Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Wątek: Problem z płatnością

Telefon
    Samsung Omnia
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Problem z płatnością

Witam, na komputerze na stronie dodałam kartę kredytową, zapłaciłam za aplikację jednak abym mogła ją zainstalować na telefonie potrzebuję nacisnąć KUP. I w tym problem. Gdy klikam KUP w marketplace wyskakuje że karta kredytowa nie została dodana do konta, gdy dodaję ją na telefonie wyskakuje że taka karta już istnieje(logiczne, dodałam ją na komputerze) Jak mam zainstalować aplikacje?

Awatar Bounce

Telefon
    Moto G 2014
    Piwa (Postawione)
    125
    Piwa (Otrzymane)
    118
    Usuń kartę na komputerze a dodaj na telefonie, może to pomoże.

Telefon
    Samsung Omnia
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Da się to zrobić? jak?

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    pobierz aplikacje przez kompa

Telefon
    Samsung Omnia
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Gdy próbuję tak pobrać wyskakuje że komputer nie może połączyć się z telefonem, a póżniej że wysłano na maila LIVE i jest to załącznik to marketplace i cały czas pokazuje że nie mam dodanej karty

---------- Post dodano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

czy istnieje jeszcze jakaś inna możliwość dodania istniejącej karty do marketplace?

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    musisz dokładnie zaktualizować dane na koncie ,sprawdź czy zgadza sie numer telefonu itp.

Telefon
    Samsung Omnia
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Wszystko się zgadza, gdy wchodzę w te kary na komputerze, zaznaczam tą, którą dodałam, klikam dalej i wyskakuje błąd. i cały czas nie mogę dodać jej na telefonie w marketplace ponieważ "już istnieje". I nie wiem jak mam zainstalować aplikację, którą kupiłam inaczej niż poprzez marketplace.

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    jaki błąd wyskakuje?opisz dokładnie co i gdzie wyskakuje,co to za karta itp.

Telefon
    Samsung Omnia
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    W "Wybierz metodę płatności" mam tą kartę, zaznaczam, klikam dalej i wyskakuje "Nie można autoryzować metody płatności. Upewnij się, że informacje są poprawne lub użyj innej metody płatności. Jeżeli ten komunikat będzie się nadal pojawiać, skontaktuj się z instytucją finansową.". Jest to karta wbk mastercard debit. Jak płaciłam to nic takiego nie wyskakiwało.

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    mam rozumieć że zakupy w marketplace były dokonywane za pomocą tej karty i nagle pojawił sie problem? jakie potwierdzenia przyszły ci na pocztę?

...to zwykła karta debet czy kredytowa?by płatności były realizowane należy podpiąc karte kredytową ewentualnie karte prepaid

Telefon
    Samsung Omnia
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Tak, kupiłam aplikację za pomocą tej karty, na pocztę przyszło "Dziękujemy za kupienie aplikacji .. w Sklepie Windows Phone. i później instrukcja instalacji" To debet, ale pieniądze z konta mi pobrało. I gdyby tego było mało przyszedł mi mail: " Ostatni zakup wymaga aktualizacji konta usług firmy Microsoft‏" gdzie każą mi ponownie zapłacić za aplikację. Chore. Co mam zrobić?

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    sprawdz na początek czy stan konta się zgadza,czy napewno poszła płatność.nie potwierdzenia tylko przelicz czy poszła kaska za aplikacje

Telefon
    Samsung Omnia
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    przeliczyłam, poszła

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    ile czasu temu zapłaciłaś za tą aplikacje? też miałem taki problem w sytuacji gdzie używam polskiej i holenderskiej karty sim,po przewachlowaniu karty sim musiałem zaktualizować informacje na koncie MS by faktycznie doszło do transakcji.Gdzieś przyczyna tego musi być,a lepiej ją znaleść zanim ci zablokuje MS płatność.Też miałem problem z płatnością w sytuacji gdzie aktualizacja zabezpieczeń konta wisiała w powietrzu.Sprawdz swoje dane dokładniej :https://www.windowsphone.com/pl-pl/my/account ,sprawdz co się dzieje w tej zakładce: Wyświetl informacje rozliczeniowe

Telefon
    Nokia Lumia 800
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ja też mam problem z zapłaceniem za aplikację. Problem innej natury, ale piszę tutaj, bo to jest chyba idealny wątek.

Mój problem polega na tym, że ja nie mogę zapłacić za aplikację, ponieważ nie mam karty kredytowej. Mam tylko płatniczą. Wiem, że jak ma się telefon z wp8, to można zapłacić przez paypal, którego mam. Czy jest możliwość, żeby ściągnąć aplikację na telefon znajomego z wp8, zapłacić za nią paypalem, a potem przesłać (np. mailem, przez bluetooth) tę aplikację na moją lumię 800?

Jeśli nie, to czy jest jakiś inny sposób płatności za aplikację? Wiem, że niektóre debetowe przyjmuje, ale oczywiście nie moją. Denerwuję się tym, bo mam pieniądze, a nie mogę zapłacić za aplikację... Chyba zaczynam rozumieć moich rodziców i ich problemy, które mieli za komuny

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)