Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Czy warto kupić 520tke?

Telefon
    nokia n 95
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Czy warto kupić 520tke?

Witam
    jestem tu całkiem nowy i właśnie zastanawiam się nad kupnem Lumi 520 ze względu na GPS i wsparcie glonass, potrzebuję głównie do endomondo lub sportstrackera, więc chciał bym wiedzieć jak to działa, dodam że zupełnie nie znam systemu, na androidzie nic z glonassem w tej cenie w Playu nie znalazłem?
    Więc proszę o opinie
    Interesuje mnie jakość GPS w tym tel. tzn czy szybko się fiksuje i czy nie rwie połączenia?
    Ale nie wiem też jak jest z uprawnieniami programów w WP8 (w androidzie wystarczył root i edycja uprawnień ewentualnie firewall),
    dokładnie chodzi mi o to czy , można blokować programom dostęp do internetu oddzielnie po sieci i przez WiFi, czy mogę blokować dostęp programów do pozycjonowania (GPS i sieć), oraz dostęp do kont użytkownika i kontaktów, czy też jak to wygląda w tym systemie,a szczególnie na Lumii 520.
    Ostatnio edytowane przez artazy ; 17-10-2013 o 20:33

Telefon
    lumia 520
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Witaj, co do twoich pytań moge na nie po częsci odpowiedzieć. Gps, jak w moim(zony) telefonie bez zarzutu, raz czy dwa mu się czkneło, ale tak ogólnie ,nawet w domu łapie sygnał. Co do uprawnień, no cóz, na tyle co się orientuje, masz niewielkie w porównaniu do androida. Chyba nawet zadne. Na moja skromna wiedze wtglada to tak WP8 jest systemem zamknietym, a Android , bazuje na Linuksie, a wiec otwarty system. Tyle Ci moge powiedzieć. Gps jest ok i mapy też, nie ma co zarzucic, pytanie czy bedziesz mógł wgrać inna mapę i z niej korzystać(ja nie wiem). Mieszanie i modyfikowanie systemu na moje doświadczenia , zerowe

3. Piwa artazy postawil(li) piwo za ten post

Telefon
    nokia n 95
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0
    dzięki za odpowiedź. Już troszkę jaśniej

Awatar tajson

Telefon
    Nokia Lumia 820
    ROM
    8.1
    Piwa (Postawione)
    40
    Piwa (Otrzymane)
    41
    Poleciłbym Ci kupić 520-kę. Telefon ze średniej półki, w miarę tani. GPS działa świetnie (niestety darmowa licencja tylko na terenie Polski). Co do WP8 to jedyną wadą jest chyba mała ilość aplikacji, ale z każdym dniem jest co raz lepiej. A co do samej 520-ki to tak - ekran bardzo podatny na ryski. Obudowa jest świetna - składa się z tylko jednego elementu - tylnej klapki. I tutaj tak z mojego własnego doświadczenia. 520-ka wpadła mi do rzeki i była tam gdzieś nawet do 10 minut zanim ją wyciągnąłem - zaraz po wyciągnięciu jej z wody MOGŁEM ODBLOKOWAĆ TELEFON I NORMALNIE Z NIEGO KORZYSTAĆ. Jednak wolałem zaraz wyjąć baterię i zabrać się za suszenie telefonu. Działa on do dzisiaj w 100% sprawnie. Zrobiło to na mnie mega wrażenie. Do przeciętnego użytkowania 520-ka powinna Ci wystarczyć

Telefon
    Nokia lumia 520
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    0
    A ja ci nie polecam tego telefonu ponieważ niewiem jak reszty ale mój sie grzeje i zacina sie ekran blokady a telefon zakupiony w komputroniku

Telefon
    Nokia Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0
    też kupiłem w komputroniku, cyan, nic się nie zacina, nic się nie grzeje, działa OK, polecam

Awatar tajson

Telefon
    Nokia Lumia 820
    ROM
    8.1
    Piwa (Postawione)
    40
    Piwa (Otrzymane)
    41
    Co do tego zacinania ekranu blokady - to jest zdaje się jakieś logowanie do sieci, jakieś duperele z lokalizacją itd. W każdej 520 podobno tak jest. A jeśli chodzi o grzanie się - to u mnie tylko przy bardziej wymagających gierkach.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Jak telefon się zawiesza i grzeje, to serwis albo wgranie czystego romu.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Aby nie otwierać nowego tematu podbijam temat.
    Otóż obecnie posiadam Sony Ericsson Live with Walkman i byłabym z niego całkowicie zadowolona gdyby nie fakt, że wykończyłam baterię grami, aplikacjami oraz muzyką. Mieszkam w Brazylii, a telefon kupiłam w Polsce i tutaj pojawia się problem, gdyż nie jestem w stanie znaleźć tutaj oryginalnej baterii do tego modelu. Telefon mam ciągle na kablu, bo bez ładowarki pracuje jakieś 30 minut do godziny na czuwaniu.
    Jestem już zmęczona androidem i WP wydaje się być fajną opcją. Zastanawiałam się czy kupić Lumię 520. W brazylijskich sklepach nie ma zbyt wielkiego wyboru jeśli chodzi o Nokię, tutaj królują Samsungi. Z tych tańszych modeli jest tutaj dostępna tylko Lumia 520 i Lumia 630 dual sim (ale i tak w przeliczeniu na złotówki wychodzi o połowę drożej). Po traumie, którą przechodzę z obecną baterią postanowiłam, że nowy telefon będę używać tylko do:
    1) dzwonienia i odbierania połączeń
    2) używania aplikacji Whatsapp (w naszej firmie tak się komunikujemy)
    3) rozmów przez Skypa (dzwonię na komórki do rodziców)
    4) sporadycznego użycia internetu
    Czy biorąc pod uwagę moje niewielkie wymagania warto kupić Lumię 520?
    Z góry dziękuję za odpowiedź

Awatar Ratghar

Telefon
    Nokia Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cześć, rozumiem, że mówimy o aktualizacji z poziomu (ustawienia > aktualizacje > wyszukać dostępne aktualizacje > zaktualizuj). Może banalne pytanie, ale chciałbym poprzez zapytanie mieć pewność, że o to chodzi.

Telefon
    Note 2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Może ktoś wkleić zdjęcia (robione innym telefonem/aparatem, nie screenshoty) Lumi z ustawioną największą możliwą czcionką systemową oraz drugie z normalną dla porównania? Dzięki z góry za poświęcony czas

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)