Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Wątek: Fable III na PC.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176

Fable III na PC.

Witam, mam problem z grą Fable III otóż po instalacji gry jak próbuję ją włączyć to pojawia się czarny ekran, wyskakuje Windows Live, a raczej część animacji bo gra już się wyłącza i pojawia się że program przestał działać. Próbowałem z 10 sposobów przeinstalowywałem, dogrywałem cracki i pliki i nic nie działa. Za pierwszym razem jak ją włączałem to musiałem utworzyć konto, więc zrobiłem konto offline, tak jak wszyscy podawali, ale po utworzeniu gra się wyłączyła i od tamtej pory jest tak jak piszę u góry.

Ktoś ma jakieś wskazówki? Masakra jakaś.. wczoraj się z tym parę godzin męczyłem, dzisiaj już prawie 3 godziny i mam dosyć...
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Awatar rb_zg

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    Zawsze aktualne
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    13
    Zadzwoń do suportu producenta gry.
    Pozdrawiam
    Robert Błaszczak
    http://www.blaszczak.pl

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113

RE: Fable III na PC.

jak zadzwoni do producenta skoro ma pirata? najlepiej napisz jak i na czym instalujesz i jaką witamine zapodajesz?
    Sent from my lumia 820 using Board Express

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    No że mam pirata to chyba normalne

Konkretnie to mam obraz płyty, instaluje się bez problemu instalacja przebiega cała sprawnie i bez błędów. Na początku brakowało dwóch bibliotek .dll więc je dograłem z internetu, potem działo się to co pisałem w poście pierwszym, czyli wyłączanie.. I ani razy nie pojawiła mi się ta flaga czerwona ze złotym X.

btw. System to Win 7 Home Professional x64
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    25
    Przeszedłem tą gierkę całkiem fajna. Miałem zainstalowaną na Viście. Też miałem pirata i też miałem jakiś problem ale już nie pamiętam szczegółów bo to wieki temu było.

Awatar rb_zg

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    Zawsze aktualne
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    13
    Hmm, a co to jest jakieś forum złodziei?
    Pozdrawiam
    Robert Błaszczak

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    jakich złodzieji znowu? chwileczke - ja np. zanim kupiłem oryginał to potestowałem na piracie - czy to złodziejstwo ? raczej nie. co do problemu to spróbuj uruchomic gre w trybie zgodnosci z xp sp3 - czasami pomaga.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Cytat Zamieszczone przez rb_zg Zobacz posta
    Hmm, a co to jest jakieś forum złodziei?
    Watch out we got a baddas over here
    Kolego nie wiem z której choinki się urwałeś, ale nikt tutaj Ciebie nie nazywa złodziejem, a nie wierzę że płacisz za coś co możesz mieć za darmo.

Żaden tryb zgodności nie pomagał, tak samo uruchomienie jako administrator.. nie wiem co jest nie tak :/

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    25
    Złodziej to złodziej a pirat to pirat. Jak pirat pobiera grę z chomika to twórcy nie ubywa z konta. Poza tym kilkukrotnie zdarzyło mi się kupić oryginał po przetestowaniu pirata. Zresztą nie bawmy się w wielkich sprawiedliwych. Sami twórcy niejednokrotnie nie walczą z piractwem bo wiedzą że w pewnym stopniu napędza ono rynek.

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    Cytat Zamieszczone przez Arkhan Zobacz posta

Żaden tryb zgodności nie pomagał, tak samo uruchomienie jako administrator.. nie wiem co jest nie tak :/
    odinstaluj gre i uruchom ponownie kompa - wystartuj instalke w trybie zgodnosci.
    jezeli masz karte nvidia zainstaluj najnowszą wersje punkbustera - tez czasami pomaga podobno - ja miałem od zawsze amd na intelu wiec nie miałem tego problemu.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Ta gra obsługuje punkbustera? Nie prosiła o jego instalację, ani go nie mam..

Ok, usuwam i zaraz ainstaluję od początku.

Gdzieś wyczytałem wcześniej żeby usunąć dokładnie całego tego Windows Live i zainstalować od początku, zrobiłem tak i teraz gra crashuje się po zalogowaniu przez niego, co oznacza że to wina już tylko Fable. Przy pierwszej próbie pojawiła się animacja, później już wyłączało się od razu... nie mam pojęcia co robić :/

Znalazłem bibliotekę .dll która pozwala na uruchomienie gry bez Windows Live. Teraz wiem że to na 100% gra nie działa, a nie Windows Live. :/
    Ostatnio edytowane przez Arkhan ; 17-06-2013 o 22:21

Awatar rb_zg

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    Zawsze aktualne
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    13
    Cytat Zamieszczone przez Arkhan Zobacz posta
    Kolego nie wiem z której choinki się urwałeś, ale nikt tutaj Ciebie nie nazywa złodziejem, a nie wierzę że płacisz za coś co możesz mieć za darmo.
    No tak, zrobiło się ciemno, spadam więc po jakieś fajne auto. Przecież po co mam kupować skoro stoją na ulicy i mogę mieć za darmo. Przydałaby się Lumia 920 zamiast kupionej 820 (po co w ogóle ja ją kupowałem, głupi), więc po drodze stuknę szybę w jakimś sklepie RTV i też będę miał za free.

A tak bez sarkazmu, to mocno dziwię się administratorom i właścicielowi tego forum, że dopuszczają takie posty na forum.
    Pozdrawiam
    Robert Błaszczak

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Widzę że kompletnie nie odróżniasz piractwa od kradzieży. Powiem ci tak, 99% osób które kupują gry, najpierw je ściągają żeby sprawdzić czy zadziała/czy ładna grafika/czy warto, więc jak miałbyś idealny timing ze zgłoszeniami na ludzi to byś mógł zapuszkować większość populacji naszego kraju do września. Nie wiem czy jutro coś mi strzeli do głowy i zamiast chleba kupię grę (kiepskie porównanie) ale jeśli to zrobię to jest to tylko moja sprawa. Internet to miejsce gdzie każdy może być każdym, a ja nie mam zamiaru kłamać że kupiłem grę, bo nikt mi nie uwierzy.

Reinstalacja gry nic nie dała, ciągle ten sam problem..

Awatar rb_zg

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    Zawsze aktualne
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    13
    Arkhan, za darmo na tym świecie to możesz ściągnąć sobie jedynie gacie z tyłka (dziewczynie to już nie za darmo). Jeśli chcesz sprawdzić, to od tego masz wersję demo danego produktu. Ja mam świadomość, że ludzie używają nielegalnego softu nagminnie, ale żeby się tak tym publicznie chwalić, to jest już czysta głupota.

Porządne, dbające o swoją reputację fora internetowe nie powinny dopuszczać do publikacji takich tematów.
    Pozdrawiam
    Robert Błaszczak

15. Piwa adrianos12211 postawil(li) piwo za ten post
    Awatar adrianos12211

Telefon
    Sony Xperia Z3 D
    ROM
    8.1.1/4.4.2
    Piwa (Postawione)
    38
    Piwa (Otrzymane)
    31
    Arkhan i co mówiłem to samo Ci na chatbox, a Ty że tylko ja tak uważam
    Nie będziemy na forum tolerować piractwa.
    Pamiętam jak bana dostał Mod za nakłanianie piracenia Windows.

17. Piwa rb_zg postawil(li) piwo za ten post
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)