Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 62

Wątek: Zmiany po Amber

Awatar Bounce

Telefon
    Moto G 2014
    Piwa (Postawione)
    125
    Piwa (Otrzymane)
    118

Zmiany po Amber

Jako, iż L520 została dość okrojona z dodatków od Nokii pozwolę sobie wymienić listę zmian po aktualizacji Amber.

Więc:
    - Radio FM
    - Data Sense
    - Filtr połączeń + SMS
    - Profil kolorów Lumia
    - Nokia Smart Cam
    - W Wi-Fi opcja wyszukania pobliskiej sieci WiFi
    - Obróć aby wyciszyć
    - możliwość wybrania aplikacji, która ma się uruchamiać po wejściu w aparat
    - bateria trzyma lepiej i szacuję większy czas pracy niż wcześniej
    - system działa trochę szybciej, na pewno już nie ma tego czekania przy naciśnięciu choćby ustawień, gdzie telefon odczekiwał 3 sekundy aż wejdzie, aplikacje również trochę szybciej się uruchamiają
    - folder "inne" już się tak nie powiększa, przy zainstalowaniu aplikacji i gier (łącznie 2.7GB) prawie w ogóle się nie podniósł poziom mb

To chyba tyle. Niestety double tap to wake nie ma, jak już pisano. Opcja profilu kolorów Lumia dla tego modelu jest bardzo przydatna, ustawiając temperaturę kolorów na chłodną biel już nie jest taka żółta i nasycenie na maximum to barwy są dużo żywsze.

---------- Post dodano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Widzę jeszcze nowe tła na tapetę, całkiem ładne.

2. Piwa Arkhan postawil(li) piwo za ten post
    Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Rip Radio FM dla l620[*]

Bardzo cieszę się ze folder inne się nie powiększa, bo już ponad 600 mb ma u mnie..
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Zbanowany
    Telefon
    Lumia 620
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Pewnie przyjdzie pora na FM bo sam go szukałem.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Przecież l620 nie ma modułu do radia FM. Dlatego nie ma radia. Tak czy siak, radio to zbędna funkcja, chyba że macie nie komercyjne radia w okolicy z normalną muzyką.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Zbanowany
    Telefon
    Lumia 620
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Zdecydowałem się wsiąść za złotówkę jak to znalazłem z myślą o Amber
    http://wmpoweruser.com/lack-of-fm-ch...radio-support/

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Tego to się nie spodziewałem. Ale skoro Nokia tak twierdzi że l620 nie ma modułu radia FM, to może i z chipsetu go wylutowali małymi skośnookimi rączkami w fabrykach Nokii gdzieś na dalekim wschodzie

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    W sumie dla mnie widoczna jest tylko jedna zmiana - mocno odczuwalne wydłużenie czasu pracy na baterii. Trzyma mi na prawdę dużo dłużej i to bardzo miła niespodzianka. Co do folderu "inne" to przed aktualizacją miał u mnie jakoś 530MB a teraz ma 442 i uważam, że to i tak dużo za dużo. Po wyczyszczeniu historii przeglądarki ubywa trochę, ale bardzo niewiele, bo czyszczę ją co 2-3 dni. Miałem nadzieję że uda się po aktualizacji zmniejszyć folder "inne" chociaż do 200MB, a tu zmniejszył się o mniej niż 100 :/

Awatar Bounce

Telefon
    Moto G 2014
    Piwa (Postawione)
    125
    Piwa (Otrzymane)
    118
    Bateria tak, dłużej trzyma.

A z tym "inne" to nie wiem czy rozumiesz, bo po aktualizacji Ci się nie usuną śmieci z stamtąd ale za to nie będą tak przybywać. Ja widzę różnicę, bo przed Amber instalując 3.5GB gier miałbym już 700-800 mb inne a teraz mam 400mb. Ja różnicę też widzę w kolorach. Ustawiając sobie właściwy profil jest o wiele lepiej, kolory są żywsze, biel 10 razy bielsza itd. Nawet czerń w niektórych miejscach jak np. ustawienia wydaje się ciemniejsza, bo zwiększyła się różnica kontrastu między białym a czarnym.

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Cytat Zamieszczone przez pawo12 Zobacz posta
    W sumie dla mnie widoczna jest tylko jedna zmiana - mocno odczuwalne wydłużenie czasu pracy na baterii. Trzyma mi na prawdę dużo dłużej i to bardzo miła niespodzianka. Co do folderu "inne" to przed aktualizacją miał u mnie jakoś 530MB a teraz ma 442 i uważam, że to i tak dużo za dużo. Po wyczyszczeniu historii przeglądarki ubywa trochę, ale bardzo niewiele, bo czyszczę ją co 2-3 dni. Miałem nadzieję że uda się po aktualizacji zmniejszyć folder "inne" chociaż do 200MB, a tu zmniejszył się o mniej niż 100 :/
    Z tym że folder "inne" tak nie będzie nigdy działać. On musi być bo taka jest specyfikacja systemu - im więcej aplikacji etc tym większy on będzie.
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar as007

Telefon
    LG Nexus 4
    ROM
    Android 4.3
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    6
    A mnie wydaje się, że to raczej powody marketingowe spowodowały, że L620 nie dostała aktualizacji do programu do radia FM. To tyle off-topu, a co do zmian, to rzeczywiście - u brata pojawiła się opcja zmiany barw, a także poprawiła się żywotność baterii.

Telefon
    lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    a L520 ma wbudowany ten moduł FM??? czy nie?
    jeżeli tak to jaki program trzeba ściągnąć ??

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Ma ten moduł, żadnego programu, radio pojawia się automatycznie po aktualizacji w muzyka+wideo.

Awatar as007

Telefon
    LG Nexus 4
    ROM
    Android 4.3
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    6
    Czy po aktualizacji u was zmniejszył się trochę folder inne, bądź odjęło trochę pamięci? Mam telefon w którym częściowo pobrało aktualizację, folder inne waży już 1,5 GB i nie wiem, czy po aktualizacji coś się polepszy bez hard resetu?

15. Piwa trebol1991 postawil(li) piwo za ten post
    Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Mi na l620 po aktualizacji inne z około 500 mb spadło na dokładnie 47 mb. Teraz, cztery dni po aktualizacji jest 62 mb.
    Bez hard resetu.

Awatar as007

Telefon
    LG Nexus 4
    ROM
    Android 4.3
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    6
    OK, to instaluję, ale zatrzymało się na przygotowanie do instalacji:100% - trwa to już 15 minut. Tak ma być?
    EDIT: OK, poszło
    Ostatnio edytowane przez as007 ; 26-09-2013 o 22:28

Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)