Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zalany telefon

Telefon
    HTC 7 Mozart
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Zalany telefon

Witam! Dzisiaj w nocy mój telefon miał styczność z wodą (nie dużo około 5cm), ale wiadomo dla smartfonów może okazać się to śmiertelne. Co prawda od razu po upadku do wody został z niej wyjęty (działał), więc od razu wyłączyłem wyjmując baterię, a że całe zdarzenie działo się w łazience podczas nalewania wody do wanny, więc miałem możliwość wytarcia go, a nawet osuszania suszarką przez dłuższy czas w miejscu gdzie znajduje się bateria. Dzisiaj rano telefon włączyłem i ku mojemu zdziwieniu telefon działa, ale gdy chcę go zablokować lub odblokować po tym jak sam zgaśnie to nie reaguje na ten klawisz w ogóle. Jakaś rada? Mam go jeszcze zostawić na jakiś czas? Czy przygotowywać już gotówkę na serwis bo jak przypuszczam gwarancja nie obejmuje zalań telefonów?

Awatar Pawlis

Telefon
    Lg optimus G
    ROM
    Android
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Nie potrzebnie zakładałeś dwa tematy Wrzuć go do ryżu na dzień czy dwa a potem udaj się do jakiegoś serwisu z wanienką ultradziękową aby pozbyć się osadu z przewodów

Wysłane z mojego AT100 za pomocą Tapatalk 4

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)