PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka ochrona telefonu/ekranu?

czoksc
13-02-2013, 22:00
Siema,

Uzywacie do swoich telefonikow jakichś pokrowców/kabur/folii? jak tak to jakie polecicie ? :>
Jak sie telefon zachowuje podczas upadku? w sensie jeden upadek i po ekranie ? Mieliscie jakies juz ekscesy zwiazane z upadkiem ?

Wafeleki69
13-02-2013, 22:08
1. Folia nie ! - dlatego że drobinki syfu dostają się miedzy folie, a ekran i się rysuje.
2. Ja używam pokrowiec http://images.okazje.info.pl/p/telefony/5029/th220/htc-po-s520.jpg ( coś takiego ) Jak na razie nie miałem problemu .
3. Upadek oj już miał z około 1,5m na kafelki i nic nawet śladu nie ma na obudowie, drugi się nie liczy bo za nisko było.
Zmień temat, bo lekko odbiega od przesłania.

prV
14-02-2013, 01:07
Że co proszę? Syf pod ekranem? Nie wiem jak ty zakładasz folię że masz syf ale ja nie mam pod folią ani drobinki :) Jak się umiejętnie założy folię to jest to doskonała ochrona wyświetlacza.

Wafeleki69
14-02-2013, 01:32
Myślę że na założenie, bynajmniej znaczy coś innegoprzynajmniej położenie foli na ekran to nie trzeba INŻ ;). bardziej mi chodziło o momenty nie uwagi przy których folia odrywa się. Swoją nie uwagą porysowałem tak dwa telefony, po całkowitym zdjęciu foli ( głownie w rogach i okolice ich ) było zarysowane, lub widoczne ślady .

prV
14-02-2013, 11:26
Nie miałem jeszcze takiego przypadku żeby mi się folia oderwała. Poza tym jakby mi coś wpadło pod folię to co prędzej bym ją odkleił, umył pod wodą i założył ponownie.

mcmc
14-02-2013, 11:32
Nie zgodzę się z negatywną opinią o folii. Miałem od nowości na SGS, mam na iP4 i wiem, że na nim też folia była od nowości. Nic się nie odklejało, a ekran po jej zdjęciu wygląda jak nowy mimo ponad 2 lat użytkowania.

Maciej
21-02-2013, 11:40
Ja nigdy nie miałem folii - na HTC Magic, HTC Desire, Samsungu Wave oraz teraz na L820, nigdy jakieś większe ryski się nie narobiły a większy komfort używania. Po folii, przynajmniej mi, jakoś dziwnie palec chodzi.

Daanieeel
21-02-2013, 12:00
Od początku na swoim poprzednim telefonie (samsung galaxy Gio) posiadałem folie i nawet w 2 miejscach odeszla troche i faktycznie syfek sie dostal ale po zdjęciu i przetarciu miejsca nie było ani jednej ryski. Więc na HTC którego dostane za kilka dni mam nadzieje też założe folię i polecam taką ochrone