PDA

Zobacz pełną wersję : Lumia 1520 problem z aparatem falowanie

roberto74
03-08-2014, 17:25
Witam wszystkich na forum. mam od 3 m cy 1520 i od paru dni mam problem z falującym obrazem , tak na zdjęciach jak i podczas filmowania. problem znika podczas używania przedniej kamerki . ciekawostka- "oczko" aparatu głównego nie jest w centrum tylko uciekło w bok " zezuje " ,a to zaczęło się podczas gorącego dnia w namiocie ( cień ) ale 30 stopni upał . wydaje mi się iż przez temp. coś się w kamerce rozkleiło . restarty itp. już były oraz delikatna próba magnesem wycentrowania oczka cyklopa. czy ktoś miał już taki problem ? na gwarancji jest jeszcze. jakiś dobry serwis ktoś może polecić w opolskim ? z góry dzięki i pozdrawiam :)

Ziom41
03-08-2014, 19:38
Oddaj do Nokia Care

roberto74
03-08-2014, 20:46
ok dziękuję bardzo. dam cynk po akcji

roberto74
26-08-2014, 22:36
Witam. po trzech tygodniach wróciła z nową płytą główną, oraz paroma rzeczami od aparatu. Nowy imei i cyjan . na razie jest dobrze.pozdrawiam

fracussj4
15-11-2014, 23:59
Witam wszystkich, to mój pierwszy post:) Chciałem się dowiedzieć, jak się sprawuje nokia po powrocie z serwisu? Sam niedawno kupiłem 930 i mam podobny problem. Pozdrawiam :)

Andersan
18-11-2014, 11:49
Do tej pory nie znalałem. W symbianie nagrywal mi 5kl/sec, bez dzwieku, w zadanej rozdzielczosci, przechowując tylko tyle danych na ile mu pozwoliłem. Reszte nadpisywał.
Proszę poprawić post, by można było go zrozumieć, albo poleci do kosza

Antosia26
25-09-2015, 21:44
I jak teraz nokia? Ja mam teraz ten sam problem po zmianie wyswietlacza :ehh: oddalam do wymiany i po wymianie wlasnie ekran mi skacze i nie wiem czy to wina osoby wymieniajacej czy cos z ekranem nie tak a moze przez upadek to ;/ o dziwo upadl mi telefon na ekran przez co wyswietlacz mi sie wylal, dodam ze przednia kamerka dziala bez problemu