Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 62

Wątek: Moja recenzja smartfonu Lumia 920

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Wybaczcie, ale nawet w recenzjach na youtube ludzie o tym wspominają jak słabo WP reaguje na dotyk. To przesuwanie to katorga, często leżę sobie na łóżku a telefon leży przedemną wtedy jednym palcem sobie delikatnymi ruchami go obsługuję, w WP tak się niestety nie da, muszę machać żeby coś załapało.

I nie spotkałem się z recenzją w której ktoś by chwalił dotyk w jakimkolwiek telefonie z WP, bo wszystkie mają to żałosne opóźnienie...

I PathfinderPL masz chyba bardzo duże dłonie, bo wiem jak działa dotyk w WP, bo dokładnie powoli go sprawdzałem jak bardzo jest opóźniony i zamulony.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Tak wiemy Arkhan, ty sprawdzałeś i nikt poza Tobą - ja, Path i cała reszta opieramy się na jednym poście na jakimś zapomnianym forum w odmętach internetu. Zapodaj mi te recenzje, co najmniej 5 - a jeśli mi znajdziesz taką ilość to ja Ci znajdę identyczną ilość na kontratak ^^
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39
    Gdybyś Arkhan nie miał żadnych objekcji co do dotyku , to nawet niczego bym nie zauważył.Przesuwam w górę - idzie w górę , w dół i resztę kierunków - też tak jakbym chciał. Nie mam pojęcia z czym masz problem - serio.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Nie oglądałem 5 recenzji o tym telefonie, wystarczyła mi jedna http://www.youtube.com/watch?v=276BYtoD_44 najlepsze recenzje są na tym portalu.

Możesz pokazywać jakieś recenzje w których ktoś chyba bez dotykania telefonu stwierdził że dotyk działa dobrze, bo innej opcji nie widzę, wszyscy widzicie jak ten dotyk działa więc wyłączcie bycie fanbojami i spójrzcie na serio jak to działa.
    Zresztą Coder wrzucił filmik i tam też widać to żałosne opóźnienie dotyku.

Dafit chyba kpisz sobie. Nie widzisz opóźnienia sięgającego 1/4 ekranu ? Jak tak, to nie mam słów na Ciebie, ale ciesz się z tego, bo najgorszy syf który młotkiem trzeba obsługiwać będzie dla ciebie chodził jak marzenie.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    20
    Cytat Zamieszczone przez Arkhan
    I PathfinderPL masz chyba bardzo duże dłonie, bo wiem jak działa dotyk w WP, bo dokładnie powoli go sprawdzałem jak bardzo jest opóźniony i zamulony.
    Nie mam dużych, ale też nie malutkie. Trzymając jedną ręką (prawą) 920 nie obsługę całego ekranu i jak chcę kciukiem nacisnąć strzałkę to niestety śródręczem dotykam wtedy lupy.

Nie oglądałem 5 recenzji o tym telefonie, wystarczyła mi jedna http://www.youtube.com/watch?v=276BYtoD_44 najlepsze recenzje są na tym portalu.
    OK. To wszystko jasne. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

wszyscy widzicie jak ten dotyk działa więc wyłączcie bycie fanbojami
    Fanbojem nie jestem, w ogóle miałem inny smartphone brać, ale koszty zadecydowały. Tuż przed zakupem miałem okazję bawić się dłuży czas m.in. Sony Z1, LG G2, Huawei Ascend P6 i HTC One. Najbardziej mulasto to działał Huawei. Najlepiej Z1 i G2. Szybkość działania dotyku uważam, że w 920 jest lepsza.

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Tak sobie oglądam i oglądam ten polecany film Codera i nie mogę uwierzyć ...
    To nie kwestia dotyku, mulenia czy bóg wie czego jeszcze, a ANIMACJI ..............................................................................

N/C i tyle mam do powiedzenia w temacie.

Poza tym ta recenzja z PhoneArena: Opublikowano 12 lis 2012
    Serio? Recenzja sprzed przeszło roku i to z czasu kiedy o GDR1 nawet nie słyszano, o GDR2 nawet nie marzono, a gdzie tam do GDR3 ...
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Pathfinder bawiłem się tym telefonem, wiem jak on działa itp, recenzja była mi potrzebna żeby usłyszeć zdanie co do głośności głośnika, bo wiem że jest raczej cichy, a co do systemu to jak pisałem, miałęm i WP 7 i WP 8 więc wiem jak to działa

Nie neguję dotyku l920, bo na pewno nokia tam wstawiła coś porządnego, ale to tylko wina system od MS. Wiem, bo na l820 w grach nie było prawie opóźnienia dotyku, ale w Menu już jest. Jakby nie mogli tej sprawy naprawić.. to jest naprawdę denerwujące.

Antyhaker wiem, dotykasz a tu się kafelek jakby "wciska" z tą animacją, przez to jest to opóźnienie, ale powinni coś z tym zrobić.. nie może tak być.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    20
    Dobra, chyba kapuję. Chodzi o to "pływanie" menu? Jakby te kafelki jeździły po oleju? To nie kwestia dotyku jako takiego, a chyba właśnie animacji.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Może źle to opisałem, bo nie chodzi o funkcje dotykowe, tylko o to opóźnienie w przesuwaniu, które wytworzone jest tą animacją kafelków. Albo powinni tą animacje wyłączyć, albo zrobić żeby przy przesuwaniu tak to nie reagowało.. gdybym miał kontakt do MS, to bym ich opieprzył że po prawie 4 latach działania system Windows Phone tego nie poprawili..

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    20
    To chyba nie jest błąd, a po prostu taki zamysł i kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje.

Co do kontaktu to proszę: http://www.microsoft.com/pl-pl/cpe/kontakt.aspx

Daj znać co odpisali.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Ażebyś wiedział że im napiszę, dam znać jak odpiszą :p

To jest tylko do ogólnie Microsoftu, nie będą przecież chyba wiedzieć o WP.. prawda?

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    20
    Pisz do nich. Najwyżej skierują cię pod inny adres.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Ok, będę pisał jak coś się dowiem.

Awatar smartwp8

Telefon
    lumia 920
    Piwa (Postawione)
    20
    Piwa (Otrzymane)
    4
    Nie wiem o co chodzi w tym dotyku, w mojej l920 jest super, odblokowuje jednym muśnięciem.
    W l610 też nie było źle, bardzo dobrze chodził dotyk.
    chcesz wiedzieć więcej?
    Zapraszam na stronę - https://www.facebook.com/smartwp8

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Cytat Zamieszczone przez Arkhan Zobacz posta
    Może źle to opisałem, bo nie chodzi o funkcje dotykowe, tylko o to opóźnienie w przesuwaniu, które wytworzone jest tą animacją kafelków. Albo powinni tą animacje wyłączyć, albo zrobić żeby przy przesuwaniu tak to nie reagowało.. gdybym miał kontakt do MS, to bym ich opieprzył że po prawie 4 latach działania system Windows Phone tego nie poprawili..
    No to kłócisz się cały czas o to, a jak Ci udowadniamy że to jednak nie to, wtedy nagle "może źle to opisałem". Daj spokój Panie ...
    To nie jest błąd, tylko tak ma być. Poza tym co to przeszkadza? Taka animacja jest tylko gdy przechodzisz z ekranu głównego na listę aplikacji.

Zobacz mojego pokemona!

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)