzyć. Chociaż teraz nie chcę zapeszać ale od czasu aktualizacji bateria ładuje się do 100% bez większych problemów ale może być to chwilowe. Tak samo patrzyłam na temat ile wytrzymuje bateria zaraz po naładowaniu 100% i byłam zdziwiona, wiele ludzi wrzucało screeny i mieli 44% i po 2 dni jeszcze ... ja mam po naładowaniu 100% 1 dzien 8 godzin maksymalnie, przy czym mam wszystko wyłączone ... więc jeśli tylko ja tak mam to bateria do wymiany chyba .

Telefon
    Lumia 620
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    23
    Ale patrzyłaś na Lumię 820 czy Lumię 800? bo powiem szczerze, że co do L800 nie wiem ile powinna wytrzymywać, a co do L820 to wiem, że dosyć długo trzymają narazie jak działa to dobrze, oby wszystko było okej a sprawdzałaś, czy nie masz jakichś aplikacji żrących pamięć? W ustawieniach, w 'kategorii' zadania w tle? Może coś tam masz takiego co Ci szczególnie zjada? Bo może masz problem z baterią tak jak to Artur napisał...

Awatar adrianos12211

Telefon
    Sony Xperia Z3 D
    ROM
    8.1.1/4.4.2
    Piwa (Postawione)
    38
    Piwa (Otrzymane)
    31
    Z tym naładowanie do 100% jest tak, że jak korzystasz przez 3 dni intensywnie to pokazuje nawet 18h po naładowaniu. Jak nie korzystasz w ogóle z fona to nawet i 4 dni pokaże.

Telefon
    Lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Mam Lumię 800 co do zadań w tle mam wszystko wyłączone, blokada po 30s wszystko ustawione tak by oszczędzać maksymalnie baterie. teraz jestem zdzwiona trochę bo mam nadal 43% pisze,że szacowany czas baterii 15h a ostatnio ładowałam 1 dzień i 14 godzin temu. Nie wiem teraz działa jakby ok tylko szacowany czas baterii chyba źle działa. Ja już powoli nie czaję tego telefonu ważne,że się ładuje teraz do 100% i działa dłuzej niż jeden dzień, zobaczę czy przetrwa do jutra, jeśli tak będzie to rekord co do odpowiedzi powyżej to jeszcze nigdy nie widziałam by pisało,ze mam jeszcze 4 dni pracy. DObra mam nadzieje,że będzie wszystko ok

Awatar adrianos12211

Telefon
    Sony Xperia Z3 D
    ROM
    8.1.1/4.4.2
    Piwa (Postawione)
    38
    Piwa (Otrzymane)
    31
    Bo widocznie używasz intensywnie, napisałem wyraźnie, że jak się nie korzysta to się wydłuża czas. Nie korzystaj przez tydzień z fona to zobaczysz, że wydłuży się szacowany czas baterii. Wszystko działa jak powinno

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)