PDA

Zobacz pełną wersję : Nie włącza się

jackqazz
27-05-2012, 13:10
Mam problem. Podłączyłem moją omnie do komputera w trybie boot loadera, zaczął instalować się sterownik, chciałem przesunąć telefon i wypadła z niego bateria ( bo wczesniej resetowałem i klapka była otwarta). Gdy ponownie włożyłem baterię do telefonu już nie chciał sie uruchomić. Probowałem resetowac za pomocą aparat+volume+power niestety nic sie nie dzieję, kompletnie nic żadnej wibracji. Podłączałem do sieci i też nic. Nie mam pojęcia co się stało. Ma ktoś jakiś pomysł?

djtonka
27-05-2012, 17:04
Pierwsze sprawdź miernikiem czy bateria ma napięcie powyżej 3.45V. Jeśli jest mniej to musisz sprawdzić na innej baterii.

jackqazz
28-05-2012, 00:24
gwarancji niestety nie mam już. Zobaczę czy bateria jest sprawna. A słyszał ktoś kiedyś o podobnej sytuacji w urządzeniach z WP7?

jackqazz
28-05-2012, 16:28
wyjęcie baterii nic nie dało. Sprawdzałem napięcie było w granicach 2.8 v.. ale jak chciałem uruchomić na innej ( co prawda od innego urządzenia i mniejszej ale też 3.7 v ) to nic się nie działo. Czyli to chyba nie wina baterii.

Może to jakiś błąd softu? Myślę żeby sprubować USB Jiga opisanego tutaj :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1092824

djtonka
28-05-2012, 18:08
Jeśli użyłeś baterii z innego telefonu to nie musiał się uruchomić bo ma inne BSI. Przy tak słabym napięciu service manual pisze o podmianie baterii.