Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Głośnik Nokia MD-11

Telefon
    Nokia Lumia 720
    ROM
    858
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    0

Głośnik Nokia MD-11

Zakładam temat nowy bo nie wiem czy już gdzieś ktoś pisał o tym głośniku. kupiłem go w Saturnie w Krakowie, byłem zaskoczony jak głośno gra i chyba trochę przegiołem z słuchaniem muzyki na max i głośnik zaczął się wyłaczać przy wysokim poziomie głośności. Oddałem go na gwarancje jakie było moje zdziwienie gdy po bardzo krótkim czasie przyszedł mi sms, że głośnik jest do odbioru w Saturnie )) gościu mi mówi, że niby go wymienili na nowy i tak też jest napisane na protokole z reklamacji. Zadowolony wracam do domu i stwierdzam, że to jest ten sam głośnik z tą samą wadą a serwisat był tak beszczelny by napisać mi, że wymienili głośnik na nowy. Także pomóżcie chłopaki, mi nawet nie chodzi o to, że jestem można powiedzieć stratny 79zł bo to jest mała kwota ale mam nadzieje, że tego cwaniaczka wyrzucą z roboty. http://sdrv.ms/10MKLXV

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Idziesz jeszcze raz na gwarancję i mówisz co się dzieje. Muszą dać ci nowy albo naprawić.

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    dokladnie, jezeli posiada slady użytkowania a na gwarce masz ze otrzymales nowy to jak najszybciej idz sie upomnij czemu sie tak dzieje, ja bez nowego bym nie wyszedł, hmm postaw sprawe jasno - zwrot pieniedzy albo wywiązanie sie ze świadczen gwarancyjnych.

Telefon
    Nokia Lumia 720
    ROM
    858
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Tym razem udałem się prosto do Nokia Card i od razu powiedzieli mi, że tych głośniczków się nie naprawia tylko wymówienia na nowe i opisali też dokładnie, ze jak odebrałem niby nowy głośnik to dalej wywalalo przy wysokiej głośności..
    I dodali, ze te głośniki raczej się nie psuja wiec musieli mi ten sam wysłać przez pomyłkę

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Nie przez pomyłkę tylko przez lenistwo/pseudospryt tego w serwisie. Myślał że może uda się żebyś się odczepił za darmo, ale jednak się nie udało. I dobrze.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów