Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pierwsze wrażenie. moze cos na wzor mini recenzji

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1

Pierwsze wrażenie. moze cos na wzor mini recenzji

Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. Niby plastik, ale idealnie wpasowany. Szybka od ekranu lekko wystaje, przez co może być narażony na zniszczenie przy upadku. Ale telefon z każdej strony jest zaokrąglony, przez co fajnie leży w dłoni.
    DŹWIĘK
    Głośnik gra całkiem głośno i jakość dźwięku jest zadowalająca. Natomiast na słuchawkach nie ma rewelacji. Zarówno na zwykłych jak i na moich(KOSS UR40). Omnia 2>Ativ=Omnia7...
    WYSWIETLACZ
    Wyświetlacz rewelacyjny. Duży i przejrzysty. Wszyscy wiemy na co stać ekrany SuperAmoled. Bardzo mile zaskoczył mnie dotyk. Reaguje nawet przez całkiem grubą koszulkę. Nie wiem jak jest na Lumiach, które szycą sie działaniem dotyku przez rękawiczki, ale myślę, że pod tym względem Ativ też bardzo dobrze sobie radzi i nie odstaje od konkurencji.
    APARAT
    Nie mam porównania, ale jak dla mnie robi piękne zdjęcia. Dużo lepsze niż na poprzednich modelach które miałem okazje dzierżyć (Omnia 2 i 7, Huawei g300 i wave 2). Wrzucę jutro kilka zdjęć.
    Podoba mi się opcja robienia zdjęć przednia kamerka. Jakość lepsza niż w 3 megapixelowych cybershotach w SE(wiem, dzieli je epoka, ale to jednak przednia kamerka)
    WSPARCIE
    Niby wszyscy narzekają ale w Samsung Zone jest tych kilka autorskich aplikacji. Mam go od wczoraj a już część tych aplikacji była aktualizowana. Jest jedna fajna aplikacja, która z każdym odblokowaniem ekranu zmienia nam tapetę.
    BATERIA
    Rano ładowana do 90%... ok 30 min rozmow, 500-600 smsow, gdzies 4h wlaczone wifi i pobieranie aplikacji, troche grania (1-2h) i z godzinę muzyki. Zostało 15%... Wiec, jak dla mnie, to rewelacyjny wynik.
    WIFI
    Nie różni się praktycznie tym co było w Omni 7. Taki standard. Nic specjalnego.
    PODSUMOWANIE
    Dla mnie rewelacja. Genialnie się ogląda filmy, super czuły i wielki ekran, jakość rozmów również na dobrym poziomie. Fajnie głośno i wyraźnie słychać. Fajny w dotyku Ogólnie jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem Ativa to serdecznie go każdemu polecam.

ps. Nie muszę chyba dodawać, że wszystko działa super płynnie to oczywiste

Poprawiłem literówki, przecinki oraz dodałem polskie znaki. mcmc

Awatar tyrlas

Telefon
    Lumia 820
    ROM
    najnowsze
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    siema,jak wiesz sam niebawem prawdopodobnie zakupie ativ'a. napisz jak wyglada glosnosc na sluchawkach,da rade napedzic koss'y??czekam tez na przykladowe fotki

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Powiem ci tak. jak dla mnie to graja dosyc glosno. sporo głosniej niz np na omnii 7. z tym ze sama jakosc nie jest jakas szałowa. Choc powiem ci szczerze ze odkad kupilem karte dzwiekowa do kompa to sluchanie muzyki nabrało nowego znaczenia i moze dlatego ciezko mi pozytywnie ocenic jakosc sluchania w ativie mam chyba za duze wymagania
    http://www19.zippyshare.com/v/77130117/file.html
    nie mialem za bardzo czasu zeby zrobic wiecej

Awatar tyrlas

Telefon
    Lumia 820
    ROM
    najnowsze
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    W sumie wystarczy zeby dobrze napedzilo dokanalowki. bo lumia 800 czy xperia j z ktora czesto mam doczynienia bardzo cicho gra z dokanalowymi sony mdr. A zdjecia...szczerze to szalu nie ma,spodziewalem sie czegos lepszego.

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    wiesz, wszystko bylo na auto. no i tez specjalnie sie jakos nie przykladalem. na fonie wygladaja duzo lepiej

Awatar tyrlas

Telefon
    Lumia 820
    ROM
    najnowsze
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    no wiem wiemna tel pewnie lepiej ze wzgledu na ekran amoled,na kompie te kolory jakies blade i szczegolowosc mala.nie sa jakies BARDZO fatalne,ale spodziewalem sie poprostu wiecej. jak bedziesz mial chwile zrob wiecej zdjec czegos blizej ciebie,jakies przedmioty,makro.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)